Byt na hezkém místě

Frýdlant | Husova

Jeden ze tří

Přestože ve městě Frýdlant žije téměř 7.000 obyvatel, nyní se zde nabízí pouze 3 byty ke koupi. Tento byt o dispozici 3+1 a výměře 62 m2 byl původně o místnost menší. Majitelé se však rozhodli původní obývací pokoj rozdělit na dva samostatné pokoje, čímž vznikla ložnice a dětský pokoj. Došlo tak ke skvělému využití prostoru a zajištění bydlení pro rodinu. Byt prošel před několika roky rekonstrukcí, která zahrnovala i vyzdění původního koupelnového jádra. Všechny 3 místnosti jsou neprůchozí a v kuchyni je také dostatečný prostor pro jídelnu. Z obývacího pokoje je pěkný výhled na město. Okolí domu prošlo renovací, kde vzniklo nové parkoviště, trávník a celkové společné prostory. Byt je umístěn ve třetím nadzemním podlažím ze čtyř. Dům nebude v příštích letech potřebovat další revitalizaci. 

Dispozice a výměry

Dispozičně jako 3+1 + sklepní kóje

Podlahová plocha bytu 62 m2

3. NP

Technické údaje

Vytápění je řešeno dálkově, stejně tak ohřev vody. Byt má vlastní elektroměr a vodoměry. Schránka domu prošla kompletním zateplením a osazením plastových oken. Náklady na bydlení včetně fondu oprav pro rodinu jsou 4.700 Kč/měsíc.

Informace

Byt je volný k nastěhování ihned. V případě financování hypotečním úvěrem Vám pomůže náš hypoteční poradce, se kterým je celý proces prodeje domluven a spolupráce tak bude dobře navazovat. Energetická náročnost budovy je C.

Lokalita a doprava

Ulice Husova se nachází kousek od centra města Frýdlant. Strategicky jedno z nejlepších míst ve městě, jelikož máte vše na dosah ruky. Před domem vzniklo nové parkoviště a upravené záhony s trávníkem. 

Cena

2.890.000 Kč

Postup k prodeje

Domluvení termínu prohlídky

Domluvte si s makléřem termín prohlídky, který Vám vyhovuje.

Prověření bonity

Budete hradit z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotečního úvěru?

Rezervace

Po prověření bonity podepíšeme rezervační smlouvu a budete mít čas na vyřízení financování.

Kupní smlouvy a úschova

Jakmile budete mít zajištěny finance, můžeme přistoupit k podpisu kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově.

Katastr nemovitostí

Návrh na vklad vlastnického práva vložíme do KN po zaslání celkové částky do advokátní úschovy. Poté běží lhůta 20 + 9 dní.

Jste novým majitelem

Jakmile budete na LV zapsán jako nový majitel, budou zaslány finance z advokátní úschovy ve prospěch původního majitele.

Předání nemovitosti

Společně se domluvíme na předání nemovitosti a  zapsání stavů měřidel.

Přepis energií

Zajistím za Vás přepis energií.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?