Atraktivní byt v centru Liberce

Liberec | Staré Město | Ruprechtická

Atraktivní byt v centru Liberce

Nabízím Vám jedinečný byt v nejlépe hodnoceném rezidenčním projektu v Liberci zvaném Terasy Cafe. Jedná se o klidnou lokalitu, na rohu ulic Ruprechtická a Pavlovická v širším centru města, s dobrou dostupností k běžeckému stadionu Bedřichov, liberecké přehradě a lyžařskému areálu Ještěd. Nadstandardní je nejen byt samotný, ale i společné zázemí domu s jedinečnými službami. 

Dispozice a příslušenství

Dispozice bytu je 3+KK + garážové stání, sklepní kóje

Výměra 97 m2 + jihovýchodní balkón 6,92 m2 a západní balkón 5,72 m2

Standardy a interiér

Nabízený byt je jedním z největších bytů v tomto komplexu. Zaujme vás nejen na metry velkorysými místnostmi, velkým množstvím úložných prostor, ale i moderním designem s nadstandardní kvalitou použitých materiálů.

Při vstupu do bytu Vás na první pohled zaujmou na míru zhotovené vestavěné skříně doplněné matně černými posuvnými dveřmi se skleněnou výplní, které dodávají interiéru vzdušnost a světelnost. Jelikož byl byt od počátku projednáván s bytovou architektkou, nese se stejný design celým bytem. Veškerý nábytek je vyhotoven na míru v jednotném vzhledu. V bytě tak naleznete důmyslně propracované prostorné skříně, které se nachází v každé z místností včetně WC a komory.

Dominantou jednotky je velkorysý obytný prostor s prostornou kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči Siemens. Jedná se o spotřebiče nejvyšší řady, mezi kterými naleznete indukční desku, digestoř, myčku, vestavěnou lednici, ale i parní troubu, elektrickou troubu a ohřevnou zásuvku. V ložnici Vás zaujme velká vestavěná skříň o délce téměř 3,5 m, která nabízí nejen šuplíky na spodní prádlo, kravaty a kalhoty, ale i organizéry na šperky a kabelky. V třetí obytné místnosti se nachází pokojíček kompletně zařízený pro dvě děti. Je zde na míru zhotovená palanda s horolezeckou stěnou a hracími prvky, skříň na hračky i oblečení. Z každé místností budete mít samostatný vstup na prosluněný balkón, na kterých zpříjemňují pobyt plně elektronické markýzy.

Ve všech místnostech jsou sádrokartonové stropy se stínovou drážkou, nikou na záclony a led osvětlení s možností ovládaní přes mobilní aplikaci. Po celé ploše bytu se nachází podlahové topení. Povrch je pokryt vinylem. Všechny interiérové dveře jsou bezfalcové o nadstandardní výšce 210 cm od společnosti Sapeli. Koupelna a WC jsou samostatně oddělené, zařízené sanitou od koupelnového studia Dorint. V koupelně se nachází vana, samostatný sprchový kout, nerezový topný žebřík, široké umyvadlo a dřevěné police na míru. Obklady jsou velkoformátové. Pračka se sušičkou jsou zabudované do vestavěné skříně v samostatné komoře.

Technické údaje

V bytě se nachází rekuperační jednotka, která zabraňuje tepelným ztrátám a zvyšuje komfort bydlení. Vytápění je podlahové. Všechna okna jsou velkoformátová francouzská. Jedná se o dřevěná trojskla s oplechováním s vysokým tlumením hluku a skvělou izolační vlastností. Ve všech oknech jsou nainstalovány předokenní elektrické žaluzie. Podlaha balkónů je pokryta dřevem, zábradlí je skleněné. Dle energetického štítku spadá náročnost budovy do kategorie A. Toto ohodnocení mají pouze dva bytové domy v Liberci. Díky této kvalitě jsou velmi nízké náklady na provoz bytu ve výši 4 860 Kč včetně fondu oprav a bytové elektřiny. 

Informace

V tomto nadstandardním projektu se nachází v přízemí i wellness a kavárna. Kromě vlastní sklepní kóje je k dispozici i společná lyžárna. V garážích je nabíječka pro elektromobil.  


Lokalita a doprava

Ulice Ruprechtická/Pavlovická se nachází pod "zlatým křížem" v centru Liberce. Za 5 minut pěší chůzí se dostanete k radnici a náměstí Dr. E. Beneše. Za 8 minut dojdete na oblíbenou cyklostezku podél řeky Nisa. V blízkosti je pošta, supermarket, bazén a veškeré společenské vyžití, které město nabízí.

Materiály a vybavení


Cena

10.994.600 Kč

Postup prodeje

Domluvení termínu prohlídky

Domluvte si s makléřem termín prohlídky, který Vám vyhovuje.

Prověření bonity

Budete hradit z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotečního úvěru?

Rezervace

Po prověření bonity podepíšeme rezervační smlouvu, uhradíte rezervační zálohu a budete mít čas na vyřízení financování.

Kupní smlouva a úschova financí

Jakmile budete mít zajištěny finance, můžeme přistoupit k podpisu kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově financí.

Katastr nemovitostí

Návrh na vklad vlastnického práva vložíme do KN po zaslání celkové kupní ceny do advokátní úschovy. Poté běží lhůta 20+9 dnů

Jste novým majitelem

Jakmile budete na LV zapsán(a) jako nový majitel, zašle advokát finance z advokátní úschovy ve prospěch bankovního účtu prodávajícího.

Předání nemovitosti

Společně se domluvíme na termínu předání nemovitosti a zapsání stavů měřidel do předávacího protokolu.

Přepis energií

Zajistím za Vás přepis elektřiny.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?