Pronájem slušného bytu v centru

Liberec | Staré Město | Frýdlantská

Ideální pro jedince nebo mladý pár

Nabízím Vám k pronájmu byt 2+KK o výměře 48 m2, který se nachází ve 3. NP bytového domu v ulici Frýdlantská. Přestože se nacházíme v centru města, tak majitel zachovává příznivé ceny, proto jsou bytové jednotky v tomto domě často rychle obsazeny. Podlaha bytu je pokryta dřevěnými parketami. V koupelně se nachází sprchový kout, WC, umyvadlo a žebříkové topení. Kuchyňská linka je částečně vybavena.

Technické údaje

O technický chod celého domu se stará správce budovy, který pomáhá nájemcům i s opravami v bytech. Úklid ve společných prostorách je zajištěn. V bytech jsou osazeny nová okna. Každý byt má k dispozici připojení ke kablové televizi a internetu. Parkování je možné v modré zóně nebo na soukromých parkovištích v okolí. Vytápění je elektrické. 

Informace

Byt je vymalovaný, uklizený a připraveny k nastěhování. Nastěhování je možné ihned. Při podpisu smlouvy je nutné uhradit první nájemné včetně služeb a finanční jistinu. Z prozatimního nedodání energetického štítku budovy majitelem, uvádíme energetickou náročnost G - nehospodárná. 

Nájemné a služby

10.0000 Kč

  • Finanční jistina 20.000 Kč
  • Měsíční zálohy 1.200 Kč 1 osoba, 1.800 Kč dvě osoby
  • Elektřina psaná na nájemce
  • Provize RK 10.000 Kč + DPH

Lokalita a doprava

Ulice Frýdlantská se nachází na tzv. Zlatém kříži. Od radnice jste u domu za necelou minutu. Nejbližší zastávka MHD je přímo u radnice nebo na Šaldově náměstí. Nákupní galerie Plaza necelou minutu od domu, OC Forum 2 minuty pěší chůzí přes ulici Pražská/Moskevská. 

Jak byt získat

Kontaktovat makléře

Nejrychlejším způsobem je kontaktovat makléře telefonicky, ale samozřejmě můžete i prostřednictvím emailu, či WhatsApp.

Prověření makléřem

Makléř má od majitele zadaná kritéria pro ideálního nájemce, proto buďte připraveni na pár otázek. 

Domluvení prohlídky

Domluvte se s makléřem na termínu osobní prohlídky nemovitosti.

Rezervační smlouva

Bude-li se Vám nemovitost líbit, makléř s Vámi uzavře rezervační smlouvou, uhradíte rezervační zálohu a máte jistotu bydlení.

Nájemní smlouva

Po uhrazení rezervační zálohy Vám bude zaslán na email návrh nájemní smlouvy, kterou následně ladíme ke spokojenosti všech stran. 

Podpis a předání

S majitelem nemovitosti se sejdeme v bytě, podepíšeme nájemní smlouvu, uhradíte finance a zapíšeme předávací protokol se stavy měřidel a stavu bytu.

Přepis energií

S přepisem elektřiny a plynu si nemusíte dělat starosti. Od Vás budu potřebovat vědět jen výši záloh a číslo účtu, zbytek zajistím. 

Následný servis

Prodloužení nájemní smlouvy, poradenství v průběhu nájemního vztahu, doporučení na služby.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?