Moderní 3+KK v projektu Byty Panorama s velkorysou terasou

25.05.2019

Dispozice 3+KK v novostavbě, 14 m2 prostorná terasa a přijatelná cena. 

Právě tyto faktory dělají z tohoto bytu vyjímečnou nabídku, která se na trhu moc dlouho neohřeje. Nachází se ve zvýšeném přízemí bytové novostavby v projektu Byty Panorama, který se stal oblíbenou lokalitou pro kvalitní rodinné bydlení s vynikající občanskou vybaveností a dostupností do centra města. Dům B6 v projektu je kvalitně stavebně proveden, což je očividné na exteriéru domu, ale i při samotné prohlídce interiéru. Další nespornou výhodou jsou velmi nízké provozní náklady na bydlení. 

Výměra bytu

Dispozičně jako 3+KK + terasa a sklepní kóje.

Celkem 79 m2 | Terasa 14 m2 | Bytová jednotka 65,23 m2

Obývací pokoj - KK 22,16 m2 | Pokoj 11,20 m2 | Pokoj 2 15,93 m2 | Předsíň 10,46 m2 | 

Koupelna 4,21 m2 | WC 1,27 m2

Interiér

Interiér bytové jednotky je moderní, kdy podlaha je pokryta plovoucí podlahou ve světlém odstínu, mimo koupelnu a wc, kde je položena dlažba "capuccino". Dveře a zárubně jsou v tmavě hnědém odstínu od firmy Porta. Kuchyňská linka je vyhotovena kvalitním truhlářem na míru dle požadavků majitele. Je vybavena myčkou, indučkní deskou, horkovzdušnou troubou, mikrovlnou troubou, LED osvícením a digestoří. V předsíni je vestavěná skříň se zrcadlem ve stejném odstínu jako jsou dveře.

Z obývacího pokoje a ložnice je vstup na terasu, která je orientována na jižní stranu, tedy je v bytě celý den slunce, v dětském pokoji je v odpoledních hodínách.

Ač se jedná o přízemní byt, díky suteréním garážím, je vysoko nad terénem, cca 4-5 m.

Společné prostory

V domě je výtah, schodiště, společné prostory. K bytové jednotce náleží prostorná sklepní kóje a možnost odkupu garážového stání, či jeho pronájmu. Parkování je možné dále zdarma kolem domu, kde je vždy místo.Fotogalerie

Exteriér 

Interiér


Lokalita

Liberecká čtvrt Rochlice není jen největší sídliště ve městě, ale i moderní novostavby, privátní ulice a skvělá občanská vybavenost.

Od projektu Byty Panorama je to pár metrů k nájezdu na rychlostní silnici směr Praha, případně druhým směrem na Žitavu, Drážďany. Ve stejné vzdálenosti je i napojení na silnici do Jablonce nad Nisou.

V lokalitě je nabídka všech potravinových řetězců, autobusová zastávka minutu od domu, základní škola, hřiště. Zkrátka vše, co je k životu potřeba.

Dostupnost do centra města je autem 5 minut, rovněž tak autobusem.


Cena

3.290.000 Kč

Postup prodeje

Prověření bonity

Pokud budete kupovat pomocí hypotečího úvěru, zajistíme scoring v bankách a možnosti financování.

Uhrazení rezervační zálohy

Podpis rezervační smlouvy a uhrazení zálohy.

100.000 Kč

Zajištění financování a vypracování smluv

Zajistíme financování, kupní smlouvy a úschovu finančních prostředků.

30dní

Podpis smluv a úhrada financní do úschovy

Podepíšeme kupní smlouvu, smlouvu o advokátní úschově, návrhy na vklad zástavního a vlastnického práva do katastru nemovitostí a dle smluv bude uhrazena plná kupní cena do advokátní úschovy.

Katastr nemovitostí

Na KN vložíme návrhy na vklad zástavního práva a kupní smlouvu s návrhem na vklad vlastnického práva. Poté čekáme na přepis 21 + 9 dní.

Výplata finančních prostředků

Po převodu na nového majitele zasílá advokát z úschovy finance.

Předání nemovitosti a přepis energií

Protokolárně předáme nemovitost, zajistíme přepis služeb a elektřiny a provedeme vyúčtování.

Společná oslava

Každý obchod by se měl oslavit.

Kontakt na prodejce

Jan Kreibich

Tel: +420776454580

E-mail: info@kreibichreality.cz