Elegantní interiér 

Liberec | Růžodol | Zahradní

VIDEO PROHLÍDKA

Elegantní byt

Rád bych Vám nabídl ke koupi elegantní byt 2+1 nacházející se ve druhém nadzemním podlaží cihlového domu o 6 bytových jednotkách. Dům prošel rekonstrukcí a je majiteli skvěle udržován. V okolí domu je bezproblémové parkování a "veřejná" zahrada, kterou můžete libovolně užívat. Dispozičně skvěle řešený interiér bez průchozích místností si rychle zamilujete. Velikost kuchyně uspokojí náročné kuchařky či kuchaře, ráno si vychutnáte slunce v ložnici díky polo-francouzskému oknu a v koupelně sprchový kout přes celou šíři  je jen dalším bonusem. Navíc je majitelka ochotna zanechat byt plně vybavený. Může se z něj stát zajímavá investice s měsíčním pronájmem ve výši 15.000 Kč + služby.

Dispozice a výměra

Dispozice 2+1 | Výměra 57 m2 

2x sklepní kóje | 5 m2

Interiér

Na rekonstrukci bytu byly před 6 lety použity kvalitní materiály v moderním stylu. Ve světlé koupelně se nachází sprchový kout přes celou šíři koupelny s posezením, stylové umyvadlo, závěsné wc, žebříkové topení a zrcadlo. V ložnici jsou zachovány původní dřevěné parkety, na míru vyhotovená vestavěná skříň o šíři 4 m. Kuchyně je navržena v bílém lesku v kombinaci s tmavým dřevem. Součástí kuchyňské linky jsou vestavěné spotřebiče (lednice, mrazák, myčka, horkovzdušná trouba, mikrovlnka, sklokeramická deska a digestoř). Nejhezčím prostorem bytu je vzdušný obývací pokoj, ve kterém rovněž dominují původní dřevěné parkety a okno přes téměř celou šíři místnosti.

Technické údaje

Vytápění a ohřev vody jsou řešeny pomocí vlastního plynového kotle. Okna jsou plastová. Rozvody elektřiny jsou nové. 

Náklady na bydlení jsou ve výši 1.910 Kč (fond oprav, voda, správa, atd.) + 1.600 Kč plyn a 900 Kč elektřina.

Informace

Byt je k nastěhování ihned. V případě financování úvěrem poskytujeme našim klientům bezplatnou konzultaci a srovnání nabídek jednotlivých bank.  Energetická náročnost budovy uvádíme podle zákona G - nehospodárná.

Lokalita a doprava

Ulice Zahradní se nachází ve čtvrti Růžodol, kousek od cyklostezky u fotbalového stadionu. Autobusová zastávka je 2 minuty pěší chůzí od domu. Do centra města se dostanete za 5 minut pěší chůzí a autobusem za 2 minuty. V blízkosti se nachází  OC Géčko a celá přilehlá nákupní zóna.

Cena

5.090.000 Kč

Postup prodeje

Domluvení termínu prohlídky

Domluvte si s makléřem termín prohlídky, který Vám vyhovuje.

Prověření bonity

Budete hradit z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotečního úvěru?

Rezervace

Po prověření bonity podepíšeme rezervační smlouvu, uhradíte rezervační zálohu a budete mít čas na vyřízení financování.

Kupní smlouva a úschova financí

Jakmile budete mít zajištěny finance, můžeme přistoupit k podpisu kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově financí.

Katastr nemovitostí

Návrh na vklad vlastnického práva vložíme KN po zaslání celkové kupní ceny do advokátní úschovy. Poté běží lhůta 20+9 dnů

Jste novým majitelem

Jakmile budete na LV zapsán(a) jako jako nový majitel, zašle advokát finance z advokátní úschovy ve prospěch bankovního účtu prodávajícího.

Předání nemovitosti

Společně se domluvíme na termínu předání nemovitosti a zapsání stavů měřidel do předávacího protokolu.

Přepis energií

Zajistím za Vás přepis vody a elektřiny.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?