Prodej jedinečného penthousu v projektu Byty Panorama

18.04.2019

Exluzivní bydlení s jedinečným výhledem v moderní novostavbě


Tento jedinečný penthouse o dispoziční velikosti 4+KK s terasou je tím nejatraktivnějším, co se v současné době na libereckém realitním trhu nabízí. Nachází se v bytové novostavbě v Rochlicích v projektu Byty Panorama, které se stali oblíbenou lokací pro kvalitní rodinné bydlení. Kvalita stavby je očividná, jak z exteriéru, tak při samotné prohlídce interiéru bytů, ale i v samotném vyúčtování služeb, které jsou vyčísleny na tento rozlehlý byt pouze ve výši 2.324 Kč/měsíc pro rodinu + elektřina. 

Výměra bytu

Celkem 154,24 m2 | Terasa 56,75 m2 | Bytová jednotka 97,49 m2

Obývací pokoj s kuchyní 31,11 m2 | Pokoj 1 12,73 m2 | Pokoj 2 16,53 m2 | Pokoj 3 14,64 m2 | WC 1,61 m2 | Koupelna s wc 7,07 m2 | Chodba 7,69 m2 | Předsíň 6,11 m2

Interiér

Podlaha bytu je po celé užitné ploše pokryta jedním vzorem kvalitní vynilové podlahy od společnosti AXA, v koupelně a na wc byla zvolena dlažba od společnosti Dorint. Dveře a futra ve stejném odstínu jako je vynilová podlaha, dodala firma Sapeli, včetně kování a klik. Kuchyňská linka je navržena na míru v hodnotě 200.000 Kč. Poskytuje vestavěné spotřebiče (horkovzdušná trouba, indukční deska, myčka, lednice s mrazákem), a dále mnoho úložného prostoru. V koupelně je umístěn prostorný sprchový kout s masážní sprchou, závesné wc, designové umyvadlo, žebříkové topení a koupelnový nábytek.

Z rohové ložnice a obývacího pokoje je vstup na velkorysou terasu o výměře 56,75 m2, ze které je panoramatický výhled na Ještěd, Javorník, Jablonec nad Nisou a Jizerské hory. Byt je situován na slunečnou stranu.

V předsíni jsou na míru vyhotovené vestavěné skříně, které jsou součástí prodeje, včetně pračky a sušičky. Osvětlení ve všech místnostech je LED. 

Společné prostory

V domě je výtah, schodiště, společné prostory. K bytové jednotce náleží prostorná sklepní kóje a možnost odkupu garážového stání, či jeho pronájmu. Parkování je možné dále zdarma kolem domu, kde je vždy místo.

Fotogalerie

Exteriér a výhledy

Interiér

Lokalita

Liberecká čtvrt Rochlice není jen největší sídliště ve městě, ale i moderní novostavby, privátní ulice a skvělá občanská vybavenost. 

Od projektu Byty Panorama je to pár metrů k nájezdu na rychlostní silnici směr Praha, případně druhým směrem na Žitavu, Drážďany. Ve stejné vzdálenosti je i napojení na silnici do Jablonce nad Nisou. 

V lokalitě je nabídka všech potravinových řetězců, autobusová zastávka minutu od domu, základní škola, hřiště. Zkrátka vše, co je k životu potřeba.

Dostupnost do centra města je autem 5 minut, rovněž tak autobusem.

Postup prodeje

Prověření bonity

Pokud budete kupovat pomocí hypotečího úvěru, zajistíme scoring v bankách a možnosti financování.

Uhrazení rezervační zálohy

Podpis rezervační smlouvy a uhrazení zálohy.

100.000 Kč

Zajištění financování a vypracování smluv

Zajistíme financování, kupní smlouvy a úschovu finančních prostředků.

30 dní

Podpis smluv a uhrazení ceny do úschovy

Podepíšeme kupní smlouvu, smlouvu o advokátní úschově, návrhy na vklad zástavního a vlastnického práva do katastru nemovitostí a dle smluv bude uhrazena plná kupní cena do advokátní úschovy.

Katastr nemovitostí

Na KN vložíme návrhy na vklad zástavního práva a kupní smlouvu s návrhem na vklad vlastnického práva. Poté čekáme na přepis 21 + 9 dní.

Výplata finančních prostředků

Po převodu na nového majitele zasílá advokát z úschovy finance.

Předání nemovitosti a přepis médií

Protokolárně předáme nemovitost, zajistíme přepis služeb a elektřiny a provedeme vyúčtování.

Společná oslava

Každý obchod by se měl oslavit.

Kontakt na prodejce

Jan Kreibich
Tel.: +420776454580
E-mal: info@kreibichreality.cz