3+1 u Českého Dubu

Bílá | Český Dub

Byt v absolutním klidu

Nabízený byt se nachází v naprostém klidu ve vesničce Bílá, která je napůl cesty mezi Hodkovicemi nad Mohelkou a Českým Dubem. Ve zděném bytovém domě se nachází celkem 6 bytových jednotek. Podlahová plocha 82 m2 je dostačující pro rodinu. Velkým benefitem je balkón přístupný z obývacího pokoje. Podlaha bytu je pokryta plovoucí podlahou, v koupelně je dlažba. Kuchyňská linka vybavena elektrickým sporákem s troubou a digestoří. V koupelně je vana, umyvadlo, připojení na pračku, wc a žebříkové topení. Parkování je možné zdarma před domem. 

Dispozice a výměry

Dispozičně jako 3+1 + balkón

Užitná plocha 82 m2

Nachází se ve 3. NP

Technické údaje

Vytápění je řešeno pomocí elektrických přímotopů. Možnost vytápění i krbovými kamny po instalaci. Ohřev vody zajišťuje bojler. Okna jsou plastová. 

Informace

Byt je k nastěhování ihned. Při podpisu smlouvy je nutné uhradit první nájemné včetně služeb a finanční jistinu. Z prozatimního nedodání energetického štítku budovy majitelem, uvádíme energetickou náročnost G - nehospodárná. 

Fotografie

Interiér

Lokalita a doprava

Vesnice Bílá se nachází mezi Českým Dubem a Hodkovicemi nad Mohelkou. Pravidelný autobusový spoj Vás dopraví do nejbližších měst. Pro děti do škol jezdí autobus. 

Nájemné a služby

7.000 Kč/měsíc

  • Elektřina v bytě cca. 2.500 Kč
  • Vodné 100 Kč/os.
  • Finanční jistina (vratná kauce) 14.000 Kč
  • Provize RK 10.000 Kč

Jak byt získat

Kontaktovat makléře

Nejrychlejším způsobem je kontaktovat makléře telefonicky, ale samozřejmě můžete i prostřednictvím emailu, či WhatsApp.

Prověření makléřem

Makléř má od majitele zadaná kritéria pro ideálního nájemce, proto buďte připraveni na pár otázek. 

Domluvení prohlídky

Domluvte se s makléřem na termínu osobní prohlídky nemovitosti.

Rezervační smlouva

Bude-li se Vám nemovitost líbit, makléř s Vámi uzavře rezervační smlouvou, uhradíte rezervační zálohu a máte jistotu bydlení.

Nájemní smlouva

Po uhrazení rezervační zálohy Vám bude zaslán na email návrh nájemní smlouvy, kterou následně ladíme ke spokojenosti všech stran. 

Podpis a předání

S majitelem nemovitosti se sejdeme v bytě, podepíšeme nájemní smlouvu, uhradíte finance a zapíšeme předávací protokol se stavy měřidel a stavu bytu.

Přepis energií

S přepisem elektřiny a plynu si nemusíte dělat starosti. Od Vás budu potřebovat vědět jen výši záloh a číslo účtu, zbytek zajistím. 

Následný servis

Prodloužení nájemní smlouvy, poradenství v průběhu nájemního vztahu, doporučení na služby.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?