Světlý byt v posledním patře

Stráž pod Ralskem | Jižní

Světlý byt v posledním patře

Nabízím Vám ke koupi byt 2+1 po zdařilé kompletní rekonstrukci, který se nachází v 7. patře zrenovovaného bytového domu ve Stráži pod Ralskem, ulice Jižní. Byty v posledním patře jsou nejvíce světlé a mají nejhezčí výhledy, to samozřejmě platí i v tomto případě. Pěkné výhledy na okolní kopce Vás budou bavit a světlý interiér tvoří dobrou energii. Obytné místnosti jsou prostorné a v předsíni je dostatek úložného prostoru. Parkování u domu je bezproblémové a v blízkosti je známá cyklostezka kolem dvou jezer.

Dispozice a příslušenství

Dispozice bytu  je 2+1 

Výměra bytu 56 m2

Nachází se v 7. NP

Standardy a interiér

Byt prošel kompletní a zdařilou rekonstrukcí. V předsíni jsou umístěny dvě vestavné šatní skříně, veliký botník a designová stropní bodová světla. Dále je zde dostatek prostoru pro další šatní skříň o délce více jak 2 m. Všechny místnosti jsou neprůchozí. Podlaha je pokryta v předsíni dlažbou a v obytných místnostech vinylem.

V kuchyni je dostatek prostoru pro jídelní stůl. Kuchyňská linka v barevném provedení bílé a světlého dubu je přizpůsobena pro vestavnou myčku, horkovzdušnou troubou s deskou a mikrovlnou troubou. 

V koupelně je umístěna vana, umyvadlo, žebříkové topení. WC je samostatné. 

V obývacím pokoji budete mít dostatek prostoru pro větší gauč, TV stěnu, a případně pracovní kout. Dětský pokoj je dostatečně prostorný pro dvě děti.

Technické údaje

Vytápění a ohřev vody je řešeno dálkově. Okna jsou plastová a osazena vnitřními žaluziemi. K dispozici je připojení k internetu a kabelové TV. V suterénu domu je sklepní kóje a další společné prostory. Bytový dům je po kompletní revitalizaci (zateplení, střecha, výtah, společné prostory).

Informace

Byt je v osobním vlastnictví. V případě financování hypotečním úvěrem Vám můžeme zdarma poskytnout konzultaci s hypotečním poradcem. Energetická náročnost budovy je C.


Lokalita a doprava

Ulice Jižní se nachází na kraji sídliště města Stráž pod Ralskem. Z 5 minut pěší chůzí dojdete k vodní nádrži Stráž pod Ralskem, kde začíná pěkná cyklostezka vedou až do Ostašova přes Hamr na Jezeře. Jedná se o oblíbené a vyhledávané turistické místo. V blízkosti je supermarket, pošta a další občanská vybavenost. 

Cena

1.750.000 Kč

Postup prodeje

Domluvení termínu prohlídky

Domluvte si s makléřem termín prohlídky, který Vám vyhovuje.

Prověření bonity

Budete hradit z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotečního úvěru?

Rezervace

Po prověření bonity podepíšeme rezervační smlouvu, uhradíte rezervační zálohu a budete mít čas na vyřízení financování.

Kupní smlouva a úschova financí

Jakmile budete mít zajištěny finance, můžeme přistoupit k podpisu kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově financí.

Katastr nemovitostí

Po uhrazení celé kupní ceny do advokátní úschovy advokát vloží návrh na vklad vlastnického práva do katastru nemovitostí a budeme čekat na přepis.

Jste novým vlastníkem

Jakmile budete na katastru nemovitostí zapsáni jako nový vlastník, uvolní advokát finance z advokátní úschovy ve prospěch prodávajícího.

Předání nemovitosti

Společně se domluvíme na termínu předání nemovitosti a zapsání stavů měřidel do předávacího protokolu.

Přepis energií

Zajistím za Vás přepis elektřiny, plynu a energií.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?