Byt 2+KK u Babylonu

Liberec | Perštýn | Dr. M. Horákové

Dobře řešená dispozice a skvělá dostupnost

Ulice Dr. M. Horákové není tou nejklidnější v Liberci, ale je vhodným místem pro pracující lidi bez automobilu, kteří potřebují kvalitní dostupnost do centra města a do práce. Autobusová zastávka č. 12, 20, 24, 26, 13 se nachází přímo u domu, jak směrem do centra, tak Doubí, Rochlice. Na zahradě domu je společné sezení pro nájemníky a možnost parkovacího stání za 500 Kč/měsíc. Bytová jednotka je 3 roky po kompletní rekonstrukci a je chytře řešena. Ložnice je neprůchozí, z obývacího pokoje je vstup do kuchyňského koutu a mezi obytnými místnostmi je komora/pracovna. Koupelna je od WC stavebně oddělena a nachází se v ní vana, umyvadlo, zrcadlo, žebříkové topení a připojení na pračku. 

Dispozice a výměry

Dispozičně jako 2+KK + komora

Užitná plocha 60 m2

Nachází se v přízemí bytového domu o 4 NP. 

Technické údaje

Vytápění je řešeno pomocí plynového kondenzačního kotle. Každý nájemník je povinen jednou ročně provést revizi. Kotel rovněž zajišťuje i ohřev vody. K dispozici je připojení k TV a internetu. Každý nájemce si může pronajmout sklepní kóji. Menší rozměry za 300 Kč/měs., větší za 500 Kč/měs. Úklid společných prostor je zajištěn. 

Informace

Byt je vymalovaný, uklizený a připraven k nastěhování. Nastěhování je možné ihned. Při podpisu smlouvy je nutné uhradit první nájemné včetně služeb a finanční jistinu. Z prozatimního nedodání energetického štítku budovy majitelem, uvádíme energetickou náročnost G - nehospodárná. 

Půdorys

Lokalita a doprava

Ulice Dr. M. Horákové se nachází u Babylonu, tedy téměř v srdci Liberce. MHD Vás na terminál Fůgnerova doveze za minutu. Pěší chůzí to bude trvat přibližně 3 minuty. Centrum Liberce Vám poskytuje kompletní občanskou vybavenost. Případný nájezd na rychlostní silnici směr Praha je od domu minutu autem a vlakové nádraží 10 minut pomalou chůzí. 

Nájemné a služby

10.500 Kč/měsíc

  • Vodné a stočné 400 Kč/os.
  • Úklid společných prostor a el. společná 300 Kč/os.
  • Elektřina a plyn na nájemce
  • Finanční jistina (vratná kauce) 21.000 Kč
  • Provize RK 12.000 Kč

Jak byt získat

Kontaktovat makléře

Nejrychlejším způsobem je kontaktovat makléře telefonicky, ale samozřejmě můžete i prostřednictvím emailu, či WhatsApp.

Prověření makléřem

Makléř má od majitele zadaná kritéria pro ideálního nájemce, proto buďte připraveni na pár otázek. 

Domluvení prohlídky

Domluvte se s makléřem na termínu osobní prohlídky nemovitosti.

Rezervační smlouva

Bude-li se Vám nemovitost líbit, makléř s Vámi uzavře rezervační smlouvou, uhradíte rezervační zálohu a máte jistotu bydlení.

Nájemní smlouva

Po uhrazení rezervační zálohy Vám bude zaslán na email návrh nájemní smlouvy, kterou následně ladíme ke spokojenosti všech stran. 

Podpis a předání

S majitelem nemovitosti se sejdeme v bytě, podepíšeme nájemní smlouvu, uhradíte finance a zapíšeme předávací protokol se stavy měřidel a stavu bytu.

Přepis energií

S přepisem elektřiny a plynu si nemusíte dělat starosti. Od Vás budu potřebovat vědět jen výši záloh a číslo účtu, zbytek zajistím. 

Následný servis

Prodloužení nájemní smlouvy, poradenství v průběhu nájemního vztahu, doporučení na služby.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?