Vybavené 1+1 v Jablonci

Jablonec nad Nisou | F. L. Čelakovského

Stačí si vzít osobní věci a můžete bydlet

Nespornou výhodou bytu v ulici F. L. Čelakovského je jeho kompletní vybavení. Pří vstupu do předsíně máte k dispozici nábytek s botníkem a věšáky na kabáty. Za dveřmi se nachází pračka. Obývací pokoj je vybaven vestavěnou skříní, rozkládací pohovkou, TV, TV nábytek, věšák. Kuchyňská linka je vybavena elektrickým sporákem s troubou a digestoří. Dále je k dispozici mikrovlná trouba, lednice, židle a jídelní stůl. V koupelně se nachází sprchový kout, žebříkové topení, umyvadlo, wc je stavebně odděleno. V oknech jsou naistalovány žaluzie.

Dispozice a výměry

Dispozičně jako 1+1

Užitná plocha 36 m2

Nachází se ve 3. NP

Technické údaje

Vytápění je řešeno dálkově, rovněž i ohřev vody. Dům je zateplený a úsporný na vytápění. Okna jsou plastová. V domě se nachází dva prostorné výtahy a k dispozici je sklepní kóje v suterénu domu. Parkování je možné zdarma před domem. 

Informace

Byt je vymalovaný, uklizený a připraven k nastěhování. Nastěhování je možné ihned. Při podpisu smlouvy je nutné uhradit první nájemné včetně služeb a finanční jistinu. Z prozatimního nedodání energetického štítku budovy majitelem, uvádíme energetickou náročnost G - nehospodárná. 

Fotografie

Interiér

Půdorys

Lokalita a doprava

Ulice F.L. Čelakovského se nachází v těsné blízkosti Jablonecké přehrady, která je místními obyvateli vyhledávanou a oblíbenou lokalitou pro bydlení. Nejen kvůli rekreačnímu využití, ale i pro dobrou dopravní dostupnost. V blízkosti se nachází Kaufland, Penny market a další obchody. V centru města jste za 10 minut pěší chůzí. 

Nájemné a služby

7.000 Kč/měsíc

  • Elektřina v bytě 400 Kč/os.
  • Zálohové služby 3.105 Kč
  • Finanční jistina (vratná kauce) 10.000 Kč
  • Provize RK 8.000 Kč

Jak byt získat

Kontaktovat makléře

Nejrychlejším způsobem je kontaktovat makléře telefonicky, ale samozřejmě můžete i prostřednictvím emailu, či WhatsApp.

Prověření makléřem

Makléř má od majitele zadaná kritéria pro ideálního nájemce, proto buďte připraveni na pár otázek. 

Domluvení prohlídky

Domluvte se s makléřem na termínu osobní prohlídky nemovitosti.

Rezervační smlouva

Bude-li se Vám nemovitost líbit, makléř s Vámi uzavře rezervační smlouvou, uhradíte rezervační zálohu a máte jistotu bydlení.

Nájemní smlouva

Po uhrazení rezervační zálohy Vám bude zaslán na email návrh nájemní smlouvy, kterou následně ladíme ke spokojenosti všech stran. 

Podpis a předání

S majitelem nemovitosti se sejdeme v bytě, podepíšeme nájemní smlouvu, uhradíte finance a zapíšeme předávací protokol se stavy měřidel a stavu bytu.

Přepis energií

S přepisem elektřiny a plynu si nemusíte dělat starosti. Od Vás budu potřebovat vědět jen výši záloh a číslo účtu, zbytek zajistím. 

Následný servis

Prodloužení nájemní smlouvy, poradenství v průběhu nájemního vztahu, doporučení na služby.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?