Prostory pro výstavbu BJ

Chrastava | Kostelní

Vyjímečná investiční příležitost 

Nabízíme k prodeji dvoupatrové půdní prostory v bytovém domě v Chrastavě - Horní Chrastava, ulice Kostelní. Nemovitost se nachází na pěkném místě s výhledem na Chrastavu a blízkosti firmy Benteler. K nabízeným půdním prostorám náleží pozemek o výměře 1.052 m2 se spoluvlastnickým podílem 50,6% a pozemek o výměře 1.652 m2 se spoluvlastnickým podílem 2/11.

Půdní prostor je rozdělen na dvě nebytové jednotky o celkové užitné ploše 469,95 m2, které mají na bytové domě spoluvlastnický podíl 50,6%, tedy nadpoloviční většinu. 

Dle slov poveřeného statika je půdní prostor ve velmi dobrém stavu. Je zapotřebí pouze zpevnit některé trámy a ve druhém patře vodorovné trámy zvednout výš kvůli světlé výšce.

Dlouhodobě je v Chrastavě nedostatek bytových jednotek ke koupi, či budoucímu pronájmu, proto tuto nemovitost doporučujeme jako vhodnou investici. Výpočty budoucích cen bytových jednotek, případně tržního nájemného, Vám rádi předložíme.

Ideální bude suchá výstavba

Kvůli bezpečnému průběhu výstavbu bylo statikem doporučeno provést výstavbu bytových jednotek tzv. "na sucho" pomocí sádrokartonů a dřevěných konstrukcí. 


Fotografie

Lokalita 

Cena

Info u makléře Kč

Postup k prodeje

Domluvení termínu prohlídky

Domluvte si s makléřem termín prohlídky, který Vám vyhovuje.

Prověření bonity

Budete hradit z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotečního úvěru?

Rezervace

Po prověření bonity podepíšeme rezervační smlouvu a budete mít čas na vyřízení financování.

Kupní smlouva a úschova

Jakmile budete mít zajištěny finance, můžeme přistoupit k podpisu kupní smlouvy a advokátní úschovy.

Katastr nemovitostí

Návrh na vklad vlastnického práva vložíme do KN po zaslání celkové částky do advokátní úschovy. Poté běží lhůta 20 - 9 dní.

Jste novým majitelem

Jakmile budete na LV zapsáni jako nový majitel, budou zaslány finance z advokátní úschovy ve prospěch původního majitele.

Předání nemovitosti

Společně se domluvíme na protokolárním předání nemovitosti.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?