Ideální novostavby domů pro rodinu 

Liberec | Vratislavice nad Nisou | Kozácká

Energeticky úsporné novostavby rodinných domů ve Vratislavicích nad Nisou

V jedné z nejoblíbenějších částí Liberce - Vratislavicích nad Nisou, vzniklo energeticky úsporné a moderní rodinné bydlení pro náročné.

Nabízíme Vám ke koupi 5 novostaveb rodinných domů s ideální dispozicí 5+KK, garáží, dvěmi parkovacími místy, terasou a okrasnou menší zahradou.

Dispozice a příslušenství

Dispozice domů je 5+KK s garáží, technickou místností a 2 praktickými úložnými prostory

Obytná plocha 140, 3 m2 | Garáž 18,3 m2 | Terasa 24,9 m2 | Celková plocha pozemku od 230 m2

Standardy

Naším cílem bylo vytvořit nové rodinné domy s dostatečným počtem místností, úložnými prostory, možností pohodlného velkorysého parkování, ideální velikostí městských zahrad a nízkými měsíčními náklady na provoz. To vše se nám podařilo spojit s moderním designem a kvalitními materiály.

Exteriér domů zdobí moderní bílo šedá fasáda, velkoformátová okna s izolačními 3-skly a již ve standardu osazená elektrickými podomítkovými žaluziemi na dálkové ovládání a prosklená stěna v obývacím pokoji se vstupem na terasu. Cílem developera bylo vytvořit jednotný vzhled všech domů jako celku, a proto pro okolí domů navrhl zahradní architekt moderní, ale přitom útulné menší zahrady s okrasnými keři, stromky. Po příznivějším počasí bude nově založen trávník. Myšleno bylo taktéž na parkování, kdy ke každému domu náleží garáž a 2 volná parkovací místa na vlastním pozemku před domem.

Důležitým trendem dnešní a hlavně budoucí doby je redukce nákladů na provoz domu. Z tohoto důvodu je na ploché střeše umístěna fotovoltaická elektrárna, která je napojena navíc na bateriové úložiště a doplněna o chytrý rozvaděč. Dalším důležitým vybavením, které je ve standardu, je kompletní příprava pro dobíjení elektromobilů jež se nachází v garáži. Po celé ploše domu je rozvedeno úsporné podlahové vytápění. Domy disponují navíc vyjímečným systémem vytápění, který reaguje na současnou situaci s trhem s energiemi. Budoucí majitel má možnost volby mezi vytápěním pomocí plynového nebo elektrického kotle. Oba dva systémy jsou již v domě osazeny. Majitel tak může variabilně reagovat na aktuální trh s cenami komodit. Stejným způsobem funguje i ohřev vody přes bojler. Díky technologii fotovoltaiky lze ušetřit až 40% měsíčních nákladů. Další důležitou alternativou, která je připravena je možnost ev. dalšího rozšíření elektrárny o cca dalších 50% a tedy snížení celkových nákladů na provoz domu až o cca 60%. Energetickou náročnost domu ve skupině B zajišťují mimo jiné i kvalitní izolace a trojskla ve všech místnostech.

Zádveří domu je účelné a chytré. Nabízí dostatek prostoru pro vestavěnou skříň, či věšák na kabáty s botníkem. V předsíni a koupelnách je na podlaze položena dlažba, v obytných místnostech byl zvolen kvalitní vinyl, který zajišťuje komfortní a tiché bydlení. Vinyl navíc šetří náklady na vytápění oproti plovoucí podlaze. Obývací pokoj je skutečně velkorysý, kdy nabízí 47 m2 podlahové plochy. V koupelně v přízemí se nachází umyvadlo s vestavěným nábytkem, zrcadlo, závěsné WC a zmiňované oba kotle s bojlerem a místo pro připojení na pračku ev. sušičku. V hlavní koupelně ve 2.NP je vana, sprchový kout, dvě umyvadla s nábytkem, zrcadlo s úložným prostorem, závěsné WC s bidetovou sprškou a žebříkové topení. Obě patra propojuje schodiště s nášlapy z tvrdého kvalitního dřeva s nočním osvětlením stupňů. Ve všech místnostech jsou již navíc osazena moderní designová LED svítidla od renomované společnosti Danlux.

O bezpečnost se bát nemusíte. Dům je osazen zabezpečovacím systémem od firmy Jablotron s možností napojení na pult centrální ochrany.

Vchodový prostor mezi jednotlivými domy rozdělují pěkné gabionové stěny a okrasné keře se zahradní úpravou. 

Informace

Domy včetně okolí jsou kompletně dokončeny a připraveny ke kolaudaci. V případě financování hypotečním úvěrem poskytujeme našim klientům bezplatnou konzultaci a srovnání nabídek jednotlivých bank. Energetická náročnost je B.

Jako benefit jsme pro Vás připravili následující nabídku:

Ve spolupráci s Generali Českou pojišťovnou jsme pro vás připravili exkluzivní nabídku pojištění vašeho rodinného domu a domácnosti s bezkonkurenční slevou až 40%.

Ve spolupráci s kuchyňským studiem Oresi jsme vám připravili slevu ve výši 7% na dodání a instalaci kuchyně pro váš dům.

Lokalita a doprava

Domy v ulici Kozácká se nachází na strategickém místě s dobrou dopravní dostupností a možností vyžití okolní přírody.

Budete-li se pohybovat automobilem, dopravíte se za minutu na rychlostní silnici Liberec - Jablonec a následně do dvou minut směr Mladá Boleslav, Praha. Do centra Liberce se dopravíte za 5 minut, či tramvají za 7 minut. Za 10 minut pěší chůzí se ocitnete u Pivovarských rybníků nebo Zámeckého parku u "Desítek".

V okolí je veškerá občanská vybavenost (základní školy, školka, pošta, potraviny, MHD a mnoho dalšího).

Ceny

 od 12.247.600 Kč

Postup prodeje

Domluvení termínu prohlídky

Domluvte si s makléřem termín prohlídky, který Vám vyhovuje.

Prověření bonity

Budete hradit z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotečního úvěru?

Rezervace

Po prověření bonity podepíšeme rezervační smlouvu, uhradíte rezervační zálohu a budete mít čas na vyřízení financování.

Kupní smlouva a úschova financí

Jakmile budete mít zajištěny finance, můžeme přistoupit k podpisu kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově financí.

Katastr nemovitostí

Návrh na vklad vlastnického práva vložíme do KN po zaslání celkové kupní ceny do advokátní úschovy. Poté běží lhůta 20+9 dnů

Jste novým majitelem

Jakmile budete na LV zapsán(a) jako jako nový majitel, zašle advokát finance z advokátní úschovy ve prospěch bankovního účtu prodávajícího.

Předání nemovitosti

Společně se domluvíme na termínu předání nemovitosti a zapsání stavů měřidel do předávacího protokolu.

Přepis energií

Zajistím za Vás přepis elektřiny.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?