Půdní prostor v Chrastavě

Chrastava | Kostelní

Kreativitě se meze nekladou 

Skvělá investiční příležitost či možnost vybudování bydlení svých snů v půdních prostorách. Nabízíme k prodeji dvoupatrový půdní prostor v bytovém domě v Chrastavě - Horní Chrastava, ulice Kostelní. Nemovitost se nachází na pěkném místě s výhledem na město a v blízkosti turistických tras a luk. K nabízeným půdním prostorám náleží spoluvlastnický podíl na pozemku o výměře 1.052 m2, kde můžete v klidu vybudovat 2 parkovací stání. Dále k vlastnictví patří spoluvlastnický podíl na druhý pozemek o výměře 1.652 m2. Zde si můžete vytvořit zahrádku s posezením a grilem. 

Výměra a dispozice

Výměra půdního prostoru je 229,34 m2, rozděleno do dvou podlaží. Při výstavbě bytové jednotky se užitná plocha poníží o plochu, jejíž světlá výška ve zkosení je nižší než 1,3 m a samozřejmě určitou část pojme i vnitřní zateplení podkroví. Po vybudování získáte nadměrně prostorný byt o velikosti 4-5+KK. 

Technické údaje

K dispozici je připojení vodovodního řádu vyvedeno do 3. NP s vlastním vodoměrem. Kanalizace má svislé svody na dvou místech. Je tedy jen na Vás, jak dispozici bytu utvoříte. Připojení plynu končí ve 2. NP a je možné ho napojit na půdní prostory do 3. a 4. NP. Elektřina rovněž k dispozici. 

Dle slov poveřeného statika je půdní prostor ve velmi dobrém stavu. Je zapotřebí pouze zpevnit některé trámy a ve druhém patře vodorovné trámy zvednout výš kvůli světlé výšce.

Informace

Dlouhodobě je v Chrastavě nedostatek bytových jednotek ke koupi, či budoucímu pronájmu, proto tuto nemovitost doporučujeme jako vhodnou investici. 

Fotografie

Lokalita 

Cena

1.490.000 Kč

Postup k prodeje

Domluvení termínu prohlídky

Domluvte si s makléřem termín prohlídky, který Vám vyhovuje.

Prověření bonity

Budete hradit z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotečního úvěru?

Rezervace

Po prověření bonity podepíšeme rezervační smlouvu a budete mít čas na vyřízení financování.

Kupní smlouva a úschova

Jakmile budete mít zajištěny finance, můžeme přistoupit k podpisu kupní smlouvy a advokátní úschovy.

Katastr nemovitostí

Návrh na vklad vlastnického práva vložíme do KN po zaslání celkové částky do advokátní úschovy. Poté běží lhůta 20 - 9 dní.

Jste novým majitelem

Jakmile budete na LV zapsáni jako nový majitel, budou zaslány finance z advokátní úschovy ve prospěch původního majitele.

Předání nemovitosti

Společně se domluvíme na protokolárním předání nemovitosti.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?