Pozemek u zámku

Radimovice | u Sychrova

VIDEO PROHLÍDKA

Vyhledávané místo u Zámku Sychrov

Stavební pozemky v Radimovicích jsou čím dál více vyhledávané a neustále stoupají na hodnotě. Je to dáno především skvělou polohou a dopravní dostupností. Rovinná, místy mírně svažitá lokalita, je ideální pro výstavbu rodinných domů bez nutnosti větších terénních úprav. Navíc nejsou v okolí žádné kopce. Můžete si tak vychutnat slunce až do úplného západu na terase Vašeho domu nebo v krásném zámeckém parku vzdáleném pouze 5 minut pěší chůzí. Nabízený pozemek se nachází na okraji nově vzniklých 19-ti parcel s infrastrukturou. Příjezdová cesta je v současné době štěrková. Během léta dojde k její kolaudaci včetně veřejného osvětlení a převodu na obecní pozemek. Lákavé pro Vás může být i výborné napojení na rychlostní silnici Liberec <-> Praha. 

Výměra pozemku

Plocha pozemku je 2.105 m2..

Co je možné postavit?

Stavební úřad je zde celkem benevolentní. Na pozemku může být postaven klasický patrový RD se sedlovou nebo rovnou střechou. Případně přízemní dům s využitelným podkrovím a sedlovou střechou. Velikostí, hmotou a tvarem by se měl dům podobat okolním zástavbám (vše novostavby). V současné době je 1/3 pozemku vedena jako prostranství veřejné, což se během září 2022 změní a pozemek bude celkově veden jako stavební. Po zastavění 80% nových parcel, vybuduje obec na své náklady asfaltovou příjezdovou cestu. 

Inženýrské sítě

V příjezdové komunikaci je veřejný vodovod k napojení na vodovodní řád a elektřina. Kolaudace elektřiny proběhne v následujících týdnech. Kanalizaci si musí každý majitel vyřešit sám pomocí čističky odpadních vod (ČOV). Napojení na plyn zde není možné. 

Informace

V případě financování hypotečním úvěrem Vám pomůže náš hypoteční poradce, se kterým je celý proces prodeje domluven a spolupráce tak bude dobře navazovat. 

Fotografie

Katastrální mapa

Lokalita a doprava

Vzdálenost k Zámku Sychrov je pouhých 5 minut pěší chůzí. Za 3 minuty jízdy autem se napojíte na rychlostní silnici Liberec <-> Praha. Liberec je vzdálený 15 minut, Mladá Boleslav 20 minut, Praha - Černý Most 45 minut.

Cena

3.999.500 Kč

V případě zájmu o prohlídku kontaktujte makléře na čísle 776454580 nebo vyplňte tento formulář a brzy se Vám ozveme.

Postup prodeje

Domluvení termínu prohlídky

Domluvte si s makléřem termín prohlídky, který Vám vyhovuje.

Prověření bonity

Budete hradit z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotečního úvěru?

Rezervace

Po prověření bonity podepíšeme rezervační smlouvu a budete mít čas na vyřízení financování.

Kupní smlouvy a úschova

Jakmile budete mít zajištěny finance, můžeme přistoupit k podpisu kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově.

Katastr nemovitostí

Návrh na vklad vlastnického práva vložíme do KN po zaslání celkové částky do advokátní úschovy. Poté běží lhůta 20 + 9 dní.

Jste novým majitelem

Jakmile budete na LV zapsán jako nový majitel, budou zaslány finance z advokátní úschovy ve prospěch původního majitele.

Předání nemovitosti

Společně se domluvíme na předání nemovitosti.