Jedinečná novostavba rodinného domu 

Liberec | Vesec | Dobrodružná/Lomová

Novostavba rodinného domu, která si získá Vaše srdce

RD A - REZERVACE | RD B - REZERVACE | RD C - VOLNÝ | RD D - VOLNÝ

Na rozmezí lokalit Vesce a Vratislavic nad Nisou na krásném místě v Liberci nabízíme ke koupi právě dokončenou novostavbu jedinečného energeticky úsporného rodinného domu, kterou navrhl známý liberecký architekt Ing. arch. Jiří Plašil. Při výstavbě byl kladen důraz na použití ucelený ráz lokality, úsporný provoz, použití nadstandardních materiálů, praktičnost, jedinečný vzhled a moderní design. Celkovou kvalitu domů doplňuje okrasná zahrada a fotovoltaická elektrárna s bateriovým úložištěm, která uspoří až 40% měsíčních nákladů.

Dispozice a příslušenství

Dispozice domu je 4+KK + garáž, komora, sklad a dvě parkovací stání.

Obytná plocha 125,9 m2 | Garáž 21 m2 | Terasa a závětří 15,4 m2

V přízemí se nachází obývací pokoj s kuchyní s přístupem na venkovní terasu, WC, komora, garáž a úložný prostor.

V patře jsou 3 pokoje, šatna a koupelna.

Celková plocha pozemku 484 m2

Standardy

Naším cílem bylo vytvořit jedinečný nový rodinný dům na klidné adrese, který bude prostorný, dispozičně dobře a chytře řešený, energeticky úsporný a navíc s kouzlem elegantních přiznaných trámů v horním patře.

Exteriér domu zdobí moderní šedá fasáda a velkoformátová francouzská okna s prodloužením k hřebenu střechy. Vše je doplněné nočními designovými fasádními svítidly, které dodávají exteriéru domu pocit elegantního a luxusního bydlení. Pro okolí domu navrhl zahradní architekt moderní a velkorysou zahradu s okrasnými keři, stromky a nově založeným trávníkem s dostatkem prostoru pro bazén nebo např. dětské hřiště. Před domem je dostatek prostoru pro parkování dvou automobilů za automatickou bránou. Váš vůz můžete rovněž pohodlně zaparkovat v prostorné garáži s automatickým otevíráním a praktickým bočním skladovým prostorem. Okolí domu doplňují moderní a nákladné gabionové stěny s oplocením, které cíleně dodávají celkovému projektu lokality jednotný ráz.

Na domě je umístěna fotovoltaická elektrárna, která je napojena navíc na bateriové úložiště, chytrý rozvaděč. Současně je již ve standardu provedena příprava pro nabíjecí stanici pro elektromobily, která se nachází v garáži. Po celé ploše domu je rozvedeno komfortní podlahové vytápění, které je napojeno na elektrický kotel. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Vše je propojeno s fotovoltaikou. Díky technologii fotovoltaiky lze ušetřit až 40% měsíčních nákladů. Při dalším rozšíření fotovoltaiky je možné snížit náklady až o 60%. Energetickou náročnost budovy ve skupině B zajišťuje kvalitní izolace a trojskla ve všech místnostech.

Podlaha interiéru je po celé ploše pokryta elegantní světlou plovoucí podlahou. Ve všech místnostech je již osazeno designové LED osvětlení od renomované firmy Danlux. Společnost Porta dodala světle šedé designové dveře o nadstandardní výšce 210 cm, které doplňují matně černé kliky. Zábradlí schodiště je tvořeno z elegantního velkoformátového skla, které dodává interiéru zcela odlišný rozměr. V koupelně je umístěna vana, matně černý designový sprchový kout s podomítkovou baterií, umyvadlo s nábytkem, zrcadlo a závěsné WC se sprškou. Koupelnové baterie dodala firma Tres v matně černé barvě, která navazuje na ostatní interiérové doplňky.

Dům je napojen na tlakovou kanalizaci.

O bezpečnost v domě se bát nemusíte. Dům má vlastní zabezpečovací systém od firmy Jablotron s možností napojení na pult centrální ochrany.

Informace

Dům je dokončen a zkolaudován. V případě financování hypotečním úvěrem poskytujeme našim klientům bezplatnou konzultaci a srovnání nabídek jednotlivých bank. Energetická náročnost je B.

Lokalita a doprava

Rodinné domy se nachází na rozmezí dvou velmi oblíbených lokalit. Nachází se zde především moderní domy, které si potrpí na soukromí a hezký výhled na Ještěd. Rezidenti zde oceňují blízkost přírody a klidu, kdy se dopravíte za pár minut k rybníku Teich, ke sportovnímu areálu, Pivovarským rybníkům, Zámeckému parku a dalším oblíbeným místům.

Postup prodeje

Domluvení termínu prohlídky

Domluvte si s makléřem termín prohlídky, který Vám vyhovuje.

Prověření bonity

Budete hradit z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotečního úvěru?

Rezervace

Po prověření bonity podepíšeme rezervační smlouvu, uhradíte rezervační zálohu a budete mít čas na vyřízení financování.

Kupní smlouva a úschova financí

Jakmile budete mít zajištěny finance, můžeme přistoupit k podpisu kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově financí.

Katastr nemovitostí

Návrh na vklad vlastnického práva vložíme do KN po zaslání celkové kupní ceny do advokátní úschovy. Poté běží lhůta 20+9 dnů

Jste novým majitelem

Jakmile budete na LV zapsán(a) jako nový majitel, zašle advokát finance z advokátní úschovy ve prospěch bankovního účtu prodávajícího.

Předání nemovitosti

Společně se domluvíme na termínu předání nemovitosti a zapsání stavů měřidel do předávacího protokolu.

Přepis energií

Zajistím za Vás přepis elektřiny.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?