Investiční pozemek

Liberec | Vratislavice nad Nisou | Tulipánová

Video prohlídka

Nápadům se meze nekladou

Rád bych Vám nabídl ke koupi investiční pozemek v oblíbené a vyhledávané lokalitě Vratislavice nad Nisou. Nachází se kousek od sportovního areálu, Veseckého rybníku "Tajch" a Mojžíšova pramene. Dle územního plánu a slov hlavního architekta města Liberec je na pozemku možné postavit řadové, rodinné či bytové domy. Jejich zastavěná plocha může být maximálně 20% z celkové výměry pozemku a výška 12 m. Dále zde není omezená výměra parcely pro rodinný dům, tudíž se nabízí možnost stavby rodinných domů s menší zahradou. Příjezdovou komunikaci je možné vybudovat z ulice Krajová a druhou z ulice Tulipánová. Možností využití potenciálu pozemku je tu opravdu mnoho. Rád je s Vámi proberu na osobní prohlídce a předložím Vám plány.

Výměra pozemku

Plocha pozemku je 2.921 m2.

Co je možné postavit?

Pozemek má více možností využití. Můžete zde vybudovat řadové domy, rodinné domy či domy bytové. Maximální výška stavby je stanovena na 12 m. Musí být však dodržena zastavěná plocha pozemku maximálně 20%. 

Inženýrské sítě

Pozemek je možné, po vybudování přípojek k příjezdové cestě, napojit na veřejný vodovod, kanalizaci, elektřinu. Plyn zde není. 

Informace

V případě financování hypotečním úvěrem Vám pomůže náš hypoteční poradce, se kterým je celý proces prodeje domluven a spolupráce tak bude dobře navazovat. 

Pro více informací kontaktujte makléře nemovitosti, Jana Kreibich.

Fotografie

Katastrální mapa

Lokalita a doprava

Vratislavice nad Nisou jsou dlouhodobě velmi vyhledávanou lokalitou. Jedná se o kraj města Liberec, který poskytuje veškerou občanskou vybavenost, dobrou dopravní dostupnost a hlavně hezkou přírodu a klid. Pěší chůzí se dostanete k Mojžíšovu prameni za 15 minut, k Veseckému rybníku za 10 minut, Kunratickému rybníku za 25 minut a Císařskému kameni za 45 minut. 

Cena

7.900.000 Kč

V případě zájmu o prohlídku kontaktujte makléře na čísle 776454580 nebo vyplňte tento formulář a brzy se Vám ozveme.

Postup prodeje

Domluvení termínu prohlídky

Domluvte si s makléřem termín prohlídky, který Vám vyhovuje.

Prověření bonity

Budete hradit z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotečního úvěru?

Rezervace

Po prověření bonity podepíšeme rezervační smlouvu a budete mít čas na vyřízení financování.

Kupní smlouvy a úschova

Jakmile budete mít zajištěny finance, můžeme přistoupit k podpisu kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově.

Katastr nemovitostí

Návrh na vklad vlastnického práva vložíme do KN po zaslání celkové částky do advokátní úschovy. Poté běží lhůta 20 + 9 dní.

Jste novým majitelem

Jakmile budete na LV zapsán jako nový majitel, budou zaslány finance z advokátní úschovy ve prospěch původního majitele.

Předání nemovitosti

Společně se domluvíme na předání nemovitosti.