Dům u lesa s lesem

Splzov | Železný Brod

Dům v původním stavu s lesem 

Splzov je nazýván jako osada, ale toto místo, které se nachází mezi Železným Brodem a Malou Skálou, poskytuje více, než byste možná čekali. Perfektní napojení na cyklostezku, skvělou rekreaci a sportovní využití. Nabízený dům se nachází na slunné straně svahu a je v původním stavu. K dispozici novým majitelům bude i rozlehlý pozemek s lesem o ploše více než 28.000 m2, který si společně s domem kupují. 

Interiér

Dům byl nějaký čas neobýván, ale stále je v celkem dobrém stavu. Rekonstrukce však bude pro užívání nutná. Dům je hodně prosvětlen dřevěnými okny. V přízemí se nachází obývací pokoj, kuchyně s jídelnou, dva pokoje, koupelna a předsíň. Ve druhém patře, který má samostatný vchod ze strany domu, se nachází 2 veliké podkrovní místnosti. Obě podlaží je možné jednoduše propojit schodištěm, které v domě původně bylo. 

Výměry

Zastavěná plocha | 96 m2

Obytná plocha | 140 m2

Plocha pozemků | 28.909 m2

Technické údaje

Pro budoucí bydlení bude nutná rekonstrukce celého domu. Venkovní fasáda a střecha jsou v dobrém stavu. Dům je napojen na elektřinu. Kanalizace je řešená žumpou, voda čerpáním ze strouhy. 

Informace

Z prozatimního nedodání energetického štítku budovy majitelem, uvádíme energetickou náročnost G - nehospodárná. V případě financování hypotečním úvěrem využijte prosím služeb hypotečního makléře Jana Roztočila. Pro více informací nebo domluvení prohlídky kontaktujte makléře nemovitosti, Jana Kreibicha.

Lokalita 

Cena

1.990.000 Kč

Postup k prodeje

Domluvení termínu prohlídky

Domluvte si s makléřem termín prohlídky, který Vám vyhovuje.

Prověření bonity

Budete hradit z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotečního úvěru?

Rezervace

Po prověření bonity podepíšeme rezervační smlouvu a budete mít čas na vyřízení financování.

Kupní smlouva a úschova

Jakmile budete mít zajištěny finance, můžeme přistoupit k podpisu kupní smlouvy a advokátní úschovy.

Katastr nemovitostí

Návrh na vklad vlastnického práva vložíme do KN po zaslání celkové částky do advokátní úschovy. Poté běží lhůta 20 - 9 dní.

Jste novým majitelem

Jakmile budete na LV zapsáni jako nový majitel, budou zaslány finance z advokátní úschovy ve prospěch původního majitele.

Předání nemovitosti

Společně se domluvíme na protokolárním předání nemovitosti.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?