Byt s terasou a zahradou

Liberec | Rubínova

Moderní byt s terasou a zahradou

Moderní byt 3+KK v projektu Byty Panorama může být trefou do černého pro mladé rodiny hledající kvalitní a klidné bydlení v novostavbě s dobrou dopravní dostupností do centra města. "Oranžový" dům byl dokončen roku 2012 a dle rezidentů je kvalitou provedení tím nejvíce povedeným v projektu. Přízemní byt poskytuje nejen prostornou terasu o výměře 14 m2, ale i privátní zahradu přímo pro Váš budoucí byt. Nespornou výhodou jsou nízké provozní náklady pro 3 člennou rodinu ve výši 3.500 Kč + běžná spotřeba elektřiny. Žádná místnost není průchozí, všechny jsou oddělené a parkování je zde zcela bez problému. 

Dispozice a výměry

Dispozičně jako 3+KK s terasou, zahradou a sklepní kójí.

Podlahová plocha bytu 78,94 m2 | Terasa 14 m2 | Sklepní kóje 3 m2

Interiér

Podlaha bytu je v obytné části pokryta světlou plovoucí podlahou. V koupelně a wc je dlažba. Obložení a dveře jsou v tmavém tónu ve všech místnostech. Kuchyňská linka má provedené přípravy na vestavěné spotřebiče, řešena do tvaru L a tvoří celek s obývacím pokojem jako KK. V koupelně je umístěna vana, žebříkové topení Korado, připojení na pračku a umyvadlo. WC je stavebně odděleno. Z obývacího a dětského pokoje je vstup na terasu, z terasy následně na privátní zahradu. Ložnice poskytuje vestavěnou šatní skříň vyhotovenou na míru. 

Technické údaje

Vytápění bytu je řešeno dálkově. V každé místnosti jsou otopná tělesa ovládaná termostatem, v koupelně je pak možné využít podlahového vytápění. Byt se nachází v přízemí domu, kdy v 1. PP jsou garáže se zatepleným a odhlučněným stropem. V domě je výtah, sklepní kóje v přízemí domu a dobře fungují SVJ. 

Informace

Byt je volný k nastěhování ihned. V případě financování hypotečním úvěrem Vám pomůže náš hypoteční poradce, se kterým je celý proces prodeje domluven a spolupráce tak bude dobře navazovat. Energetická náročnost budovy je B - velmi úsporná. 

Lokalita a doprava

Rochlice jsou známé největším sídlištěm v Liberci, ale také novou, moderní výstavbou, která zde v posledních letech vznikla, a která poskytuje komfortní a klidné bydlení se skvělou dopravní dostupností. V centru města jste za 5 minut autem, nájezd na dálnici směr Praha budete mít minutu od domu. Do 2 minut máte k dispozici všechny potravinové řetězce (Albert, Lidl, Kaufland, Tesco).

Cena

4.350.000 Kč

Postup k prodeje

Domluvení termínu prohlídky

Domluvte si s makléřem termín prohlídky, který Vám vyhovuje.

Prověření bonity

Budete hradit z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotečního úvěru?

Rezervace

Po prověření bonity podepíšeme rezervační smlouvu a budete mít čas na vyřízení financování.

Kupní smlouvy a úschova

Jakmile budete mít zajištěny finance, můžeme přistoupit k podpisu kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově.

Katastr nemovitostí

Návrh na vklad vlastnického práva vložíme do KN po zaslání celkové částky do advokátní úschovy. Poté běží lhůta 20 + 9 dní.

Jste novým majitelem

Jakmile budete na LV zapsán jako nový majitel, budou zaslány finance z advokátní úschovy ve prospěch původního majitele.

Předání nemovitosti

Společně se domluvíme na předání nemovitosti a  zapsání stavů měřidel.

Přepis energií

Zajistím za Vás přepis energií.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?