Byt 3+1 na pěkném místě

Liberec | Horní Růžodol | Lounská

Rodinný byt s lodžií

Nabízím Vám ke koupi pěkný byt 3+1 v liberecké čtvrti Horní Růžodol v ulici Lounská. Tato lokalita je oblíbená především díky své kvalitní dopravní dostupnosti a občanské vybavenosti. Samotný byt má ideální dispozici a velikost jednotlivých pokojů. Z obývacího pokoje je vstup do lodžie a sezonní vybavení můžete pohodlně uložit do prostorné sklepní kóje. Parkování je v této části zdarma před domem.

Dispozice a příslušenství

Dispozice bytu je 3+1 + lodžie a sklepní kóje

Výměra bytu 67,3 m2

Standardy a interiér

Nabízený byt se nachází v přízemí, což je při absenci výtahu veliká výhoda. Obzvlášť pokud máte děti a neradi byste nosili po schodech kočárek. 

Interiér bytu je designovám do světlých barev s bílou výmalbou. Před pár roky proběhla rekonstrukce obnášející rozvody elektřiny, bezpečnostní skla lodžiové sestavy omítky, kuchyně, dveří a nové koupelny s WC.

Kuchyňská linka je kompletně vybavena vestavěnými spotřebiči. Z kuchyně je pak vstup do menší komory, která slouží jako pro uskladnění potravin, tak i jako technická místnost pro plynový kotel, případně pračku nebo sušičku. V koupelně se nachází sprchový kout, umyvadlo, zrcadlo, žebříkové topení a WC je samostatné. Z obývacího pokoje je vstup do lodžie a ložnice s dostatkem prostoru pro manželskou postel, komodu a vestavěnou šatní skříň. 

Technické údaje

Vytápění a ohřev vody je zajištěno pomocí vlastního plynového atmosferického kotle.. Měsíční zálohy se hradí ve výši 1.505 Kč pro čtyřčlennou rodinu (studená voda, fond oprav, správa, údržba domu a další běžné poplatky) + zálohy na elektřinu a plyn. Okna jsou plastová s osazenými vnitřními žaluziemi. Parkování je možné zdarma před domem. V suterénu domu je společná kolárna/kočárkárna.

Dům je zateplen, má opravené vnitřní prostory, novou střechu a plastová okna.

Informace

V případě financování hypotečním úvěrem Vám rád doporučím odborníka, který Vám se vším pomůže a vyřeší. Energetická náročnost budovy uvádíme podle zákona G - nehospodárná.


Lokalita a doprava

Ulice Lounská se nachází v klidu, obklopena zelení, zástavbou bytových domů a zároveň se skvělou dopravní dostupností. Dvě minuty pěší chůzí od domu se nachází tramvajová zastávka Kubelíkova. Autem se dopravíte do centra města za 10 minut, na nákupy do OC Nisa za 5 minut, stejně tak na rychlostní silnici směr Praha.

Cena

3.798.000 Kč

Postup prodeje

Domluvení termínu prohlídky

Domluvte si s makléřem termín prohlídky, který Vám vyhovuje.

Prověření bonity

Budete hradit z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotečního úvěru?

Rezervace

Po prověření bonity podepíšeme rezervační smlouvu, uhradíte rezervační zálohu a budete mít čas na vyřízení financování.

Kupní smlouva a úschova financí

Jakmile budete mít zajištěny finance, můžeme přistoupit k podpisu kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově financí.

Katastr nemovitostí

Návrh na vklad vlastnického práva vložíme do KN po zaslání celkové kupní ceny do advokátní úschovy. Poté běží lhůta 20+9 dnů

Jste novým majitelem

Jakmile budete na LV zapsán(a) jako nový majitel, zašle advokát finance z advokátní úschovy ve prospěch bankovního účtu prodávajícího.

Předání nemovitosti

Společně se domluvíme na termínu předání nemovitosti a zapsání stavů měřidel do předávacího protokolu.

Přepis energií

Zajistím za Vás přepis elektřiny.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?