RD v oblíbené lokalitě

Liberec | Vratislavice n. N. | Dlouhomostecká

Rodinný dům v oblíbené lokalitě

Nabízím Vám ke koupi samotně stojící rodinný dům 3+KK v oblíbené lokalitě Vratislavice nad Nisou, ulice Dlouhomostecká. Dům se nachází na téměř rovném pozemku, což je vždy výhodou pro další zahradní realizace. Nově byla postavena velkorysá garáž s přístřeškem a její finální dokončení bude na novém majiteli. Výhodou je klidná lokalita s perfektní dopravní dostupností a občanskou vybaveností.

Dispozice a příslušenství

Dispozice domu je 3+KK + garáž

Obytná plocha je přibližně 81,77 m2 | plocha pozemku 715 m2

Standardy a interiér

Při vstupu do domu se ocitnete v předsíni s vestavnou šatní skříní a prostorem pro věšák s botníkem. Následně vstoupíte do prostorného obývacího pokoje s krbovými kamny. Podlaha po celé ploše domu je pokryta plovoucí podlahou. V koupelně je dlažba.

V kuchyni je dostatek prostoru pro větší jídelní stůl a přímý vstup na zahradu. Kuchyňská linka je vybavena vestavnými spotřebiči a samostatnou lednicí.

V ložnici o výměře 13 m2 je dostatek prostoru pro manželskou postel, šatní skříň a komodu. Stejně veliký je i dětský pokoj, který může pro bezdětný pár sloužit jako pracovna nebo šatna. 

Koupelna je vybavena vanou, umyvadlem, žebříkovým topením a WC. 

Technické údaje

Jedná se o konstrukčně o dřevostavbu, která je napojen na veřejnou kanalizaci, vodovodní řád a elektřinu. Okna jsou plastová. Vytápění v domě je řešeno pomocí elektrického kotle a dále je možnost lokálně vytápět krbovými kamny v obývacím pokoji. 

Informace

V případě financování hypotečním úvěrem Vám můžeme zdarma poskytnout konzultaci s hypotečním poradcem. Energetická náročnost budovy je C. 


Lokalita a doprava

Ulice Dlouhomostecká se nachází v liberecké čtvrti Vratislavice nad Nisou, která je známá především pro klidné bydlení na kraji Liberce, pěkně udržované centrum a parky. Tramvajová zastávka je 8 minut pěší schůzí od domu. Do centra města se MHD dopravíte za 15 minut, autem za 10. V blízkosti je nájezd na rychlostní silnici. Za 20 minut pěší chůzí dojdete k rybníku Teich, Pivovarským rybníkům, Zámeckému parku a dalším pěkným místům této lokality.

Cena

8.790.000 Kč

Postup prodeje

Domluvení termínu prohlídky

Domluvte si s makléřem termín prohlídky, který Vám vyhovuje.

Prověření bonity

Budete hradit z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotečního úvěru?

Rezervace

Po prověření bonity podepíšeme rezervační smlouvu, uhradíte rezervační zálohu a budete mít čas na vyřízení financování.

Kupní smlouva a úschova financí

Jakmile budete mít zajištěny finance, můžeme přistoupit k podpisu kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově financí.

Katastr nemovitostí

Návrh na vklad vlastnického práva vložíme do KN po zaslání celkové kupní ceny do advokátní úschovy. Poté běží lhůta 20+9 dnů

Jste novým majitelem

Jakmile budete na LV zapsán(a) jako nový majitel, zašle advokát finance z advokátní úschovy ve prospěch bankovního účtu prodávajícího.

Předání nemovitosti

Společně se domluvíme na termínu předání nemovitosti a zapsání stavů měřidel do předávacího protokolu.

Přepis energií

Zajistím za Vás přepis elektřiny.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?