Rodinné 3+1 

Žitná | Rochlice | Liberec

Pěkný byt pro rodinu

Ulice Žitná je oblíbenou částí sídliště Rochlice z mnoha důvodů. Jedním z nich je jeho okrajová poloha, kdy se zde necítíte jako na přelidněném sídlišti, ale spíše v okrajové části města. Přesto máte k dispozici nadstandardní občankou vybavenost - supermarkety, poštu, základní školy, autobusové zastávky v blízkosti, vlak a centrum města 5 minut jízdy autem. Samotný byt se nachází ve 4. NP panelového domu po kompletní revitalizaci. Jeho výškové postavení Vám zajišťuje krásný výhled na Ještěd a polovinu města. Z oken druhé strany bytu budou mít rodiče pod kontrolou dění na dětském hřišti. Ač se jedná o původní stav, je interiér velice zachovalý a udržovaný. Nastěhujete-li se do bytu rovnou nebo provedete jeho rekonstrukci, je jen na Vás. 

Dispozice a výměra

3+1 o výměře 70,5 m2 + lodžie 5 m2 + sklepní kóje 3 m2

Interiér

Dispozičně dobře řešený interiér se samostatným dětským pokojem a ložnicí průchozí přes pokoj obývací. V kuchyni je dostatek místa pro jídelní stůl čtyřčlenné rodiny. Zděné koupelnové jádro je stavebně odděleno od WC. V koupelně je umístěna vana, umyvadlo a připojení na pračku. Součástí kuchyňské linky je elektrická trouba se sporákem a digestoř.

Technické údaje

Vytápění bytu je řešeno dálkově přes teplárnu, rovněž i ohřev vody. Dům je po kompletní revitalizaci včetně střechy. Okna v bytě jsou plastová. Lodžie má osazena skleněné posuvné okenice. Měsíční předpis záloh se hradí ve výši 4.885 Kč včetně fondu oprav a úvěru na zateplení. Elektřina je řešena individuálně u příslušného dodavatele. 

Informace

Byt je k nastěhování po domluvě s majiteli. V případě financování úvěrem poskytujeme našim klientům bezplatnou konzultaci a srovnání nabídek jednotlivých bank. V případě více zájemců o koupi si majitel vyhrazuje právo prodat nejvyšší nabídce. Z prozatimního nedodání energetického ohodnocení budovy uvádíme energetickou náročnost G - nehospodárná.

Lokalita a doprava

Jedná se o největší sídliště v Liberci s perfektní občanskou vybaveností a dopravní dostupnost. Zastávka MHD se nachází 2 minuty pěší chůzí od domu. Autobusem cesta do centra města trvá 7 minut, autem 5. V blízkosti je nájezd na rychlostní silnici směr Praha, rovněž dobrá dostupnost do Jablonce nad Nisou. V okolí se nachází Kaufland, Lidl, Albert, Penny.

Půdorysy

Půdorysy a stavební dokumentaci Vám na zažádání zašleme emailem.

Cena

4.490.000 Kč

Postup prodeje

Domluvení termínu prohlídky

Domluvte si s makléřem termín prohlídky, který Vám vyhovuje.

Prověření bonity

Budete hradit z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotečního úvěru?

Rezervace

Po prověření bonity podepíšeme rezervační smlouvu, uhradíte rezervační zálohu a budete mít čas na vyřízení financování.

Kupní smlouva a úschova financí

Jakmile budete mít zajištěny finance, můžeme přistoupit k podpisu kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově financí.

Katastr nemovitostí

Návrh na vklad vlastnického práva vložíme do KN po zaslání celkové kupní ceny do advokátní úschovy. Poté běží lhůta 20 + 9 dnů.

Jste novým majitelem

Jakmile budete na LV zapsán(a) jako nový majitel, zašle advokát finance z advokátní úschovy ve prospěch bankovního účtu prodávajících.

Předání nemovitosti

Společně se domluvíme na termínu předání nemovitosti a zapsání stavů měřidel do předávacího protokolu.

Přepis energií

Zajistím za Vás přepis elektřiny, vody a plynu.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?