Byt v oblíbené lokalitě

Liberec | Nad Školou

2+KK v původním stavu

V oblíbených Vratislavicích nad Nisou jsou lidé spokojeni, možná proto se zde moc nemovitostí neprodává. Jakmile se nějaká na trhu objeví, rychle se po ní zapráší. Nabízený byt 2+KK si Vás může získat lokalitou, světlostí interiéru nebo jeho původním stavem, který si můžete předělat podle svých představ a snů. Díky vnitřním příčkám by mohlo dojít k chytré úpravě dispozice, zvětšení obytných místnosti a propojení koupelny s wc. Pár kroků od domu budete mít oblíbené "desítky" s krásným parkem na relax a workoutovým hřištěm na rozproudění krve. Jste-li milovníky přírody, užijete si ji hned za domem. Vratislavické rybníky a výběhy s koňmi si Vás získají. Parkovat svůj vůz můžete zdarma u domu. Tramvajovou zastávku máte vzdálenou 2 minuty chůze. Stane se byt hnízdem mladého páru nebo bude jako investiční?

Dispozice a výměry

Dispozičně jako 2+KK + sklepní kóje

Podlahová plocha bytu 36 m2 

Interiér

Podlaha bytu je v obytné části pokryta dřevěnými parketami. V koupelně je umístěn sprchový kout, umyvadlo, připojení na pračku a koupelnový nábytek. WC je stavebně odděleno. Obytné místnosti jsou prosvětleny širokými plastovými okny. 

Technické údaje

Bytová jednotka je v původním udržovaném stavu. Koupelna byla zrekonstruována před lety. V bytovém domě se nachází výtah.

Informace

Byt je volný k nastěhování dle domluvy. V případě financování hypotečním úvěrem Vám pomůže náš hypoteční poradce, se kterým je celý proces prodeje domluven a spolupráce tak bude dobře navazovat. Z prozatimního nedodání energetického štítku budovy, uvádíme energetickou náročnost G - nehospodárná.

Fotografie

Půdorys

Lokalita a doprava

Vratislavice nad Nisou poskytují veškerou občanskou vybavenost, perfektní dopravní dostupnost a přírodu za domem. Nejčastěji využívanou tramvají se dostanete do centra Liberce za 10 minut. Ale můžete se vydat i druhým směrem do Jablonce nad Nisou. Napojení na rychlostní silnici směr Praha je 5 minut jízdy autem. Za sídlištěm se nachází známé koupaliště Sluníčko a les s rybníky. 

Cena

2.600.000 Kč

V případě zájmu o prohlídku kontaktujte makléře na čísle 776454580 nebo vyplňte tento formulář a brzy se Vám ozveme.

Postup prodeje

Domluvení termínu prohlídky

Domluvte si s makléřem termín prohlídky, který Vám vyhovuje.

Prověření bonity

Budete hradit z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotečního úvěru?

Rezervace

Po prověření bonity podepíšeme rezervační smlouvu a budete mít čas na vyřízení financování.

Kupní smlouvy a úschova

Jakmile budete mít zajištěny finance, můžeme přistoupit k podpisu kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově.

Katastr nemovitostí

Návrh na vklad vlastnického práva vložíme do KN po zaslání celkové částky do advokátní úschovy. Poté běží lhůta 20 + 9 dní.

Jste novým majitelem

Jakmile budete na LV zapsán jako nový majitel, budou zaslány finance z advokátní úschovy ve prospěch původního majitele.

Předání nemovitosti

Společně se domluvíme na předání nemovitosti a  zapsání stavů měřidel.

Přepis energií

Zajistím za Vás přepis energií.