Pozemek pod Ještědem

Liberec | Horní Suchá

Video prohlídka

U lesa s výhledem na Ještěd

Pozemek v Horní Suché se nachází na klidném místě s přístupem do lesa a hezkým výhledem na Ještěd. Plochy označené "bydlení venkovské" Vám neumožní postavit prosklený bungalov s přiznaným betonem, ale příjemný rodinný dům s moderními prvky, kde se budete cítit jako doma. Možná si zamilujete nádherné panoramatické výhledy na celý Liberec, které jsou jen dvě minuty pěší chůzí od pozemku. Máte-li rádi procházky, přírodu a klid, bude pro Vás pozemek ideální volbou ke koupi, s následnou výstavbou vysněného domu.

Výměra pozemku

Plocha pozemku je 1.032 m2 ve tvaru L.

Co je možné postavit?

Patrový rodinný dům s využitelným podkrovím, který svým tvarem a hmotou odpovídá okolním zástavbám. Ideálně tedy RD obdélníkového tvaru se sedlovou nebo valbovou střechou. Dům by měl být posazen v přední části pozemku a 7 m od obytné místnosti sousedního domu. 

Inženýrské sítě

V příjezdové komunikaci je veřejný vodovod k napojení na vodovodní řád a elektřina. Kanalizaci budoucí majitel musí řešit pomocí čističky odpadních vod. Plyn zde není. 

Informace

V případě financování hypotečním úvěrem Vám pomůže náš hypoteční poradce, se kterým je celý proces prodeje domluven a spolupráce tak bude dobře navazovat. 

Kompletní informace naleznete na kreibichreality.cz/pozemek-sucha

Fotografie

Katastrální mapa

Lokalita a doprava

Horní Suchá je pro mnohé méně známou částí Liberce, která se nachází mezi Horním Hanychovem a Machnínem. V posledních letech zde vyrostlo mnoho nových rodinných domů a není se čemu divit. Jedná se o klidnou lokalitu s krásným výhledem na Ještěd a v blízkosti lesů. Místo je i dobře dostupné. Za 5 minut jste na rychlostní silnici směr Praha. Zastávka MHD je 3 minuty od domu. 

Cena

2.990.000 Kč

V případě zájmu o prohlídku kontaktujte makléře na čísle 776454580 nebo vyplňte tento formulář a brzy se Vám ozveme.

Postup prodeje

Domluvení termínu prohlídky

Domluvte si s makléřem termín prohlídky, který Vám vyhovuje.

Prověření bonity

Budete hradit z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotečního úvěru?

Rezervace

Po prověření bonity podepíšeme rezervační smlouvu a budete mít čas na vyřízení financování.

Kupní smlouvy a úschova

Jakmile budete mít zajištěny finance, můžeme přistoupit k podpisu kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově.

Katastr nemovitostí

Návrh na vklad vlastnického práva vložíme do KN po zaslání celkové částky do advokátní úschovy. Poté běží lhůta 20 + 9 dní.

Jste novým majitelem

Jakmile budete na LV zapsán jako nový majitel, budou zaslány finance z advokátní úschovy ve prospěch původního majitele.

Předání nemovitosti

Společně se domluvíme na předání nemovitosti.