Malebná polo-roubenka

Zdislava | okres Liberec

Příjemná polo-roubenka v klidné obci

I když se nejedná o typickou roubenku, nýbrž o částečnou, doplněnou přístavbou a zrekonstruovaným interiérem dnešních materiálů, má stále své veliké kouzlo. Městys Zdislava je klidným místem, kde Vás nic nebude rušit. Klidnou atmosféru skvěle doplňuje tiché šumění lesů a potůčku za domem. Současní majitelé se pustili do rekonstrukce interiéru a dům je tak v dobrém technickém stavu. Chybí doladit vstupní chodbu a budoucí kuchyní, ale to berte jako výhodu, můžete si to zařídit dle vlastních představ. Kolem domu je dostačující zahrádka na pěstování, bazén a relax. Parkování Vám pak usnadní přilehlá garáž. 

Interiér

V 1. Np se nachází obývací pokoj, v současné době spojen s kuchyní, která by měla být do budoucna přesunuta do samostatné místnosti. V obývacím pokoji jsou nové sádrokartonové podhledy, omítky a plovoucí podlahy. Dále se zde nachází prostorná chodba se vstupem na zahradu. A v neposlední řadě koupelna, ve které je umístěna vana, umyvadlo, přívody na pračku a elektrický bojler. Ve 2. NP jsou dva pokoje, jeden dětský a ložnice. Prostor pak spojuje předsíň s "pracovnou". 

Výměry

Výměra interiéru | 95 m2

Zastavěná plocha | 74 m2

Zahrada | 245 m2

Technické údaje

Vytápění domu je řešeno pomocí krbových kamen v obývacím pokoji s výduchem do horního patra. V dalších místnostech jsou elektrické přímotopy. Ohřev vody je zajištěn přes elektrický bojler. Dům je napojen na veřejný vodovod, kanalizace je řešena tří komorovým septikem. Kompletně nové elektrické rozvody.

Informace

Z prozatimního nedodání energetického štítku budovy majitelem, uvádíme energetickou náročnost G - nehospodárná. Dům je volný k nastěhování po převodu nemovitosti. S financováním hypotečním úvěrem na míru Vám rádi pomůžeme. Pro více informací nebo domluvení prohlídky kontaktujte makléře nemovitosti, Jana Kreibicha.

Lokalita 

Cena

2.150.000 Kč

Postup k prodeje

Domluvení termínu prohlídky

Domluvte si s makléřem termín prohlídky, který Vám vyhovuje

Prověření bonity

Budete hradit z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotečního úvěru?

Rezervace

Po prověření bonity podepíšeme rezervační smlouvu a budete mít čas na vyřízení financování.

Kupní smlouvy a úschova

Jakmile budete mít zajištěny finance, můžeme přistoupit k podpisu kupní smlouvy a advokátní úschovy

Katastr nemovitostí

Návrh na vklad vlastnického práva vložíme do KN po zaslání celkové částky do advokátní úschovy. Poté běží lhůta 20 + 9 dní.

Jste novým majitelem

Jakmile budete na LV zaspán jako nový majitel, budou zaslány finance z advokátní úschovy ve prospěch původního majitele.

Předání nemovitosti

Společně se domluvíme na předání nemovitosti, kterou protokolárně předáme.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?