Byt nebo horský apartmán?

Jablonec nad Jizerou

Byt nebo horský apartmán?

Nabízím Vám ke koupi prostorný byt 3+1 s lodžií, který se nachází ve 3. patře cihlového bytového domu na kraji města Jablonec nad Jizerou. Jedná se o dispozičně pěkně řešený byt s dostatkem úložného prostoru a nádherným výhledem na okolní kopce z lodžie. Poslední patra bývají nejlukrativnější a v tomto případě to platí dvojnásob, protože Vám žádná okolní stavba nebrání ve zmiňovaném výhledu. Navíc k bytu náleží dva veliké sklepy. Díky své poloze se nabízí možnost využití jako víkendový apartmán, krátkodobé pronajímání, nebo samozřejmě pro vlastní bydlení. To už necháme na Vás.

Dispozice a příslušenství

Dispozice bytu  je 3+1 + lodžie

Výměra bytu 75 m2 | dva sklepy

Nachází se ve 3.NP

Standardy a interiér

Pří vstupu do bytu se ocitnete v předsíní, kde je dostatek prostoru pro vestavné šatní skříně, věšák s botníkem a další vybavení. Byt je celkově v pěkně udržovaném stavu, ale rekonstrukce pro komfortní bydlení bude nutná. 

Po levé straně se nachází obývací pokoj, kde jsou původní dřevěné parkety. Jejich stav je pěkný a nabízí se zde možnost jejich renovace a ponechání. Z obývacího pokoje je dále vstup do kuchyně s velkorysou kuchyňskou linkou a vstupem do lodžie. 

Dále jsou z předsíně vstupy do dvou samostatných pokojů rovněž s původními dřevěnými parkety a vestavnými šatními skříněmi. Výhled z těchto pokojů je do lesů za domem. 

Koupelna je vybavena vanou, umyvadlem, připojením na pračku a sušičku a její přirozené světlo zajišťují luxfery. WC je samostatné. 

V předsíni je nakonec samostatná komora na uložení domácích spotřebičů či technické zázemí. Vytápění je v současné domě řešeno elektrickými akumulačními přímotopy. Zde se nabízí ideálně možnost výměnou za elektrokotel s napojením na otopná tělesa. 

Technické údaje

Okna jsou nová plastová s vnitřními žaluziemi. Byt je určen spíše k rekonstrukci. V bytě je komín s možností připojení krbových kamen v obývacím pokoji.

Informace

V případě financování hypotečním úvěrem Vám můžeme zdarma poskytnout konzultaci s hypotečním poradcem. Energetickou náročnost budovy uvádíme podle zákona jako G.


Lokalita a doprava

Adresa Jablonec nad Jizerou 466 se nachází na kopci, a zároveň okraji, města Jablonec nad Jizerou. Dostupnost do centra města je 3 minuty pěší chůzí. V centru je dostačující občanská vybavenost. V blízké dojezdové vzdálenosti se nachází Paseky nad Jizerou, Rokytnice nad Jizerou, Harrachov, Jizerka, Horní Mísečky a další turisticky vyhledávaná místa.

Cena

4.190.000 Kč

Postup prodeje

Domluvení termínu prohlídky

Domluvte si s makléřem termín prohlídky, který Vám vyhovuje.

Prověření bonity

Budete hradit z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotečního úvěru?

Rezervace

Po prověření bonity podepíšeme rezervační smlouvu, uhradíte rezervační zálohu a budete mít čas na vyřízení financování.

Smlouva o převodu a úschova financí

Jakmile budete mít zajištěny finance, můžeme přistoupit k podpisu smlouvy o převodu a smlouvy o advokátní úschově financí.

Přepis nájemní smlouvy

Po uhrazení celé kupní ceny do advokátní úschovy společně zajdeme na družstvo se smlouvou o převodu a necháme vytvořit nájemní smlouvu.

Jste novým nájemníkem

Jakmile obdržíte od družstva nájemní smlouvu, budete novým nájemníkem s podílem v družstvu.

Předání nemovitosti

Společně se domluvíme na termínu předání nemovitosti a zapsání stavů měřidel do předávacího protokolu.

Přepis energií

Zajistím za Vás přepis elektřiny, plynu a energií.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?