Adresa mluví za vše

Praha | Vinohrady | náměstí Míru

Adresa mluví za vše

Nabízím Vám ke koupi pěkný byt o dispozici 3+1, který se nachází v jedné z nejznámějších ulic Prahy na náměstí Míru. Interiér bytu je ke kompletní rekonstrukci s možností úpravy dispozice na 3+KK nebo velmi komfortní 2+KK. Nachází se v 5. patře zdobeného cihlového domu, který měl původně 4 patra a další dvě vznikly v 70. letech jako nástavba. V domě je k dispozici výtah a komfortní schodiště. Vzhledem k vyššímu podlaží je z bytu pěkný výhled s jižní orientací. Občanská vybavenost je zde maximální.

Dispozice a příslušenství

Dispozice bytu  je 3+1 

Výměra bytu 64,5 m2

Nachází se v 5. NP

Orientace J, JZ

Standardy a interiér

Pří vstupu do bytu se ocitnete v prostorné předsíni s vestavnou skříní a dále komorou, která může sloužit jako šatna nebo úložný prostor. Dva pokoje mají samostatný vstup z předsíně a jsou dostatečně prostorné pro ložnici a dětský pokoj. Z předsíně je dále vstup do současné kuchyně, která je průchozí do posledního pokoje. Tento prostor by šlo zbouráním příčky propojit a vznikne tak pěkný obývací pokoj s kuchyňským koutem. 

V koupelně je umístěna vana, sprchový kout a WC. Rekonstrukce zde proběhla zhruba před 15 lety. 

Podlaha bytu je pokryta dřevěnými parketami, které jsou ve velmi dobrém zachovalém stavu a bude je možné ponechat při renovaci. 

Technické údaje

Vytápění bytu je řešeno pomocí plynového kondenzačního kotle, který slouží zároveň i k ohřevu vody. Okna jsou nová dřevěná. K dispozici je připojení k internetu a TV. K dispozici je půdní kóje o výměře 4 m2.

Informace

Byt je v družstevním vlastnictví s možností převodu do osobního. V případě financování hypotečním úvěrem Vám můžeme zdarma poskytnout konzultaci s hypotečním poradcem. Energetickou náročnost budovy uvádíme podle zákona jako G.


Lokalita a doprava

Ulice náměstí Míru je jednou z nejznámějších adres nejen v Praze, ale i celé České republice. Jedná se o skvělou adresu na náměstí s ikonickou bazilikou svaté Ludmily. Minutu od domu ja stanice metra, tramvajová i autobusová zastávka. V kratší pěší vzdálenosti jsou nejhezčí historické památky. 

Cena

9.690.000 Kč

Postup prodeje

Domluvení termínu prohlídky

Domluvte si s makléřem termín prohlídky, který Vám vyhovuje.

Prověření bonity

Budete hradit z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotečního úvěru?

Rezervace

Po prověření bonity podepíšeme rezervační smlouvu, uhradíte rezervační zálohu a budete mít čas na vyřízení financování.

Smlouva o převodu a úschova financí

Jakmile budete mít zajištěny finance, můžeme přistoupit k podpisu smlouvy o převodu a smlouvy o advokátní úschově financí.

Přepis nájemní smlouvy

Po uhrazení celé kupní ceny do advokátní úschovy společně zajdeme na družstvo se smlouvou o převodu a necháme vytvořit nájemní smlouvu.

Jste novým nájemníkem

Jakmile obdržíte od družstva nájemní smlouvu, budete novým nájemníkem s podílem v družstvu.

Předání nemovitosti

Společně se domluvíme na termínu předání nemovitosti a zapsání stavů měřidel do předávacího protokolu.

Přepis energií

Zajistím za Vás přepis elektřiny, plynu a energií.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?