Moderní byt v Letňanech

Praha | Nepomuckých

Moderní byt v pražských Letňanech

Projekt Barevné Letňany splňuje veškeré nároky pro moderní a ekologické bydlení a myslí na budoucnost a prostředí, ve kterém žijeme. Díky kvalitnímu provedení a designu získal projekt ocenění "Realitní projekt roku" a 3. místo v prestižní soutěži "Best od Realty - Nejlepší z realit 2013". Nabízený byt 3+KK se nachází ve 3. NP "modrého" domu, jehož součástí je 1 parkovací místo v podzemní garáži a společná zahrada pro děti. Nadstandardní výhodou je vestavěný systém vzduchotechniky s rekuperační jednotkou a orientace lodžie na východní stranu. Lokalita má dobrou dopravní dostupnost a možnost relaxace a sportu v Lesoparku Letňany vzdáleném 5 minut pěší chůzí od domu.

Dispozice a výměry

Dispozičně jako 3+KK s lodžií, garážovým stáním, zahradou a sklepní kójí.

Podlahová plocha bytu 80,9 m2 | Obytná plocha 73,1 m2 | Lodžie 4,3 m2

Chodba 10 m2 | Koupelna 3,6 m2 | WC 1,3 m2 | Pokoj s KK 31,4 m2 | Pokoj 14 m2| Pokoj 11,3 m2 | Spíž 1,5 m2

Interiér

Podlaha bytu je v obytné části pokryta světlou plovoucí podlahou. V koupelně, wc a kuchyni je dlažba. Kuchyňská linka vyhotovena na míru je vybavena spotřebiči BOSH (myčka, horkovzdušná trouba, mikrovlná trouba, lednice s mrazákem, indukční deska) a digestoř. Z kuchyně je vstup do spíže o výměře 1,5 m2.  V koupelně je umístěna vana se zástěnou, umyvadlo, připojení na pračku a žebříkové topení. WC je stavebně odděleno. V předsíni je vestavěná šatní skříň. Všechny místnosti jsou osvětleny LED osvícením. Po dohodě s majiteli je možné odkoupení některého vybavení a převzít tak byt částečně vybaven k nastěhování. 

Technické údaje

Vytápění je ústřední s možností přitápění vzduchotechnickým systémem s rekuperačními jednotkami. Rekuperační jednotka využívá "odpadního" vzduchu k ohřevu čerstvého, což představuje nezanedbatelnou úsporu energie. Téměř dokonalá tepelná izolace díky oknům s trojskly a vyzdívkou Porotherm. 1 parkovací místo v podzemní garáži s automatickou bránou. Na oknech jsou nainstalovány žaluzie a vyjímatelné sítě proti hmyzu.

Informace

Byt je volný k nastěhování dle domluvy. V případě financování hypotečním úvěrem Vám pomůže náš hypoteční poradce, se kterým je celý proces prodeje domluven a spolupráce tak bude dobře navazovat. Energetická náročnost budovy je B 85 - velmi úsporná. 

Lokalita a doprava

Nespornou výhodou je lokalita, ve které se nachází veškerá občanská vybavenost a dobrá dopravní dostupnost. Lesopark Letňany, obchodní centrum Letňany, BB Arena a další.

Cena

Prodáno

Tento byt je bohužel prodaný, ale najdeme Vám podobný. Stačí vyplnit formulář a jakmile se naskytne, budeme Vás informovat.

Postup k prodeje

Domluvení termínu prohlídky

Domluvte si s makléřem termín prohlídky, který Vám vyhovuje.

Prověření bonity

Budete hradit z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotečního úvěru?

Rezervace

Po prověření bonity podepíšeme rezervační smlouvu a budete mít čas na vyřízení financování.

Kupní smlouvy a úschova

Jakmile budete mít zajištěny finance, můžeme přistoupit k podpisu kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově.

Katastr nemovitostí

Návrh na vklad vlastnického práva vložíme do KN po zaslání celkové částky do advokátní úschovy. Poté běží lhůta 20 + 9 dní.

Jste novým majitelem

Jakmile budete na LV zapsán jako nový majitel, budou zaslány finance z advokátní úschovy ve prospěch původního majitele.

Předání nemovitosti

Společně se domluvíme na předání nemovitosti a  zapsání stavů měřidel.

Přepis energií

Zajistím za Vás přepis energií.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?