Rezidence Javorová 

Liberec | Ruprechtice | Javorová

Moderní rezidence na exkluzivní adrese

Na rozmezí Lidových Sadů a Ruprechtic vznikla nová energeticky úsporná moderní rezidence Javorová, kterou navrhl významný liberecký architekt Ing. arch. Radim Kousal. V domě se nachází pouze 12 jedinečných bytových jednotek, kdy každý je něčím odlišný. Exkluzivitu rezidenci dodává především skvělá lokalita s historickou zástavbou, blízkou přírodou pro sportovní vyžití a dobrou dostupností do centra města. 

Dispozice a příslušenství

V ceně bytové jednotky je 1 parkovací stání a sklepní kóje v suterénu domu. Každý byt má jeden nebo více balkónů, terasu, či vlastní zahradu. 

K dispozici jsou byty o velikosti 2+KK, 3+KK a 4+KK.

Standardy

Naším cílem bylo spojit moderní design s nadstandardní kvalitou použitých materiálů. Exteriér domu zdobí v posledním patře velkoformátové desky od italského výrobce. Ve všech místnostech jsou francouzská okna a disponují tmavými venkovními elektrickými žaluziemi na dálkové ovládání. Okolí domu pak zdobí architektem navržené zahrady s okrasnými keři, upraveným stromem do tvaru deštníku a nově založený trávník.

Projdete-li se interiérem, zaujmou Vás o 20 cm vyšší dveře, než bývá obvyklé (210 cm), designové kliky a kompletně zařízený interiér včetně designových svítidel ve všech místnostech. Studio Havelka využilo kuchyňské prostory na maximum a vytvořilo tak prostorné, matně bílé kuchyně s vestavěnými spotřebiči Siemens. Ze stejného materiálu se nacházejí v předsíni vestavěné šatní skříně. Ve všech bytových jednotkách jsou dva závěsné záchody (jeden v hlavní koupelně a druhý pro hosty v samostatné toaletě) a to i v bytech 2+KK.

O bezpečnost v domě se bát nemusíte. Každý interiér má vlastní zabezpečovací systém od firmy Jablotron s možností napojení na pult centrální ochrany. Ve společných prostorách i okolí domu je kamerový systém s úložištěm záznamů. Video zvonek s možností připojení na wifi od firmy Hikvision považujeme v tomto standardu za samozřejmost.

Mysleli jsme i na úložné prostory, proto se v přízemí domu nachází komfortní sklepní kóje na uskladnění jízdních kol, lyží a dalšího vybavení.

Informace

Bytové jednotky jsou zkolaudované s možností okamžitého nastěhování. V případě financování hypotečním úvěrem poskytujeme našim klientům bezplatnou konzultaci a srovnání nabídek jednotlivých bank.  Energetická náročnost budovy je B.

Lokalita a doprava

Rezidence Javorová je středobodem tří nejlukrativnějších lokalit v Liberci.

Lidové Sady, kde se nachází nejhezčí ulice města zvaná Masaryčka, obklopená honosnými prvorepublikovými vilami, jedinečnými projekty a parky.

Část Harcova zvaná Horská, je známá především jako místo s nejdražšími nemovitostmi ve městě a jako vstupní brána do Bedřichova.

Ruprechtice jsou oblíbené především pro klidné rodinné bydlení na kraji města v těsné blízkosti přírody.

Existují lokality, kde ceny nemovitostí nikdy neklesnou a na to jsme před výstavbou mysleli.

V okolí domu máte k dispozici skvělé relaxační a sportovní vyžití. Za 5 minut pěší chůzí dojdete k Zoologické a Botanické zahradě, Lesnímu koupališti, kde je spousta tras vedoucích až ke známé České Chalupě, či Stánku Maliník. V blízkosti je dále městský bazén, Liberecká přehrada, parky, Rudolfov, Bedřichov a další oblíbená místa.

Do centra města se dopravíte autem za 3 minuty, autobusem za 5 a pěšky za 15. Cestou narazíte na spoustu kaváren a restaurací, či nákupní centrum.

Postup prodeje

Domluvení termínu prohlídky

Domluvte si s makléřem termín prohlídky, který Vám vyhovuje.

Prověření bonity

Budete hradit z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotečního úvěru?

Rezervace

Po prověření bonity podepíšeme rezervační smlouvu, uhradíte rezervační zálohu a budete mít čas na vyřízení financování.

Kupní smlouva a úschova financí

Jakmile budete mít zajištěny finance, můžeme přistoupit k podpisu kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově financí.

Katastr nemovitostí

Návrh na vklad vlastnického práva vložíme KN po zaslání celkové kupní ceny do advokátní úschovy. Poté běží lhůta 20+9 dnů

Jste novým majitelem

Jakmile budete na LV zapsán(a) jako jako nový majitel, zašle advokát finance z advokátní úschovy ve prospěch bankovního účtu prodávajícího.

Předání nemovitosti

Společně se domluvíme na termínu předání nemovitosti a zapsání stavů měřidel do předávacího protokolu.

Přepis energií

Zajistím za Vás přepis elektřiny.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?