Pěkný byt na Praze 8

Praha | Bohnice | Cafourkova

Pěkný byt na kraji Prahy

Nabízím Vám ke koupi byt 3+KK v oblíbené části Prahy 8, Bohnicích. Jedná se o klidnou lokalitu na kraji města, kde budete mít přírodu na dosah ruky, a zároveň nadstandardní občanskou vybavenost. Byt je útulný a dispozičně chytře řešený. Bude tak ideálním pro pár, mladou rodinu nebo jako vhodná investice.

Dispozice a příslušenství

Dispozice bytu je 3+KK + balkón a sklepní kóje

Výměra 59 m2 

Standardy a interiér

Samotný byt se nachází ve 2. NP revitalizovaného panelového domu s výtahem. Pří vstupu do bytu si můžete všimnout nových bezpečnostních a protipožárních dveří, které byly nově osazeny před 4 lety. 

Podlaha bytu je v obytných místnostech pokryta pvc podlahou ve vzoru dřeva. V koupelně a na WC je dlažba. Všechny 3 pokoje jsou neprůchozí. V koupelně se nachází velkorysá rohová vana, umyvadlo se skříňkou, zrcadlo a připojení na pračku a sušičku. V koupelně je zabudováno odvětrávání. WC je samostatné. 

Hlavním prostorem je obývací pokoj s kuchyňským koutem, kde je dostatek prostoru i pro větší jídelní stůl. Kuchyňská linka je vybavena horkovzdušnou troubou, zabudovanou myčkou, lednicí s mrazákem, sklokeramickou deskou, mikrovlnou troubou a digestoří. Z většího pokoje je vstup do lodžie.

Byt má západní orientaci s výhledem do zeleně.

Technické údaje

Vytápění a ohřev vody je zajištěn dálkově. Okna jsou plastová. Měsíční platby do SVJ včetně služeb se hradí ve výši 5.038 Kč. 

Informace

V případě financování hypotečním úvěrem Vám rádi poskytneme vyhodnocení všech bank na trhu. Z prozatimního nedodání energetického štítku budovy uvádíme energetickou náročnost G - nehospodárná.  


Lokalita a doprava

Ulice Cafourkova se nachází v pražských Bohnicích. Oblíbené čtvrti na kraji Prahy s dobrou dopravní dostupností a blízkostí přírody. 50 m od domu je autobusová zastávka Sídliště Bohnice, Albert. Za 3 minuty jízdy autobusem se dostanete do OC Krakov s fitness centrem, poštou a spousty obchodů. Za 5 minut se dopravíte na cyklostezku podél řeky Vltavy a za 10 minut na metro Kobylisy. V blízkosti se dále nachází Zoologická a botanická zahrada.

Cena

5.795.600 Kč

Postup prodeje

Domluvení termínu prohlídky

Domluvte si s makléřem termín prohlídky, který Vám vyhovuje.

Prověření bonity

Budete hradit z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotečního úvěru?

Rezervace

Po prověření bonity podepíšeme rezervační smlouvu, uhradíte rezervační zálohu a budete mít čas na vyřízení financování.

Kupní smlouva a úschova financí

Jakmile budete mít zajištěny finance, můžeme přistoupit k podpisu kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově financí.

Katastr nemovitostí

Návrh na vklad vlastnického práva vložíme do KN po zaslání celkové kupní ceny do advokátní úschovy. Poté běží lhůta 20+9 dnů

Jste novým majitelem

Jakmile budete na LV zapsán(a) jako nový majitel, zašle advokát finance z advokátní úschovy ve prospěch bankovního účtu prodávajícího.

Předání nemovitosti

Společně se domluvíme na termínu předání nemovitosti a zapsání stavů měřidel do předávacího protokolu.

Přepis energií

Zajistím za Vás přepis elektřiny.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?