Rodinný dům Lomová 

Liberec | Vesec | Lomová

Nově zrekonstruovaný rodinný dům na klidném místě

RD A - PRODÁNO | RD B - PRODÁNO | RD C - PRODÁNO | RD D - REZERVACE

Na rozmezí lokalit Vesce a Vratislavic nad Nisou, na krásném místě v Liberci, nabízíme ke koupi kompletně nově zrekonstruovaný rodinný dům s garáží, skladem, tepelným čerpadlem de Dietrich a fotovoltaickou elektrárnou s bateriovým úložištěm. Dům je součástí designově jednotné lokality, která zahrnuje další 3 nové rodinné domy jež investor současně vybudoval. Při projektování byl kladen důraz na elegantnost jak celku tak jednotlivých domů a plnou dokončenost domů vč. pozemků a navíc i nově založených zahrad. Kupujícímu tak nevznikají žádné další skryté vícenáklady.

Další výhodou a zvláště v dnešní době je vlastní kopaná studna, která se nachází na pozemku.

Při rekonstrukci byl kladen důraz na maximální využití prostoru, použití nadstandardních materiálů, praktičnost a moderní design. Celkovou kvalitu domu doplňuje velkorysá okrasná zahrada a fotovoltaická elektrárna s bateriovým úložištěm, která uspoří až 40% měsíčních nákladů s možností jejího dalšího rozšíření. Toto rozšíření může přinést až 60% úsporu.

Dispozice a příslušenství

Dispozice domu je 5+KK + garáž, sklad, sklep a venkovní parkovací stání.

Obytná plocha 118,5 m2 | Garáž 17,8 m2 | Sklad 13,9 m2 | Sklep 16,8 m2

V přízemí se nachází prostorná předsíň, komfortní obývací pokoj s kuchyní s přístupem na venkovní terasu, 2 menší pokoje, které mohou sloužit jako dětské pokoje nebo pracovna a dále prostorná koupelna. Dům je částečně podsklepený. Sklep může sloužit vedle běžného použití např. i jako domácí vinárna.

V 2.NP se nachází jeden velkorysý pokoj a dále druhý menší, který může být využit jako pokoj pro hosty nebo např. jako pracovna a dále se zde nachází koupelna.

Celková plocha pozemku je 770 m2.

Standardy

Naším cílem bylo vytvořit moderní rodinný dům na klidné adrese, který bude prostorově maximálně využit, energeticky úsporný a s dostatkem úložného prostoru.

Exteriér domu zdobí moderní světle šedá fasáda s tmavě šedou střechou a izolační trojskla. Vše je doplněné nočními designovými fasádními svítidly, které dodávají exteriéru domu pocit luxusního a elegantního bydlení. Toto nasvícení se pak opakuje i na zbývajících 3 rodinných domech tzn. celek lokality tak tvoří jednotný elegantní vzhled. Pro okolí domu navrhl zahradní architekt moderní a velkorysou zahradu s okrasnými keři, stromky a nově založeným trávníkem s dostatkem prostoru pro ev. bazén nebo dětské hřiště. Nad domem je připraveno místo pro posezení nebo grilování. Před domem je dostatek prostoru pro parkování dalšího automobilu a eventuelně další využití. Váš vůz můžete rovněž pohodlně zaparkovat v prostorné garáži s automatickým otevíráním. Zahradní vybavení můžete pohodlně uložit do komfortního velkého skladového prostoru vedle garáže, který má samostatný vstup.

Na střeše domu je umístěna fotovoltaická elektrárna, která je navíc napojena na bateriové úložiště a chytrý rozvaděč. Současně je již ve standardu provedena příprava pro nabíjecí stanici pro elektromobily, která se nachází v garáži. Po celé ploše 1.NP je rozvedeno podlahové vytápění. 2.NP je osazeno radiátory. Celý systém úsporného nízkoteplotního vytápění je napojen na tepelné čerpadlo De Diterich systém vzduch/voda o výkonu 11 kW. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Vše je propojeno s fotovoltaikou. Díky technologii fotovoltaiky tak lze ušetřit až 40% měsíčních nákladů. Při dalším rozšíření fotovoltaiky, což je předchystáno, je možné snížit náklady na provoz až o 60%. Nízké provozní náklady dále zajišťuje kvalitní izolace a trojskla ve všech místnostech.

Podlaha interiéru je po celé ploše pokryta elegantní světlou plovoucí podlahou. Ve všech místnostech je již osazeno designové LED osvětlení od renomované firmy Danlux. Společnost Porta dodala bílé designové dveře. V přízemní koupelně je umístěna vana, umyvadlo s nábytkem, zrcadlo, závěsné WC, žebříkové topení a možnost připojení pračky a sušičky. V druhé koupelně, která se nachází v patře, je sprchový kout, závěsné WC, žebříkové topení, umyvadlo s koupelnovým nábytkem a zrcadlo. Obě koupelny jsou velmi elegantní.

O bezpečnost v domě se bát nemusíte. Jak dům tak i garáž a sklad mají vlastní zabezpečovací systém od firmy Jablotron s možností napojení na pult centrální ochrany.

Informace

Dům je kompletně dokončen a mimo pořízení kuchyňské linky Vám nevznikají při koupi žádné další vícenáklady. Můžete tedy rovnou dům užívat pro klidné a bezproblémové žití. V případě financování hypotečním úvěrem poskytujeme našim klientům bezplatnou konzultaci a srovnání nabídek jednotlivých bank. 

Lokalita a doprava

Rodinný dům se nachází na rozmezí dvou velmi oblíbených lokalit. Nachází se zde především moderní domy, které si potrpí na soukromí a hezký výhled na Ještěd. Rezidenti zde oceňují blízkost přírody a klidu, kdy se dopravíte za pár minut k rybníku Teich, ke sportovnímu areálu, Pivovarským rybníkům, Zámeckému parku a dalším oblíbeným místům.

Cena

 Kč

Postup prodeje

Domluvení termínu prohlídky

Domluvte si s makléřem termín prohlídky, který Vám vyhovuje.

Prověření bonity

Budete hradit z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotečního úvěru?

Rezervace

Po prověření bonity podepíšeme rezervační smlouvu, uhradíte rezervační zálohu a budete mít čas na vyřízení financování.

Kupní smlouva a úschova financí

Jakmile budete mít zajištěny finance, můžeme přistoupit k podpisu kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově financí.

Katastr nemovitostí

Návrh na vklad vlastnického práva vložíme do KN po zaslání celkové kupní ceny do advokátní úschovy. Poté běží lhůta 20+9 dnů

Jste novým majitelem

Jakmile budete na LV zapsán(a) jako nový majitel, zašle advokát finance z advokátní úschovy ve prospěch bankovního účtu prodávajícího.

Předání nemovitosti

Společně se domluvíme na termínu předání nemovitosti a zapsání stavů měřidel do předávacího protokolu.

Přepis energií

Zajistím za Vás přepis elektřiny.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?