Moderní rodinný dům

Liberec | Růžodol I | Chorvatská

Moderní rodinný dům

Nabízím Vám ke koupi moderní rodinný dům o ideální dispozici 5+KK s garáží, který se nachází v projektu Rodinné domy Chorvatská. 16 designově povedených a kvalitně zpracovaných domů, které tvoří ucelenou část kousek od centra města, ale zároveň v úplném klidu. Výhodou jsou dvě parkovací stání před domem a prostorná garáž, či velikostně ideální zahrady pro městské bydlení. 

Dispozice a příslušenství

Dispozice domu je 5+KK + garáž, balkón a zahrada s terasou

Obytná plocha 122,5 m2 | Zahrada 79 m2 | Garáž 17,7 m2 | Balkón 8 m2

Standardy a interiér

Nabízený dům Vás zaujme moderním vzhledem, světlostí interiéru a chytře vyřešenou dispozicí, kdy došlo k nadstandardním úpravám oproti typovému projektu domů.

Při vstupu do domu se ocitnete v předsíni s dostatkem prostoru pro šatní skříň, věšák, botník a další úložné prostory, a zároveň je zde vstup do garáže. Dále je v přízemí koupelna se sprchou, umyvadlem a technickým zázemí, samostatné WC a hlavní obytná část. Ta se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem o celkové výměře 29,3 m2. Je zde přímý vstup na dřevěnou terasu a kvalitně zpracovanou zahradu s novým trávníkem. Podlaha domu je po celé ploše pokryta vinylovou podlahou, v koupelně a na WC je dlažba. Kuchyňskou linku si můžete zajistit dle svých představ. Veškeré přípravy pro zásuvky, odpad a vodu, jsou dokončeny. Ve všech oknech jsou vnitřní manuální žaluzie. 

Ve druhém patře se nachází 4 samostatné pokoje a koupelna. Z hlavní ložnice je vstup na balkón s pěkným výhledem na Ještědský hřeben. V koupelně se nachází rohová vana, umyvadlo s nábytkem, zrcadlo, žebříkové topení a závěsné WC. Světlost v předsíni je zajištěna pomocí stropního světlíku. 

Technické údaje

Vytápění je řešeno pomocí plynového kotle. Ohřev vody zajišťuje bojler. Náklady na provoz domu jsou velmi nízké.

Informace

Dům je volný k nastěhování ihned. V případě financování hypotečním úvěrem Vám můžeme zdarma poskytnout konzultaci s hypotečním poradcem. Energetická náročnost budovy je B.


Lokalita a doprava

Ulice Chorvatská se nachází v klidné části u centra Liberce. Jedná se o lokalitu rodinných domů. Pozitivní výhodou je skvělá dopravní dostupnost. Za 2 minuty jízdy autem se ocitnete na rychlostní silnici směr Praha. Za 3 minuty budete v centru města a dvě minuty od domu je nákupní zóna s Globusem. Za 5 minut pěší chůzí se dostanete na letiště, kde se můžete procházet v přírodě pod Ještědem.

Cena

10.195.000 Kč

Postup prodeje

Domluvení termínu prohlídky

Domluvte si s makléřem termín prohlídky, který Vám vyhovuje.

Prověření bonity

Budete hradit z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotečního úvěru?

Rezervace

Po prověření bonity podepíšeme rezervační smlouvu, uhradíte rezervační zálohu a budete mít čas na vyřízení financování.

Kupní smlouva a úschova financí

Jakmile budete mít zajištěny finance, můžeme přistoupit k podpisu kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově financí.

Katastr nemovitostí

Návrh na vklad vlastnického práva vložíme do KN po zaslání celkové kupní ceny do advokátní úschovy. Poté běží lhůta 20+9 dnů

Jste novým majitelem

Jakmile budete na LV zapsán(a) jako nový majitel, zašle advokát finance z advokátní úschovy ve prospěch bankovního účtu prodávajícího.

Předání nemovitosti

Společně se domluvíme na termínu předání nemovitosti a zapsání stavů měřidel do předávacího protokolu.

Přepis energií

Zajistím za Vás přepis elektřiny.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?