Nový domov na pěkném místě

Frýdlant v Čechách | Vysoká

Nový domov na pěkném místě

Nabízím Vám ke koupi pěkný rodinný dům o dispozici 5+KK se dvěmi koupelnami, který se nachází v nejhezčí části města Frýdlant v Čechách v ulici Vysoká. Dům prošel kompletní a citlivou rekonstrukcí, díky které se v něm budete od prvních okamžiků cítit jako doma. Věřte mi, že jsem viděl už hodně domů, ale ne každý toto kouzlo má. Výhodou je dostatek parkovacího prostoru u domu a velkorysá garáž pro dvě auta. Zahrada má ideální velikost. Můžete se na ní realizovat, ale zároveň Vám nezabere tolik času s údržbou. 

Dispozice a příslušenství

Dispozice domu je 5+KK + dvě koupelny a garáž

Obytná plocha 140 m2 | Zastavěná plocha 98 m2 | Zahrada 302 m2

Standardy a interiér

V přízemí domu je garáž s prostorem pro dvě auta a technické zázemí. Z garáže je vstup do přízemí domu s podlahovým vytápěním. Nachází se zde koupelna/prádelna a pokoj, který je aktuálně využíván jako ložnice. 

Po povedeném dřevěném schodišti se dostanete do hlavního patra s velkorysým obývacím pokojem spojeným s kuchyní, kde je dostatek prostoru pro jídelnu. Kuchyňská linka, vyhotovena na míru v nejvyšší kvalitě od německé firmy, je kompletně vybavena vestavnými spotřebiči, mimo lednici. Z obývacího pokoje je vstup na částečně zastřešenou venkovní terasu. Na patře se dále nachází pokoj (pracovna), koupelna s dvěmi umyvadly, vanou, sprchovým koutem a závěsným WC a předsíň. 

V posledním patře jsou dva dětské pokoje, kdy jeden má balkón. V prostoru mezi pokoji byla pak vytvořena šatna. 

Technické údaje

Vytápění domu zajišťuje kondenzační plynový kotel, který zároveň slouží i k ohřevu vody. V horních dvou pokojích jsou umístěny klimatizační jednotky. Dům je napojen na plynovod, kanalizační přípojku, vodovodní řád a elektřinu. V oknech jsou osazeny vnitřní žaluzie. 

Informace

V případě financování hypotečním úvěrem Vám můžeme zdarma poskytnout konzultaci s hypotečním poradcem. Energetická náročnost budovy uvádíme podle zákona jako G.


Lokalita a doprava

Ulice Vysoká se nachází na nejhezčím místě města Frýdlant. Jedná se o lokalitu plnou rodinných domů s pěkným výhledem na město, zámek a především s dobrou dostupností do centra. 

Cena

7.290.000 Kč

Postup prodeje

Domluvení termínu prohlídky

Domluvte si s makléřem termín prohlídky, který Vám vyhovuje.

Prověření bonity

Budete hradit z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotečního úvěru?

Rezervace

Po prověření bonity podepíšeme rezervační smlouvu, uhradíte rezervační zálohu a budete mít čas na vyřízení financování.

Kupní smlouva a úschova financí

Jakmile budete mít zajištěny finance, můžeme přistoupit k podpisu kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově financí.

Katastr nemovitostí

Návrh na vklad vlastnického práva vložíme do KN po zaslání celkové kupní ceny do advokátní úschovy. Poté běží lhůta 20+9 dnů

Jste novým majitelem

Jakmile budete na LV zapsán(a) jako nový majitel, zašle advokát finance z advokátní úschovy ve prospěch bankovního účtu prodávajícího.

Předání nemovitosti

Společně se domluvíme na termínu předání nemovitosti a zapsání stavů měřidel do předávacího protokolu.

Přepis energií

Zajistím za Vás přepis elektřiny.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?