Dům s investičním potenciálem

Hostinné | Horská

Dům s investičním potenciálem

Nabízím Vám ke koupi jedinečný bytový dům na pěkném místě v centru města Hostinné. Nemovitost nabízí hned několik možností, jak ji lze využít: kombinace vlastního bydlení s investicí, krátkodobé pronajímání, dlouhodobé pronajímání. Ať si zvolíte jakoukoliv z variant, každá skrývá zajímavý potenciál. Aktuálně se v domě nachází 5 prostorných bytových jednotek a šestá je využívaná jako sklad. Při jednoduchém rozdělení zde může vzniknout 8 bytů 2+KK. Navíc je za domem hezky udržovaná útulná zahrada s posezením a před domem parkoviště pro více automobilů.

Dispozice, příslušenství a výměry

1. NP - dvě bytové jednotky 2+KK - jedna využívaná jako sklad, druhá krátkodobě pronajímaná turistům

2. NP - dvě bytové jednotky - aktuálně mají tyto byty majitelé propojeni v jeden opravdu velkorysý se vstupem na terasu

3. NP - dvě bytové jednotky - jedna dlouhodobě pronajímaná, druhá před rekonstrukcí

Nabízí se zde možnost jednoduché úpravy dispozic, díky které vznikne 8 bytů 2+KK.

Pozemek včetně zastavěné plochy - 431 m2 + pronajatý pozemek od města 355 m2

Standardy a interiér

Nabízený dům Vás zaujme především svou polohou, kdy se nachází v centru města Hostinné. Posezení a terasa jsou orientovány do klidné zóny a budete si tam moci užít rodinné sešlosti nebo to bude využívané místo nájemníky.

V přízemí se nachází bytová jednotka 2+KK o výměře 40 m2, která je v dobře udržovaném stavu. Druhý byt o výměře 66 m2 slouží jako sklad a je ve stavu před kompletní rekonstrukcí.

Všechny patra propojuje betonové schodiště. Společné prostory jsou v dobré kondici. Ve druhém patře mají aktuálně majitelé byt pro vlastní bydlení přes celé patro, navíc s výstupem na vlastní zastřešenou terasu. V bytě jsou dvě koupelny, 4 pokoje, jídelna a kuchyně. Celková výměra je přes 110 m2.

Ve třetím patře je nyní pronajatý byt 2+1 po rekonstrukci o výměře 70 m2. Druhý byt je ve stavu před rekonstrukcí a dispozičně řešen jako 2+1.

Výhodou bytů ve 2. a 3. NP jsou velkoformátová okna, která dodávají interiéru krásnou světelnost. 

Technické údaje

Dům je napojen na veřejnou kanalizaci, vodovodní řád, plynovou přípojku a elektřinu. Okna jsou plastová. Dům je dobře udržovaném stavu bez závad. Každá bytová jednotka má vlastní vytápění pomocí plynového kotle s vlastním plynoměrem. Před domem je parkoviště ze zámkové dlažby. Přístup na parkoviště je přes manuální bránu.

Informace

Pro více informací kontaktujte makléře nemovitosti. V případě financování hypotečním úvěrem Vám můžeme zdarma poskytnout konzultaci s hypotečním poradcem. Energetickou náročnost budovy uvádíme ze zákonných povinností ve skupině G.


Lokalita a doprava

Hostinné se nachází v Krkonošském podhůří na soutoku řeky Labe a potoku Čistá. V tomto městě žije přes 4.000 obyvatel a je to strategické místo pro turisty, kteří rádi navštěvují Krkonoše a jejich okolí. Do Trutnova se dopravíte za 20 minut jízdy autem, do Jánských lázní rovněž za 20 minut, stejně tak do Černého Dolu, Vrchlabí, Dvora Králového a dalších zajímavých destinací.

Cena

13.790.000 Kč

Postup prodeje

Domluvení termínu prohlídky

Domluvte si s makléřem termín prohlídky, který Vám vyhovuje.

Prověření bonity

Budete hradit z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotečního úvěru?

Rezervace

Po prověření bonity podepíšeme rezervační smlouvu, uhradíte rezervační zálohu a budete mít čas na vyřízení financování.

Kupní smlouva a úschova financí

Jakmile budete mít zajištěny finance, můžeme přistoupit k podpisu kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově financí.

Katastr nemovitostí

Návrh na vklad vlastnického práva vložíme do KN po zaslání celkové kupní ceny do advokátní úschovy. Poté běží lhůta 20+9 dnů

Jste novým majitelem

Jakmile budete na LV zapsán(a) jako nový majitel, zašle advokát finance z advokátní úschovy ve prospěch bankovního účtu prodávajícího.

Předání nemovitosti

Společně se domluvíme na termínu předání nemovitosti a zapsání stavů měřidel do předávacího protokolu.

Přepis energií

Zajistím za Vás přepis elektřiny.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?