Reference 

sdílené zkušenosti klientů, které jsou mým hnacím motorem 

Firmy.cz    |    Facebook    |    Google

                        ★ ★ ★ ★ ★ 5/5                                          ★ ★ ★ ★ ★ 5/5                                     ★ ★ ★ ★ ★ 4,6/5

RD 100 m2 | Prodáno za 45 dnů | Liberec - Pekárenská

,,Dobrý den Honzo, 
tímto bychom Vám za vše chtěli ještě jednou poděkovat. Konkrétně za to, že jste přispěl ke splnění našeho snu o vlastním bydlení. V rámci celého procesu hledání, člověk narazí na různé typy lidí. Většinu z nich tvoří jenom ,,troubové" z různých realitek, kteří jsou neflexibilní a použivají takové ty své řeči a klišé, které jsou už tak všední, že si je ani nevybavím, abych je zmínil. Jde jim jen o zisk, chybí tomu ten drajv, vnitřní duch. Jen natahujou ruku po provizi, ale skutek ,,utek".
Asi tomu osud tak chtěl, abychom se v jeden dubnový pátek podívali na nabídku/video na Vašich internetových stránkách. Nejprve jsme se tomu zasmáli a řekli si, že by bylo možná trochu přes čáru jít do domu za 9.5 miliónu, jelikož jsme při našem společném hledání začali na bytech za třikrát nižší cenu, ale pořád nám vrtalo v hlavě to video, prezentace a vše okolo. No a v pondělí po víkendu už jsme s Vámi měli první schůzku s prohlídkou domu. Kolotoč se roztočil, dům a okolí jsme si zamilovali a teď, pár měsíců po prvním setkání, které vlastně původně bylo jen takovou zvědavostí ve smyslu, jak asi vypadá ten dům za skoro 10 miliónů, tu bydlíme a plníme si svůj sen o vlastním komfortním bydlení, které v Liberci téměř nemá konkurenci. Alternativu k tomuto domu v dané cenové relaci s parametry z hlediska polohy, vybavení, kompletnosti - bazén, garáž, plot (přátelé tvrdí, že to je "voplocený" jak sídlo drogového bosse), tu dle mého názoru moc nenajdete. Náš sen se stal realitou nejen díky souhře okolností, náhod, štěstí a celkové situaci v zemi a trhu s nemovitostmi, ale především díky Vám, že jste nás k tomuto domu přivedl a zkrátka nám ho "postavil" do cesty. I přes tu celkovou zdlouhavost toho procesu a komplikacím, ať už ze strany komplikovanějšího právního statutu té nemovitosti a nebo i ze strany banky poskytující úvěr, jste to zvládl bravůrně. Mnohokrát Vám děkujeme za to, že jste nám ukázal náš nový domov, kde budeme šťastně žít a vychovávat naše děti.
Pro všechny, co to dočetli až sem, je Jan Kreibich bezesporu nejlepším realitním makléřem (minimálně) v Liberci, ale i v celorepublikovém měřítku by se mezi realitními esy rozhodně neztratil a zdatně by jim konkuroval a v mnohém i předčil. Je pohodovým, flexibilním profesionálem, který to v životě neměl vůbec lehké, za což ho obdivujeme a fandíme mu. Odvádí skvělou práci a pokud mu dáte svou důvěru a svěříte se do jeho rukou, tak Vás nepochybně nezklame a pomůže Vám najít vlastní vysněné bydlení.
PS: S tím slibovaným grilováním a pivkem na terase to letos už asi neklapne, ale příští rok s Vámi počítáme. ;-)"

                                                                                                               - Michal a Veronika

Byt 2+KK | Prodáno za 3 týdny | Byt ve Vratislavicích nad Nisou

"Moc děkuji za veškeré služby spojené s prodejem bytu . Jsem velice spokojená a vřele doporučuji pana Kreibicha jako čestného a spolehlivého člověka."

                                                                                                                   - Yvona Lochmanová

Pronájem bytu 3+1 | Liberec - Selská

"Dekuji za profesionalni praci a pravdive informace o nemovitosti. Moc mi to pomohlo. Všem můžu doporučit."

                                                                                                              - Ing. Lucia Čapková

Pronájem 1+KK | Liberec - Dr. M. Horákové

"Velice profesionální přístup. Postarají se o Vás, zařídí veškeré potřebné papírování, popřípadě poradí. Vřele bych doporučil."

                                                                                                               - Ing. Martin Tomáško

Byt 4+1 | Prodáno za 2 týdny | Krásný byt v historickém domě

,,Zdědila jsem ve starší zástavbě u Zologické zahrady byt v původním stavu. Pan Kreibich mi doporučil drobné úpravy do 50.000,- Kč, které by bylo vhodné v interiéru provést, a díky tomu prodám o 300.000,- Kč až půl milionu vyšší částku, než ve stavu aktuálním. Po dokončení úprav byt připravila paní na "Homestaging" a začalo se nabízet. Za dva týdny byla podepsaná rezervační smlouva a úpravy se mi opravdu vyplatily. Získala jsem o 450.000,- Kč větší příjem z bytu!! Nikdy by mě taková možnost nenapadla. Moc Vám děkuji a nesmírně si toho vážím." 

