RD Lomová 

Liberec | Vesec | Dobrodružná/Lomová

Atraktivní novostavby rodinných domů na klidném místě

RD A - REZERVACE | RD B - REZERVACE

Na rozmezí lokalit Vesce a Vratislavic nad Nisou na krásném místě v Liberci nabízíme ke koupi právě dokončené elegantní novostavby energeticky úsporných rodinných domů, který navrhl významný liberecký architekt Ing. arch. Jiří Plašil. Při výstavbě byl kladen důraz na jednotnost lokality, úsporný provoz domu, použití nadstandardních materiálů, praktičnost a moderní design. Celkovou kvalitu domů doplňuje velkorysá okrasná zahrada a fotovoltaická elektrárna s bateriovým úložištěm, která uspoří až 40% měsíčních nákladů s možností jejího dalšího rozšíření.

Dispozice a příslušenství

Dispozice domu je 4+KK + garáž, komora, sklad a dvě parkovací stání.

Obytná plocha 122,3 m2 | Garáž 21,8 m2 | Terasa a závětří 14,6 m2

V přízemí se nachází obývací pokoj s kuchyní s přístupem na venkovní terasu, WC, komora, garáž a úložný prostor.

V patře jsou 3 komfortní pokoje, šatna a koupelna.

Celková plocha pozemku | Dům A - 561 m2, Dům B - 480 m2

Standardy

Naším cílem bylo vytvořit moderní úsporné elegantní rodinné domy na klidné adrese, které budou prostorné, dispozičně dobře řešené a energeticky úsporné.

Exteriér domu zdobí moderní šedá fasáda, velkoformátová francouzská okna s již osazenými el. podomítkovými venkovními žaluziemi na dálkové ovládání a prosklená stěna v obývacím pokoji. Vše je doplněné nočními designovými fasádními svítidly, které dodávají exteriéru domu pocit luxusního a elegantního bydlení. Pro okolí domu navrhl zahradní architekt moderní a velkorysou zahradu s okrasnými keři, stromky a nově založeným trávníkem s dostatkem prostoru pro ev. bazén nebo dětské hřiště. Před domem je dostatek prostoru pro parkování dvou automobilů a další využití. Váš vůz můžete rovněž pohodlně zaparkovat v prostorné garáži s automatickým otevíráním a praktickým bočním skladovým prostorem.

Na domě je umístěna fotovoltaická elektrárna, která je navíc napojena na bateriové úložiště, chytrý rozvaděč. Současně je již ve standardu provedena příprava pro nabíjecí stanici pro elektromobily, která se nachází v garáži. Po celé ploše domu je rozvedeno podlahové vytápění, které je napojeno na elektrický kotel. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Vše je propojeno s fotovoltaikou. Díky technologii fotovoltaiky tak lze ušetřit až 40% měsíčních nákladů. Při dalším rozšíření fotovoltaiky, což je předchystáno, je možné snížit náklady na provoz až o 60%. Energetickou náročnost budovy ve skupině B zajišťuje kvalitní izolace a trojskla ve všech místnostech.

Podlaha interiéru je po celé ploše pokryta elegantní světlou plovoucí podlahou. Ve všech místnostech je již osazeno designové LED osvětlení od renomované firmy Danlux. Společnost Porta dodala světle šedé designové dveře o nadstandardní výšce 210 cm, které doplňují matně černé kliky. Zábradlí schodiště je tvořeno z velkoformátového skla a dodává interiéru zcela odlišný rozměr. V elegantní koupelně je umístěna vana, matně černý designový sprchový kout s podomítkovou baterií, umyvadlo s nábytkem, zrcadlo a závěsné WC se sprškou. Koupelnové baterie dodala firma Tres v matně černé barvě, která navazuje na ostatní interiérové doplňky.

O bezpečnost v domě se bát nemusíte. Každý dům má vlastní zabezpečovací systém od firmy Jablotron s možností napojení na pult centrální ochrany.

Informace

Domy jsou dokončeny a zkolaudované. V případě financování hypotečním úvěrem poskytujeme našim klientům bezplatnou konzultaci a srovnání nabídek jednotlivých bank. Energetická náročnost je B.

Lokalita a doprava

Rodinné domy se nachází na rozmezí dvou velmi oblíbených lokalit. Nachází se zde především moderní domy, které si potrpí na soukromí a hezký výhled na Ještěd. Rezidenti zde oceňují blízkost přírody a klidu, kdy se dopravíte za pár minut k rybníku Teich, ke sportovnímu areálu, Pivovarským rybníkům, Zámeckému parku a dalším oblíbeným místům.

Ceny


Postup prodeje

Domluvení termínu prohlídky

Domluvte si s makléřem termín prohlídky, který Vám vyhovuje.

Prověření bonity

Budete hradit z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotečního úvěru?

Rezervace

Po prověření bonity podepíšeme rezervační smlouvu, uhradíte rezervační zálohu a budete mít čas na vyřízení financování.

Kupní smlouva a úschova financí

Jakmile budete mít zajištěny finance, můžeme přistoupit k podpisu kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově financí.

Katastr nemovitostí

Návrh na vklad vlastnického práva vložíme do KN po zaslání celkové kupní ceny do advokátní úschovy. Poté běží lhůta 20+9 dnů

Jste novým majitelem

Jakmile budete na LV zapsán(a) jako nový majitel, zašle advokát finance z advokátní úschovy ve prospěch bankovního účtu prodávajícího.

Předání nemovitosti

Společně se domluvíme na termínu předání nemovitosti a zapsání stavů měřidel do předávacího protokolu.

Přepis energií

Zajistím za Vás přepis elektřiny.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?