Klid v centru města

Jičín | Svatopluka Čecha

Klid v centru města

Nabízím Vám ke koupi vkusně a nákladně zrekonstruovaný byt 2+1, který se nachází ve 2. patře cihlového bytového domu na kraji centra města Jičín v ulici Svatopluka Čecha. Jedná se o dispozičně pěkně řešený byt s velice prostornými pokoji, vyššími stropy a balkónem. Při rekonstrukci se podařilo zrepasovat i některé interiérové dveře, což dodává bytu jedinečnost a osobitost. Výhodou je bezesporu lokalita, kdy budete mít na dosah ruky veškerou občanskou vybavenost. 

Dispozice a příslušenství

Dispozice bytu  je 2+1

Výměra bytu 75 m2 | kuchyně 16,61 m2, obývací pokoj 22,56 m2, ložnice 24,04 m2, chodba 7,49 m2, koupelna 3,91 m2

Nachází se ve 2.NP

Standardy a interiér

Pří vstupu do bytu se ocitnete v předsíní, kde Vás hned zaujme pěkně zrekonstruovaný interiér se zachovanými původními prvky, jako jsou zrepasované dvoukřídle dřevěné dveře do obývacího pokoje. Zdi jsou čistě bíle vymalované a interiér působí hodně světlým a vzdušným dojmem. 

V koupelně je umístěn sprchový kout s odtokovým žlábkem bez vaničky a podomítkovým bateriovým systémem s kvalitní skleněnou walk-in zástěnou. Dále se zde nachází závěsné WC, umyvadlová skříňka, zrcadlo. prostor pro napojení pračky a nerezový otopný žebřík. Nespornou výhodou jsou dvě okna, která v koupelně zajišťují přirozené světlo.

V kuchyni je dostatek prostoru pro jídelní stůl pro početnější rodinu nebo větší rodinné sešlosti. Kuchyňská linka je vybavena myčkou, horkovzdušnou troubou, vestavnou digestoří, indukční deskou a nerezovým dřezem. Z této místnosti je pak vstup na balkón s pěkným výhledem na okolní zástavbu. 

Obývací pokoj je opravdu velkorysý. Je zde dostatek prostoru pro TV nábytek, objemnější rodinnou pohovku, křeslo a prostor pro pracovnu a další vybavení. Z obývacího pokoje je vstup do ložnice, kde je od truhláře na míru vyhotovená vestavba patra na spaní, která má šíři více jak 2 metry. Využilo se tak vyšších stropů a díky tomu je v místnosti dostatek místa pro další využití.

Technické údaje

Vytápění bytu je řešeno pomocí plynového kondenzačního kotle, který slouží zároveň i k ohřevu vody. Okna jsou nová jsou plastová s vnitřními žaluziemi. Podlaha bytu je pokryta plovoucí podlahou. 

Informace

V případě financování hypotečním úvěrem Vám můžeme zdarma poskytnout konzultaci s hypotečním poradcem. Energetickou náročnost budovy uvádíme podle zákona jako G.


Lokalita a doprava

Ulice Svatopluka Čecha se nachází v centru města Jičín, přesto se jedná o velmi klidné bydlení se skvělou občanskou vybaveností a dopravní dostupností. V blízkosti se nachází náměstí, kavárny, restaurace, pošta a další občanská vybavenost. V pěší vzdálenosti je Valdický potok, Šibeňák, sportovní areál, zámecký park, koupaliště a další.

Cena

5.790.000 Kč

Postup prodeje

Domluvení termínu prohlídky

Domluvte si s makléřem termín prohlídky, který Vám vyhovuje.

Prověření bonity

Budete hradit z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotečního úvěru?

Rezervace

Po prověření bonity podepíšeme rezervační smlouvu, uhradíte rezervační zálohu a budete mít čas na vyřízení financování.

Smlouva o převodu a úschova financí

Jakmile budete mít zajištěny finance, můžeme přistoupit k podpisu smlouvy o převodu a smlouvy o advokátní úschově financí.

Přepis nájemní smlouvy

Po uhrazení celé kupní ceny do advokátní úschovy společně zajdeme na družstvo se smlouvou o převodu a necháme vytvořit nájemní smlouvu.

Jste novým nájemníkem

Jakmile obdržíte od družstva nájemní smlouvu, budete novým nájemníkem s podílem v družstvu.

Předání nemovitosti

Společně se domluvíme na termínu předání nemovitosti a zapsání stavů měřidel do předávacího protokolu.

Přepis energií

Zajistím za Vás přepis elektřiny, plynu a energií.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?