                                                                                                                    - Vojáčková


Pronájem bytu 2+KK | Liberec - Moskevská

"Velice slušné, profesionální a rychlé jednání! Pan Kreibich zařídí všechno potřebné sám a nemusíte se o nic starat. Se vším poradí, popřípadě zjistí. Byl jsem naprosto spokojený a přeji ať se panu Kreibichovi daří dál. Děkuji za skvěle odvedenou práci! :) Doporučuji!"

                                                                                                               - Štěpán Mrázek

Prodej bytu 3+KK | Praha - Letňany - Nepomuckých

,,Když jsem se potkal s pánem poprvé, měl jsem obavy, protože je mladý, ale s prvním jednáním dokázal, že má zkušenosti a chuť k práci, a dává klientům mnohem více, než starší makléři. Má správnou představu a znalost legislativy celého procesu. Pro prodávající udělal profesionální a hlavně reálné fotografie a video prohlídku bytu. Pro nás, jako kupující, domluvil kompromisní cenu, aby byly všechny strany spokojené. Rychle odpovídá na jakékoliv dotazy. Řešil všechny složitosti s hypotečním bankéřem i katastrem nemovitostí (kvůli nedohledu kupujícího byl velmi nestandardní problém, který pan Kreibich vyřešil sám za pár hodin). Profesionál? Na Vaše posouzení. Za mě jen řeknu, že "Kreibich" je nový pojem v realitním oboru v ČR."

                                                                                                                - Stepnov

Prodej bytu 2+1 | Železný Brod

,,Chtěla bych velice poděkovat za skvěle odvedenou práci, která byla na naprosto profesionální úrovni, jak přístup pana Kreibicha, tak i práce fotografa, právníka, prostě celého týmu. A to měli svoji práci ztíženou nájemnicí, která ještě v době prodeje v bytě bydlela.
Měla jsem na výběr z více realitních makléřů, ale moje volba mladičkého "benjamínka" se ukázala naprosto správná. Byt se prodal nad očekávání velice rychle, za cenu, ze které máme radost obě strany (prodávající i kupující), blesková práce, skvělá komunikace i služby. Vše jak má být. Veliké díky a přeji hodně dalších spokojených klientů, jako jsme my."

                                                                                                           - Monika Drobná

Pronájem bytové jednotky | Bytový dům | Liberec - Hodkovická

,,Již několik let pronajímáme byty v bytovém domě. Pan Kreibich zaujal moje rodiče svým vystupováním a profesionálním přístupem. Dala jsem na jejich doporučení a sama využila služeb jeho realitiní kanceláře. Jsem velmi spokojena. Milé vystupování a profesionální přístup. Po prohlídce bytu,který jsem nabízela k pronájmu, vyhotovil fotografie bytu, zajistil prohlídky s případnými zájemci, připravil návrh nájemní smlouvy,zúčastnil se předání bytu a zastoupil mě u přepisu energii. Tímto mu děkuji."

                                                                                                                        - Nosková

Pronájem bytu 2+KK | Liberec - Rubínová

"Rychlá a příjemná komunikace. Pan Kreibich vyřeší vše potřebné za Vás. Z naší strany spokojenost."

                                                                                                              - Tereza Bartošová

Prodej vily 7+KK | Prodáno za 2 měsíce | Moderní vila v lukrativní čtvrti

,,S manželem jsme se z pracovních důvodů rozhodli odstěhovat do většího města a potřebovali jsme prodat náš, dovolím si říci, nadstandardní dům  za 9.000.000,- Kč. Nejdříve jsme půl roku prodávali s makléřem z celorepublikové sítě, bohužel se nepodařilo prodat. Následně jsme dostali doporučení od naší známe, které prodával pan Kreibich byt, tak jsme se rozhodli pro změnu, protože nás začal tlačit čas. Na první pohled jsme si říkali, co to přijelo za mladého kluka, ale jakmile začal pan Kreibich mluvit, věděli jsme, že mu dům na prodej svěříme, protože jeho jednání bylo od začátku profesionální a na úrovni. Ukázal nám možnosti, jak dům prodat pomocí lepších fotografií, videa a jeho propracovanému marketingu. Za dva měsíce byla podepsaná rezervace za plnou cenu. Z právního hlediska proběhlo vše v pořádku a bez komplikací. Rozhodně budeme dále doporučovat."

                                                                                                                          - manžele Albrechtovi


Pronájem bytu 4+1 | Liberec - Dobiášova

"Dobrý den, chtěl bych poděkovat panu Kreibichovi za pomoc při pronájmu bytu 4+1+1 v Liberci. Absolutně profesionální přístup a přátelské jednání. Služby této realitní kanceláře mužů bez obav doporučit i dalším potencionálním zájemcům."

