Rodinný dům s potenciálem

Hodkovice nad Mohelkou | Liberecká

Rodinný dům s potenciálem

Nabízím Vám ke koupi jedinečný dům na pěkném místě v centru města Hodkovice nad Mohelkou. Nemovitost nabízí hned několik možností, jak ji lze využít: komfortní vícegenerační bydlení, kombinace vlastního bydlení s nájemním, čistá investice se zajímavým výnosem. Ať si zvolíte jakoukoliv z variant, jedno je jisté, k dispozici bude Vám nebo nájemníkům hezky udržovaná zahrada o výměře přes 1.000 m2. 

Dispozice, příslušenství a výměry

1. NP - dvě bytové jednotky 1+1 - jedna po kompletní rekonstrukci, druhá k dokončení

2. NP - dvě bytové jednotky - 2+KK a 2+1 - obě po rekonstrukci

3. NP - půdní prostory vhodné pro jeden byt 4+KK nebo 2 byty 2+KK

Stodola - možnost vybudování pěkného a stylového domu nebo více bytových jednotek.

Pozemek včetně zastavěné plochy - 1.655 m2

Standardy a interiér

Nabízený dům Vás zaujme především svou polohou a absolutním klidem. Vstup je sice přímo z hlavní ulice, ale hluk nedoléhá na zahradu. Ve dvoře domu budete mít naprostý klid a výhled na zelené kopce.

V přízemí se nachází bytová jednotka 1+1 po kompletní rekonstrukci, která je aktuálně pronajata. Druhý byt 2+KK/1+1 je nyní ve stavu před dokončením.

Jednotlivá podlaží jsou propojena betonovým schodištěm, a to včetně schodiště do půdních prostor. Ve druhém patře jsou dvě bytové jednotky obývané majiteli a lze je spojit v jeden komfortní a nadstandardně veliký byt. Místnosti jsou díky velkému počtu oken světlé a budete se zde cítit dobře.

Půdní prostory jsou užívány jako úložné. Nicméně by zde mohlo vzniknout stylové 4+KK pro rodinu. Trámy jsou v dobré kondici a není potřeba jejich plná ani částečná výměna. 

Na stodole byla osazená nová plechová střecha. Je zde dostatek prostoru i výšky pro vybudování podkrovních bytů, případně zde můžete vytvořit dvoupatrový rodinný dům a bytové jednotky v domě pronajímat.

Společný dvůr je v hezky udržovaném stavu se záhonky, nově vysazeným trávníkem a společným sezením. 

Technické údaje

Dům je napojen na veřejnou kanalizaci, vodovodní řád, plynovou přípojku a elektřinu. Okna jsou plastová. Dům je suchý bez vlhkých stěn a v dobře udržovaném stavu. Každý byt má vlastní zdroje vytápění (plynové kotle) a možnost napojení na krbová kamna. Samozřejmostí jsou i vlastní vodoměry a elektroměry.

Informace

Pro více informací kontaktujte makléře nemovitosti. V případě financování hypotečním úvěrem Vám můžeme zdarma poskytnout konzultaci s hypotečním poradcem. Energetickou náročnost budovy uvádíme ze zákonných povinností ve skupině G.


Lokalita a doprava

Hodkovice nad Mohelkou jsou strategickým místem mezi městy Liberec, Jablonec nad Nisou, Turnov a Mladá Boleslav. Vše nejdéle do 20 minut jízdy autem. Ve městě žije 3.500 obyvatel. Je zde restaurace, pošta, městský úřad, základní a mateřská škola, potraviny, fabrika Tenneco s velkým počtem zaměstnanců a další občanské vybavenosti.

Cena

10.990.000 Kč

Postup prodeje

Domluvení termínu prohlídky

Domluvte si s makléřem termín prohlídky, který Vám vyhovuje.

Prověření bonity

Budete hradit z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotečního úvěru?

Rezervace

Po prověření bonity podepíšeme rezervační smlouvu, uhradíte rezervační zálohu a budete mít čas na vyřízení financování.

Kupní smlouva a úschova financí

Jakmile budete mít zajištěny finance, můžeme přistoupit k podpisu kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově financí.

Katastr nemovitostí

Návrh na vklad vlastnického práva vložíme do KN po zaslání celkové kupní ceny do advokátní úschovy. Poté běží lhůta 20+9 dnů

Jste novým majitelem

Jakmile budete na LV zapsán(a) jako nový majitel, zašle advokát finance z advokátní úschovy ve prospěch bankovního účtu prodávajícího.

Předání nemovitosti

Společně se domluvíme na termínu předání nemovitosti a zapsání stavů měřidel do předávacího protokolu.

Přepis energií

Zajistím za Vás přepis elektřiny.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?