Byt 2+KK s terasou

Liberec | Rochlice | Rubínová

Novostavba | Terasa | Vybavení

Rochlice nejsou jen sídliště, ale také nově vyrostlá moderní čtvrť pro náročné. Byty v projektu "Byty Panorama" jsou klienty oblíbeným místem pro bydlení a vždy slýchávám jen pozitivní ohlasy. Jak na kvalitu stavby, komfort, tak pocit domova a pozitivní prostředí. Dům v ulici Rubínová byl postaven v roce 2015. V suterénu domu je podzemní parkoviště, kde na nového nájemce čeká jedno parkovací stání. Svůj nákup můžete pohodlně vyvést z "garáže" výtahem až do posledního patra, kde se bytová jednotka 2+KK s terasou nachází. Majitel tento byt nabízí navíc kompletně vybavený, takže si stačí zabalit své osobní věci a můžete bezproblémově bydlet.

Dispozice a výměry

Dispozičně jako 2+KK + terasa

Užitná plocha 65 m2 + terasa 18 m2

Nachází se ve 4. NP

Vybavení

Obývací pokoj: kožený gauč ve tvaru "U", garnýže, závěsy, konferenční stolek, komoda, TV nábytek

Kuchyně: vestavěná lednice s mrazákem, digestoř, sklokeramická deska, horkovzdušná trouba, barový pult a dvě barové židle

Ložnice: manželská postel, 2x noční stolek, dvě šatní skříně, garnýže, závěsy

Předsíň: botník, rohová vestavěná skříň

Koupelna: pračka, sprchový kout, zrcadlo, umyvadlo, koupelnový nábytek, žebříkové topení

Technické údaje

Vytápění je řešeno pomocí plynové kotelny v suterénu domu. V oknech jsou osazeny žaluzie. K dispozici je připojení k TV a internetu. Nájemce má k dispozici sklepní kóji v přízemí. Úklid společných prostor je zajištěn. 

Informace

Byt je vymalovaný, uklizený a připraven k nastěhování. Nastěhování je možné po domluvě. Při podpisu smlouvy je nutné uhradit první nájemné včetně služeb a finanční jistinu. Energetická třída budovy je C. 

Fotografie

Půdorys

Lokalita a doprava

Ulice Rubínová se nachází v nově vzniklé části Rochlic. Lokalitu zdobí moderní novostavby, perfektní občanská vybavenost a dopravní dostupnost. Zastávka MHD se nachází 2 minuty pěší chůzí od domu. Autobusem cesta do centra města trvá 7 minut, autem 5. V blízkosti je nájezd na rychlostní silnici směr Praha, rovněž dobrá dostupnost do Jablonce nad Nisou. V okolí se nachází Kaufland, Lidl, Albert, Penny.

Nájemné a služby

14.500 Kč/měsíc

  • Služby 3.155 Kč
  • Elektřina na nájemce
  • Finanční jistina (vratná kauce) 20.000 Kč
  • Provize RK 14.500 Kč

Jak byt získat

Kontaktovat makléře

Nejrychlejším způsobem je kontaktovat makléře telefonicky, ale samozřejmě můžete i prostřednictvím emailu, či WhatsApp.

Prověření makléřem

Makléř má od majitele zadaná kritéria pro ideálního nájemce, proto buďte připraveni na pár otázek. 

Domluvení prohlídky

Domluvte se s makléřem na termínu osobní prohlídky nemovitosti.

Rezervační smlouva

Bude-li se Vám nemovitost líbit, makléř s Vámi uzavře rezervační smlouvou, uhradíte rezervační zálohu a máte jistotu bydlení.

Nájemní smlouva

Po uhrazení rezervační zálohy Vám bude zaslán na email návrh nájemní smlouvy, kterou následně ladíme ke spokojenosti všech stran. 

Podpis a předání

S majitelem nemovitosti se sejdeme v bytě, podepíšeme nájemní smlouvu, uhradíte finance a zapíšeme předávací protokol se stavy měřidel a stavu bytu.

Přepis energií

S přepisem elektřiny a plynu si nemusíte dělat starosti. Od Vás budu potřebovat vědět jen výši záloh a číslo účtu, zbytek zajistím. 

Následný servis

Prodloužení nájemní smlouvy, poradenství v průběhu nájemního vztahu, doporučení na služby.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?