                                                                                                                           - Ing. Jakub Paul

Pronájem bytových jednotek | 21 bytů | Průměrná doba pronajmutí: 6 dní

,,Pronajímám nemovitosti už pár let a vystřídala jsem hodně makléřů. Před dvěma lety jsem dostala doporučení na pana Kreibicha a od té doby využívám pouze jeho služeb. Pronajímám celkem 21 bytů ve dvou činžovních domech a nemusím se prakticky o nic starat, ani na předání bytu nemusím. Smlouvy mi pan Kreibich přiveze až do kanceláře a vyřizuje vše za mě. Proto jsem mu neváhala svěřit i kompletní správu obou domů. Doporučuji tyto komplexní služby všem pronajímatelům."

                                                                                                                           - Blažková
 

Pronájem bytu 2+KK | Liberec - Kladenská

"S panem Kreibichem jsme byli maximálně spokojeni, vyhověl nám časově ohledně prohlídky i pozdě večer, jednání bylo profesionální a rychlé. Určitě mohu doporučit!"

                                                                                                                 - Barbora Vaňková

Prodej nemovitostí od developera | Liberec

,,Developerské činnosti se věnuji už 10 let, za tu dobu jsem poznal hodně makléřů, jak dobrých, tak i ne tak dobrých. Jednoho dne mi volal makléř (Kreibich), že by se se mnou chtěl sejít ohledně prodeje nových projektů. Odmítl jsem, že makléře nemám a dovedu si i většinu jednotek prodat sám. Ten "drzoun" mi volal druhý den znova. To se mi líbilo, tak jsem mu jeden byt svěřil a on mě přesvědčil, že jeho slova nebyla tlachání. Má tah na branku a velký zápal. Je to moje krevní skupina."

                                                                                                                           - Mládek

 

Prodej bytu 3+KK | Liberec

,,Při prodeji našeho bytu jsme vybírali z několika makléřů, u kterých jsme od známých věděli, že jsou dobří, nakonec nás ale nejvíce přesvědčil pan Kreibich, který svým přístupem a nápady vynikal. Oproti jiným makléřům nám nakonec doporučil i o 150 000 vyšší cenu. Zařídil profi fotografa a dobrou reklamu, takže po vyvěšení na internet jsme měli během 5 dnů 4 zájemce na byt, kteří ho chtěli koupit. Celý prodej byl tak velmi velmi rychlý. Pan Kreibich je maximální profesionál, který hájí zájmy jak prodávajícího, tak kupujícího. Pokud bych někdy zase něco prodával, tak určitě s Kreibich - realitní makléř Liberec, Praha."

                                                                                                        - J. R. Barreto

Pronájem bytu | Liberec

,,Před třemi roky jsem koupil byt na pronájmy, abych měl jednou přilepšení k důchodu a klidnější stáří. Byt jsem pronajímal 2 roky sám přes bezrealitky, protože jsem neměl k realitním makléřům důvěru a jejich pověst není moc dobrá. Zhruba před rokem jsem ukončil nájemní vztah s nájemcem a dostal jsem od kolegy v práci doporučení na šikovného makléře. Zavolal jsem panu Kreibichovi s prosbou, že mám byt k pronájmu a rád bych tam měl slušného nájemce. Druhý den jsme se sešli v bytě, pan Kreibich mě požádal o klíče, že se dále uvidíme až při podpisu nájemní smlouvy a nemusím se o nic starat. Za 4 dny mi pan Kreibich volal, že má nájemce, který vyhovuje mému přání, navíc je prověřen v registrech a nájemné bude o 1.700 Kč vyšší, než jsem původně měl. Nájemce v bytě stále bydlí a nejsou žádné problémy. Osobně jsem se přesvědčil, jakou výhodou je, když se Vám o pronájem stará schopný makléř."

                                                                                                                           - Stránský

 

Pronájem bytu | Jablonec nad Nisou 

,,Mohu jen a jen doporučit! Vše proběhlo velmi rychle a korektně. Skvělá domluva. Moc děkuji za zprostředkování krásného bytu."

                                                                                                                             - Pavlína Sýkorová

Pronájem bytu | Liberec

,,Krom toho, že vše bylo rychle a korektně vyřízeno, když jsme hledali pronájem, není co dodat. Velmi korektní a spolehlivá RK. Nelze než doporučit. Za mně na Liberecku TOP."

                                                                                                                              - Horňák

Pronájem bytu | Liberec

,,Velice mě potěšila spolupráce s realitním makléřem, p. Kreibichem. Děkuji"

                                                                                                                                  - Vladimír Čirva

Pronájem bytu | Jablonec nad Nisou

,,Při pronájmu bytu 1+1 v Jablonci jsem využil služeb pana Kreibicha, který mi byty pronajímá již několik let. Jsem s jeho službami a odborným přístupem spokojený. Je přesný a spolehlivý. Mohu jedině doporučit."

                                                                                                                                 - Šimek

Získání pronájmu | Liberec

,,Rád bych ještě jednou poděkoval za Vaší pomoc, podporu a účast při hledání a získání bytu 1+KK v Liberec, Březová alej. Šťastné a úspěšné dny přeje spokojený klient."

                                                                                                                                     - Nedvěd

Získání pronájmu bytu | Liberec

,,S prací Pana Kreibicha jsem byl maximálně spokojen. Komunikace byla výborná. Realitní makléř vyřídil vše za mě. Mohu jen doporučit!."

                                                                                                                                    - Václav Miller