Malebná chalupa s výhledy

Smržovka | Jizerské hory

Malebná chalupa s výhledy

Nabízím Vám ke koupi malebnou chalupu na Smržovce v Jizerských horách, která si získá Vaše srdce. Je v perfektně udržovaném stavu po nákladné rekonstrukci, při které se podařilo zachovat všechny původní prvky a materiály. Užijete si krásný obývací pokoj s krbovými kamny, dvě útulné ložnice v podkroví, ale i zastřešenou terasu při nepříznivém počasí a prostornou kuchyni. Ze zahrady jsou krásné výhledy na Tanvaldský Špičák, Krkonoše a další krásy této oblasti. Na sjezdovce budete za pár minut, to stejné platí i pro běžkařské tratě.

Dispozice, příslušenství a výměry

1. NP - předsíň, lyžárna, obývací pokoj, kuchyně, koupelna a komora

2. NP - dvě ložnice

Podlahová plocha - cca. 130 m2 | Dispozice 3+1

Pozemek včetně zastavěné plochy - 866 m2

Standardy a interiér

Nabízená chalupa Vás zaujme především svou polohou a absolutním klidem, ale i krásným stavem exteriéru i interiéru po nákladné rekonstrukci.

Minulý rok byla dokončena nová střešní krytina, renovace dřevěných oken a nátěr exteriéru.

Obývací pokoj je jako z pohádky. Krásné dřevěné obložení, dřevěné trámy, nový krb, dřevěné podlahy a vkusné zařízení. Vše doplňují pěkná okna s výhledem do zeleně. Kuchyně je samostatná a kompletně vybavena. V předsíni, koupelně i kuchyni je dlažba. V koupelně je sprchový kout, wc a umyvadlo. Z předsíně je vstup na zastřešenou terasu, kterou můžete užívat v nepříznivém počasí nebo se naopak schovat před sluncem v horkých dnech. 

Ve druhém patře jsou dvě útulné podkrovní ložnice s dřevěnými obklady a menším oknem. 

Chalupa je částečně podsklepena. 

Technické údaje

Chalupa je napojena na elektřinu. Kanalizace je řešena vícekomorovým septikem s biofiltrem a vsakovací jímkou s trativodem. Voda je zajištěna pomocí vrtané studny. Vytápění je lokální krbovými kamny.

Informace

Pro více informací kontaktujte makléře nemovitosti. V případě financování hypotečním úvěrem Vám můžeme zdarma poskytnout konzultaci s hypotečním poradcem. Energetickou náročnost budovy uvádíme ze zákonných povinností ve skupině G.


Lokalita a doprava

Smržovka se nachází v podhůří Jizerských hor. Do 5 minut jízdy autem se dopravíte ke sjezdovce na Tanvaldském Špičáku a trasy běžeckého lyžování. V blízkosti je Jablonec nad Nisou, Tanvald, Desná, Jiřetín, Josefův Důl a Janov. Především ale všechny krásy Jizerských hor.

Cena

6.990.000 Kč

Postup prodeje

Domluvení termínu prohlídky

Domluvte si s makléřem termín prohlídky, který Vám vyhovuje.

Prověření bonity

Budete hradit z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotečního úvěru?

Rezervace

Po prověření bonity podepíšeme rezervační smlouvu, uhradíte rezervační zálohu a budete mít čas na vyřízení financování.

Kupní smlouva a úschova financí

Jakmile budete mít zajištěny finance, můžeme přistoupit k podpisu kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově financí.

Katastr nemovitostí

Návrh na vklad vlastnického práva vložíme do KN po zaslání celkové kupní ceny do advokátní úschovy. Poté běží lhůta 20+9 dnů

Jste novým majitelem

Jakmile budete na LV zapsán(a) jako nový majitel, zašle advokát finance z advokátní úschovy ve prospěch bankovního účtu prodávajícího.

Předání nemovitosti

Společně se domluvíme na termínu předání nemovitosti a zapsání stavů měřidel do předávacího protokolu.

Přepis energií

Zajistím za Vás přepis elektřiny.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?