Pěkný byt na Žižkově

Praha | Buková

Pěkný byt na Žižkově

V ulici Buková, na pražském Žižkově, pro Vás máme připravený pěkný byt 2+1, který je zajímavý jak lokalitou, tak možnostmi, které nabízí. Byt nacházející se ve 4. patře cihlového domu, má zachovalé původní prvky (udržované dřevěné parkety, zaoblený nosník v obývacím pokoji), čímž dodává osobitý styl a atmosféru. Dům je po kompletní revitalizaci a je na novém majiteli, zda zrekonstruuje i tento byt nebo zanechá původní stav. Po šikovné rekonstrukci může vzniknout moderní 3+KK, pustíte se do toho? 

Interiér

V Podlaha bytu je pokryta v obytných místnostech původními dřevěnými parketami, v předsíni, kuchyni a koupelně je podlaha z pvc. Kuchyňská linka je vybavena kombinovaným plynovým sporákem a digestoří. V koupelně je menší vana, umyvadlo a připojení na pračku. Předsíň poskytuje šatní skříně. Z obývacího pokoje je vstup na balkón a do ložnice, která je jedinou průchozí místností. Kuchyně je rozměrově menší, ale s prostorem na jídelní stůl pro 4 osoby. Wc je od koupelny stavebně odděleno. 

Výměry

Podlahová plocha | 53 m2

Sklepní kóje | 4 m2

Balkón | 3 m2

Technické údaje

Dům je po kompletní revitalizaci. Bytová jednotka v původním udržovaném stavu. 

Informace

Z prozatimního nedodání energetického štítku budovy majitelem, uvádíme energetickou náročnost G - nehospodárná. S financováním hypotečním úvěrem na míru Vám rádi pomůžeme. Pro více informací nebo domluvení prohlídky kontaktujte makléře nemovitosti, Jana Kreibicha.

Fotografie

Lokalita 

Cena

4.750.000 Kč

Postup k prodeje

Domluvení termínu prohlídky

Domluvte si s makléřem termín prohlídky, který Vám vyhovuje.

Prověření bonity

Budete hradit z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotečního úvěru?

Rezervace

Po prověření bonity podepíšeme rezervační smlouvu a budete mít čas na vyřízení financování.

Kupní smlouvy a úschova

Jakmile budete mít zajištěny finance, můžeme přistoupit k podpisu kupní smlouvy a advokátní úschovy.

Katastr nemovitostí

Návrh na vklad vlastnického práva vložíme do KN po zaslání celkové částky do advokátní úschovy. Poté běží lhůta 20 + 9 dní.

Jste novým majitelem

Jakmile budete na LV zapsán jako nový majitel, budou zaslány finance z advokátní úschovy ve prospěch původního majitele.

Předání nemovitosti

Společně se domluvíme na protokolárním předání nemovitosti.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?