Bytový dům v centru

Liberec | Chrastavská

Bytový dům v centru Liberce

Hledáte investiční nemovitost se zajímavým výnosem? Bytový dům v Chrastavské ulici, 2 minuty od liberecké radnice , může být ideální příležitostí. V domě se nachází podle katastru nemovitostí aktuálně 6 bytových jednotek a 2 garáže. Dům ale poskytuje daleko větší potenciál, kdy může v domě (areálu) vzniknout až 11 bytových jednotek a dvě garáže. Nájemní bydlení v centru Liberce je klienty vyhledáváné díky své poloze a minimálním nákladům na dopravu (pro ty, co pracují v centru a okolí). Výhodou je, že je dům prázdný, bez nájemníků, a může se rovnou začít s rekonstrukcí. 

Dispozice a výměry

1. PP - dům je ze 3/4 podsklepený, mohou zde vzniknou skladové prostory nebo sklepy pro nájemce.

1. NP - Byt 3+1 (4+KK) 72,85 m2 | 2+1 (3+KK) 51,87 m2 | 2+1 (3+KK) 60,04 m2

2. NP - budoucí stav - 1+KK 26,52 m2 | 3+KK 58,5 m2 | 2+KK 43,97 m2 | 1+KK 28,05 m2

3.NP - budoucí stav - 3+KK 66,13 m2 | 2+KK 53,26 m2 | 1+KK 27,26 m2

Venkovní domek - 2+KK cca 60 m2

2x garáž

Užitná plocha 1.NP, 2.NP, 3.NP - 488,45 m2

Plocha pozemku včetně zastavěné plochy - 817 m2

Interiér

Stav domu je ve stavu určenému k rekonstrukci. Okna jsou, mimo byt 4+KK, plastová ve všech místnostech domu. Bytový jednotky v 1. NP rekonstruovány před 5 lety. 2. NP neobyvatelné k rekonstrukci (osekané na cihlu, udělané rozvody elektříny). Na pozemku je "domeček", který lze proměnit na byt 2+KK. 

Technické údaje

Dům je napojen na veřejný vodovod, elektřina připojená, ve většině bytů jsou dělány nové rozvody. Plyn napojen z veřejného plynovodu. Ve 2 bytech jsou plynové kotle, ostatní řešené přímotopy. Kanalizace v současné době není napojena na veřejnou kanalizaci, ale je provedena příprava a stačí napojení provést. Cena realizace je mezi 100.000 - 150.000 Kč. Na rekonstrukci střechy je vydáno stavební povolení, k dispozici je i projekt na vybudování bytových jednotek v podkroví. Kompletní technícká dokumentace je k dispozici.

Informace

Byty jsou prázdné, bez nájemníků, proto je možné dům ihned převzít a začít s rekonstrukcí. Z prozatimního nedodání energetického štítku majitelem, uvádíme energetickou náročnost G - nehospodárná. Konečná prodejníc cena je včetně provize a advokátního servisu. Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě. 

Fotografie

Exteriér

Interiér

Lokalita a doprava

Ulice Chrastavská je v současné době investory vyhledávaným místem, kdy zde došlo v posledních letech k prodeji 6 bytových domů, které jsou již po zdrařilé rekonstrukci, či rekonstrukce probíhá. Lokalita je atraktivní pro budoucí nájemníky, jelikož je v centru se skvělou dostupností a s minimálními náklady na dopravu pro ty, kteří pracují v centru a jeho okolí. 

Cena

Nabídková 

Postup k prodeje

Domluvení termínu prohlídky

Domluvte si s makléřem termín prohlídky, který Vám vyhovuje

Prověření bonity

Budete hradit z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotečního úvěru?

Rezervace

Po prověření bonity podepíšeme rezervační smlouvu a budete mít čas na vyřízení finančnování.

Kupní smlouvy a úschova

Jakmile budete mít zajištěny finance, můžeme přistoupit k podpisu kupní smlouvy a advokátní úschově.

Katastr nemovitostí

Návrh na vklad vlastnického práva vložíme do KN po zaslání celkové částky do advokátní úschovy. Poté běží lhůta 20 + 9 dní.

Jste novým majitelem

Jakmile budete na LV zaspán jako nový majitel, budou zaslány finance z advokátní úschovy ve sprospěch původního majitele.

Předání nemovitosti

Společně se domluvíme na předání nemovitosti, kterou protokolárně předáme a zapíšeme stavy.

Přepis energií na nájemce

Zajistím za Vás přepis energií.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?