Prostorné 2+KK v Čakovicích

Praha | Čakovice | Marty Krásové

Pěkný byt na kraji Prahy

Nabízím Vám ke koupi byt 2+KK v novostavbě z roku 2008 v hezké části Prahy - Čakovicích. Jedná se o klidnou lokalitu na kraji města, kde budete mít přírodu na dosah ruky, a zároveň kvalitní občanskou vybavenost a dopravní dostupnost. Byt má opravdu velkorysé místnosti a je dispozičně dobře řešen. Bude tak ideálním pro pár, mladou rodinu nebo jako vhodná investice.

Dispozice a příslušenství

Dispozice bytu je 2+KK 

Výměra 55,4 m2 | Obývací pokoj s KK 24,8 m2, ložnice 17,4 m2

Standardy a interiér

Samotný byt se nachází v 1. NP novostavby z roku 2008, která je ve výborném stavu. Ve vstupní části bytu je dostatek prostoru pro botník a věšák a dále se zde nachází vestavěná skříň.

Podlaha bytu je v obytných místnostech pokryta plovoucí podlahou. V předsíni koupelně a na WC je dlažba. Obě místnosti jsou neprůchozí. V koupelně se nachází velkorysá vana, umyvadlo se skříňkou, zrcadlo a připojení na pračku a sušičku. V koupelně je zabudováno odvětrávání. WC je samostatné. 

Hlavním prostorem je obývací pokoj s kuchyňským koutem, kde je dostatek prostoru pro větší jídelní stůl. Kuchyňská linka je vybavena horkovzdušnou troubou, zabudovanou myčkou, lednicí s mrazákem, sklokeramickou deskou, mikrovlnou troubou a digestoří. Na první pohled Vás zaujmou velkoformátová okna, díky kterým je v místnosti dostatek světla po celý cen.

V ložnici je na míru vyhotovena vestavěná skříň a dostatek prostoru pro manželskou postel a pracovnu. 

Technické údaje

Vytápění a ohřev vody je zajištěn dálkově. Okna jsou plastová. Měsíční platby do SVJ včetně služeb se hradí ve výši 2.700 Kč + elektřina. Do bytu je zaveden optický kabel pro rychlé internetové připojení. Parkování je možné zdarma před domem, případně se nabízí možnost převzat nájemní smlouvu na garážové stání od současných majitelů.

Informace

V případě financování hypotečním úvěrem Vám rádi poskytneme vyhodnocení všech bank na trhu. Energetická náročnost budovy je D. 


Lokalita a doprava

Ulice Marty Krásové se nachází v pražských Čakovicích. Oblíbené čtvrti na kraji Prahy s dobrou dopravní dostupností a blízkostí přírody. 3 minuty pěší chůzí od domu je autobusová zastávka. Relaxovat můžete například v hezkém Čakovickém zámeckém parku a na nákupy do Lidlu to budete mít autem minutu.

Cena

5.390.000 Kč

Postup prodeje

Domluvení termínu prohlídky

Domluvte si s makléřem termín prohlídky, který Vám vyhovuje.

Prověření bonity

Budete hradit z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotečního úvěru?

Rezervace

Po prověření bonity podepíšeme rezervační smlouvu, uhradíte rezervační zálohu a budete mít čas na vyřízení financování.

Kupní smlouva a úschova financí

Jakmile budete mít zajištěny finance, můžeme přistoupit k podpisu kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově financí.

Katastr nemovitostí

Návrh na vklad vlastnického práva vložíme do KN po zaslání celkové kupní ceny do advokátní úschovy. Poté běží lhůta 20+9 dnů

Jste novým majitelem

Jakmile budete na LV zapsán(a) jako nový majitel, zašle advokát finance z advokátní úschovy ve prospěch bankovního účtu prodávajícího.

Předání nemovitosti

Společně se domluvíme na termínu předání nemovitosti a zapsání stavů měřidel do předávacího protokolu.

Přepis energií

Zajistím za Vás přepis elektřiny.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?