Výjimečný dům s potenciálem 

Mikulášovice | Českosaské Švýcarsko

Výjimečný dům v naprostém klidu

Českosaské Švýcarsko je jedním z nejhezčích míst České Republiky, které po celý rok navštěvuje velké množství turistů. Naleznete tu mnoho známých a vyhledávaných míst, nacházejících se pár minut jízdy autem od tohoto atypického domu v Mikulášovicích. Tato nemovitost je pro majitele srddcovou záležitostí, kterou detailně plánovali s architektem. Díky velkorysé užitné ploše a početnému množství pokojů, se může jednat o zajímavou investiční příležitost za účelem pronajímání turistům. Dominantním prvkem je zakulacený loftový obývací pokoj o výměře 46 m2, který propojuje obě nadzemní podlaží a je zároveň vstupní "bránou" na okrasnou zahradu o výměře 1.646 m2. Hledáte-li klid a místo k relaxaci, bude pro Vás tento dům jako dělaný na míru, poněvadž budete mít pouze jedny přímé sousedy. Tento dům má zkrátka něco navíc, co pochopíte při první návštěvě. Poté už je jen na Vás, zda ho využijete jako místo pro relax nebo zajímavou investiční příležitost.

Dispozice a výměra

Užitná plocha 287 m2 | garáž 35,78 m2 | pozemek 1.646 m2 | zahradní domek 30 m2

1. PP | chodba, dílna, sklep, fitness, prádelna, koupelna, wc

1. NP | chodba, hala, wc, chodba, kuchyně, obývací pokoj, pracovna, ložnice, komora, koupelna, předsíň

2. NP | chodba, ložnice, ložnice, koupelna, kuchyně, obývací pokoj

Interiér

Interiér domu je ve velmi kvalitním a udržovaném stavu plný dřevěných prvků. Jedním z nich je obložení stropní částí obývacího pokoje. Netradiční je i točité dřevěné schodiště se světlíkem. V 1. PP se nachází technické zázemí včetně fitness, prádelny, velké dílny a koupelny. V přízemí domu hraje hlavní roli obývací pokoj, na který navazuje hlavní kuchyň (kompletně vybavená), dva pokoje, wc, koupelna, hala s přístup do garáže, která je navržena pro dva automobily. Po točitém schodišti vystoupáte do prvního patra, kde se nachází druhý obývací pokoj, dvě ložnice, kuchyň a koupelna. Po domluvě může zůstat dům kompletně vybaven současným nábytkem.

Technické údaje

Konstrukce domu je zděná (zdivo Latherm tl. 400 mm). Okna jsou plastová + vstupní dveře na terasu. Vytápění domu je řešeno pomocí plynového kotle, který zároveň slouží i k ohřevu vody. V přízemí je po celé ploše podlahové vytápění. Ve všech místnostech jsou osazena otopná tělesa (radiátory). Dále je možné vytápění krbovými kamny v obývacím pokoji. Dům byl zkolaudován v roce 2001. Kompletní projektovou dokumentaci máme k dispozici a rádi Vám jí zašleme nebo osobně ukážeme. Dům je zabezpečen bezpečnostním systémem včetně kamer s připojení na pult centrální ochrany. Vysávání je možné díky centrálnímu vysavači. 

Z hlediska inženýrských sítí je vše kompletně dostupné a zavedené do domu (plyn, kanalizace, voda, elektřina).

Výlety a památky

Pravčická brána je vzdálená 30 minut jízdy autem | Brtnické ledopády 8 minut | hrad Falkenštejn 30 minut | hrad Tolštejn 35 minut | rozhledna na Jedlové 25 minut | Sohland 20 minut | Dráždany 1 hodinu | Praha 2 hodiny

Informace

Dům je k nastěhování po domluvě s majiteli. V případě financování úvěrem Vám může být nápomocen  spolupracující hypoteční poradce, který je s celým obchodem seznámen. V případě více zájemců o koupi si majitel vyhrazuje právo prodat nejvyšší nabídce. Z prozatimního nedodání energetického ohodnocení domu uvádíme energetickou náročnost G - nehospodárná.

Lokalita a doprava

Mikulášovice se nachází na kraji Českosaského Švýcarska ve Šluknovském výběžku. Turisticky vyhledávané místo plné lesních tras, výletů, vyhlídek a památek. Známým je tu i nové koupaliště a sportovní areál.

Půdorysy

Půdorysy a stavební dokumentaci Vám na zažádání zašleme emailem.

Cena

8.490.000 Kč

Postup prodeje

Domluvení termínu prohlídky

Domluvte si s makléřem termín prohlídky, který Vám vyhovuje.

Prověření bonity

Budete hradit z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotečního úvěru?

Rezervace

Po prověření bonity podepíšeme rezervační smlouvu, uhradíte rezervační zálohu a budete mít čas na vyřízení financování.

Kupní smlouva a úschova financí

Jakmile budete mít zajištěny finance, můžeme přistoupit k podpisu kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově financí.

Katastr nemovitostí

Návrh na vklad vlastnického práva vložíme do KN po zaslání celkové kupní ceny do advokátní úschovy. Poté běží lhůta 20 + 9 dnů.

Jste novým majitelem

Jakmile budete na LV zapsán(a) jako nový majitel, zašle advokát finance z advokátní úschovy ve prospěch bankovního účtu prodávajících.

Předání nemovitosti

Společně se domluvíme na termínu předání nemovitosti a zapsání stavů měřidel do předávacího protokolu.

Přepis energií

Zajistím za Vás přepis elektřiny, vody a plynu.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?