Zrekonstruované 3+1 ve Vesci

Liberec | Holubova

Zrekonstruovaný byt 3+1 ve Vesci 

Představujeme Vám zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií v oblíbené lokalitě Liberec - Vesec, Holubova ulice. Tento byt se nachází ve 4. NP zrekonstruovaného panelového domu na okraji menšího sídliště s dobrou občanskou vybaveností, a v těsné blízkosti k přírodě. Kousek od domu je vesecký sportovní areál a rybník Teichmühle. 2 minuty od domu je základní škola a mateřská školka. Byt je tak vhodnou volbou pro rodinu, která chce mít vše při ruce. 

Interiér

Podlaha bytu je pokryta kombinací koberce, plovoucí podlahy a dlažby. Kuchyňská linka je vybavena horkovzdušnou troubou, sklokeramickou deskou a digestoří. V koupelně je umístěn sprchový kout, umyvadlo, žebříkové topení, připojení na pračku, wc je stavebně odděleno. Předsíň je prostorná s místem pro velikou šatní skříň. Z obývacího pokoje je vstup do lodžie a ložnice. Další obytná místnost je neprůchozí. 

Výměry

Podlahová plocha | 70,15 m2

Sklepní kóje | 4 m2

Technické údaje

Dům je po kompletní revitalizaci. Bytová jednotka ve velmi dobrém stavu po rekonstrukci. Okna jsou plastová. Dům je bez výtahu. 

Informace

Z prozatimního nedodání energetického štítku budovy majitelem, uvádíme energetickou náročnost G - nehospodárná. V případě financování hypotečním úvěrem využijte prosím služeb hypotečního makléře Jana Roztočila. Pro více informací nebo domluvení prohlídky kontaktujte makléře nemovitosti, Jana Kreibicha.

Lokalita 

Cena

3.590.000 Kč

Postup k prodeje

Domluvení termínu prohlídky

Domluvte si s makléřem termín prohlídky, který Vám vyhovuje.

Prověření bonity

Budete hradit z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotečního úvěru?

Rezervace

Po prověření bonity podepíšeme rezervační smlouvu a budete mít čas na vyřízení financování.

Kupní smlouva a úschova

Jakmile budete mít zajištěny finance, můžeme přistoupit k podpisu kupní smlouvy a advokátní úschovy.

Katastr nemovitostí

Návrh na vklad vlastnického práva vložíme do KN po zaslání celkové částky do advokátní úschovy. Poté běží lhůta 20 - 9 dní.

Jste novým majitelem

Jakmile budete na LV zapsáni jako nový majitel, budou zaslány finance z advokátní úschovy ve prospěch původního majitele.

Předání nemovitosti

Společně se domluvíme na protokolárním předání nemovitosti.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?