Jan Kreibich

Nemovitosti jsou mou vášní, srdeční záležitostí a posedlostí

V realitním světě se pohybuji více jak 6 let, kdy jsem nejprve začínal v lokální realitní kanceláři a následně se po necelých 3 letech osamostatnil a založil vlastní realitní společnost. Viděl jsem na trhu velikou mezeru v poskytování služeb makléřů a jejich přístupu ke klientům.

Nemovitosti jsou tím nejcennějším, co vlastníme, a dělají z lidí milionáře. Proto budu vždy hájit Vaše zájmy a bojovat za co nejlepší realitní servis. Nemovitost bude vždy precizně odprezentována a díky marketingové strategii nebude o zájemce nouze. Klienti říkají, že můj přístup je v tomto směru naprosto odlišný.

Za 6 let jsem zobchodoval více jak 200 nemovitostí, a za jeden rok prodal nemovitosti v celkové hodnodě 67.540.820 Kč. Díky zkušenostem dokážu předejít komplikacím, zajistím hladký průběh prodeje a kromě podpisů nebudete muset nic dělat.

Pokud budete mít o mé služby zájem, budu rád. Věřím, že Vás nezklamu a budete spokojeni.

Všem klientům a obchodním partnerům děkuji za důvěru.


O nemovitosti se starám ...

Naveta cz, Jíme s Mírou, CPI Property Group, Completsan, Torex security, 1. Liberecká bezpečnostní, Lidvaj a.s., Filapa, Buttlerfilms, Enroll, Ediko, Exekuce - Liberec.

A stovky soukromých majitelů nemovitostí.

Zajímá Vás cena, za kterou jsem schopný prodat Vaší nemovitost?