Klidné místo s potenciálem

Liberec | Janův Důl | Křižíkova

Klidné místo s potenciálem

Nabízím Vám ke koupi samotně stojící dvoupodlažní rodinný dům o zastavěné ploše 100 m2, který se nachází na rovném pozemku v klidné ulici Křižíkova v liberecké čtvrti Janův Důl. Pří rekonstrukci budete mít dvě možnosti - ponechat jako dům pro jednu rodinu nebo zde vytvořit dvě bytové jednotky. To už necháme na Vašem rozhodnutí. Zahrada kolem domu je téměř dokonalá rovina a její výměra je 862 m2. 

Dispozice a příslušenství

Dispozice domu je 5+1 + dvě koupelny a technická místnost se sklepem

Obytná plocha je přibližně 180 m2 | zahrada 862 m2

Vedle domu je garáž a na zahradě větší zahradní domek

Standardy a interiér

Dům je v původním stavu vhodný k celkové rekonstrukci. Jedná se o takzvaný "Šumperák", který je pro rekonstrukce téměř ideální, Má jednoduchý tvar a uvnitř domu není žádná zeď nosná, tudíž si můžete libovolně upravit dispozice. 

Vstup do domu je suchou nohou díky prostorné "terase" se závětřím. V přízemí se nachází koupelna, kuchyně, obývací pokoj, menší ložnice a technická místnost se sklepem. Patra jsou propojena velkorysým betonovým schodištěm.

V patře jsou krásné otevřené prostory, které aktuálně sloužili jako obývací pokoj s jídelnou a oddělenou kuchyní. Z obývacího pokoje a veliké ložnice je vstup na balkón přes celou šíři domu. Dále je na patře druhá koupelna a další pokoj.

K domu je přistavěna garáž a kryté stání.

Technické údaje

Jedná se o zděný dům, který má nosné obvodové zdi a vnitřní příčky je možné libovolně upravovat. Rodinný dům je napojen na plyn, veřejnou kanalizaci, vodovodní řád a elektřinu. 

Informace

V případě financování hypotečním úvěrem Vám můžeme zdarma poskytnout konzultaci s hypotečním poradcem. Energetická náročnost budovy uvádíme jako G. 


Lokalita a doprava

Ulice Křižíkova se nachází v klidné části Liberce v Janově Dole, což je část města pod známější čtvrtí Dolní Hanychov. Jedná se o místo plné rodinných domů s většími pozemky. Zároveň se nachází na strategickém místě, kdy máte v blízké dojezdové vzdálenosti nákupní centra, supermarkety, poštu, rychlostní silnici, dobré restaurace a další příslušenství. 

Cena

REZERVACE 

Postup prodeje

Domluvení termínu prohlídky

Domluvte si s makléřem termín prohlídky, který Vám vyhovuje.

Prověření bonity

Budete hradit z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotečního úvěru?

Rezervace

Po prověření bonity podepíšeme rezervační smlouvu, uhradíte rezervační zálohu a budete mít čas na vyřízení financování.

Kupní smlouva a úschova financí

Jakmile budete mít zajištěny finance, můžeme přistoupit k podpisu kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově financí.

Katastr nemovitostí

Návrh na vklad vlastnického práva vložíme do KN po zaslání celkové kupní ceny do advokátní úschovy. Poté běží lhůta 20+9 dnů

Jste novým majitelem

Jakmile budete na LV zapsán(a) jako nový majitel, zašle advokát finance z advokátní úschovy ve prospěch bankovního účtu prodávajícího.

Předání nemovitosti

Společně se domluvíme na termínu předání nemovitosti a zapsání stavů měřidel do předávacího protokolu.

Přepis energií

Zajistím za Vás přepis elektřiny.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?