Jan Kreibich - poznejme se

Lidsky a s profesionálním přístupem se starám o Vaše nemovitosti již od roku 2013. Za tu dobu jsem zobchodoval více jak 300 nemovitostí. První 3 roky jsem pracoval v místní realitní kanceláři a následně se osamostatnil a založil vlastní realitní společnost. Viděl jsem velikou mezeru na trhu v rámci poskytování služeb realitních makléřů. Doba se mění, lidé nechtějí na nic čekat a vnímají vizuální stránku. Proto je důležité tvrdě makat, prezentovat nemovitosti v tom nejlepším světle  a umět je dobře propagovat.

Baví mě právě ta část, do které se Vám vůbec nechce. Komunikace s úřady, bankou, stavařem, odhadcem a právníkem, přes vedení osobních prohlídek se zájemci a přípravu nemovitosti. 

Řeším vše za Vás, abyste neměli žádné starosti a mohli využít čas příjemněji. Z Vaší nemovitosti se snažím udělat lákavý produkt a vydělat Vám peníze.

Vyšších cen a rychlosti prodeje dosahuji díky kvalitní prezentaci nemovitosti a pracovitosti. Snažím se minimalizovat prostoje mezi jednotlivými úkony, aby vše proběhlo rychle, a bez komplikací. Na bezpečnost převodu pak dohlížíme s advokátem. 

Pokud si mě vyberete jako makléře pro prodej/koupi či pronájem Vaši nemovitosti, budu potěšen. Věřím, že Vás nezklamu.

91% nemovitostí prodám do 2 měsíců

Nejsem v tom sám

Jan Kreibich

Majitel a realitní makléř

JUDr. Jan Vrba

Nejlepší advokát na nemovitosti ve městě. Je rychlý, precizní, flexibilní a hájí zájmy všech stran.

Jirka

Člověk, který svými fotografiemi vytváří z Vašich nemovitostí geniální produkt.

Martin

Produkce a kamera. Všechny videa jsou z kuchyně tohoto umělce.

Zajímá Vás cena, za kterou jsem schopný prodat Vaší nemovitost?

Záleží mi na Všem soukromí, nikdy nepředám Váš kontakt třetím stranám. ochranu osobních údajů.