Městské bydlení s terasou

Liberec | Staré Pavlovice | Na Mlýnku

Městské bydlení s terasou

Nabízím Vám ke koupi pěkný řadový rodinný dům o dispozici 3+KK, který se nachází ve známém a oblíbeném projektu řadových domů Na Mlýnku ve Starých Pavlovicích v Liberci. Vzhledem ke své dispozici se jedná o ideální bydlení pro pár nebo menší rodinu, která nevyhledává velikou zahradu, ale prostornou terasu s možností menšího trávníků na slunění a grilování. Lokalita nabízí skvělou dopravní dostupnost a občanskou vybavenost včetně blízké cyklostezky kolem řeky Nisa. Výhodou jsou nízké měsíční náklady na provoz domu a velkorysá garáž o výměře 30 m2.

Dispozice a příslušenství

Dispozice domu je 3+KK + koupelna, toaleta, technická místnost, šatna a garáž

Obytná plocha 92 m2 | Zastavěná plocha 51 m2 | Pozemky 55 m2 | Garáž 30 m2

Standardy a interiér

Při vstupu do domu se ocitnete v předsíni, ze které je vstup do menší šatny, na samostatnou toaletu a do obývacího pokoje s kuchyňským koutem. V předsíni je podlaha pokryta dlažbou, v obytných místnostech je plovoucí podlaha. 

Obývací pokoj je velkorysý a poskytuje dostatek prostoru pro větší gauč, televizní nábytek a jídelnu. Je z něj vstup na terasu, která je aktuálně vydlážděná, přesto je možné si zde vybudovat i kus trávníku. Kuchyňská linka je částečně vybavena spotřebiči a je dostatečně prostorná.

Celkově interiér domu je ve starším, ale pěkně udržovaném a zachovalém stavu, kde je možnost okamžitého bydlení. Nejmodernější designové trendy nesplňuje, ale ty si zde budete moci jednoduše vytvořit lehkou rekonstrukcí.

Do druhého patra vystoupáte po dřevěných schodech. Nachází se tam dvě ložnice a koupelna. Ložnice orientovaná na sever je aktuálně využívaná jako šatna s nově osazenými šatními skříněmi vyhotovenými na míru od truhláře. Druhá ložnice je orientována na jihozápad a je z ní pěkný výhled do okolí a na Ještěd. V koupelně je umístěn sprchový kout vana, umyvadlo, žebříkové topení, závěsné WC a zrcadlo.

Technické údaje

Vytápění domu zajišťuje kondenzační plynový kotel, který zároveň slouží i k ohřevu vody. Ve všech oknech jsou osazeny venkovní zatemňovací rolety. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě. Okapy jsou vyhřívané proti námraze. Výhodou jsou nízké provozní náklady cca. 3.000 Kč (voda, elektřina, plyn).

Informace

V případě financování hypotečním úvěrem Vám můžeme zdarma poskytnout konzultaci s hypotečním poradcem. Energetická náročnost budovy je C.


Lokalita a doprava

Ulice Na Mlýnku se nachází ve Starých Pavlovicích a místní tuto část nazývají "řadovky za Kauflandem". Jedná se o oblíbený projekt, který poskytuje pěkné a nízkonákladové řadové rodinné domy s perfektní občanskou vybaveností a dopravní dostupností. Je to vyhledávané místo pro ty, kteří chtějí klidné bydlení bez nutnosti veliké zahrady, ale s terasou a blízkosti přírody. Cyklostezka je vzdálená do 10 minut pěší chůzí.

Cena

8.390.000 Kč

Postup prodeje

Domluvení termínu prohlídky

Domluvte si s makléřem termín prohlídky, který Vám vyhovuje.

Prověření bonity

Budete hradit z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotečního úvěru?

Rezervace

Po prověření bonity podepíšeme rezervační smlouvu, uhradíte rezervační zálohu a budete mít čas na vyřízení financování.

Kupní smlouva a úschova financí

Jakmile budete mít zajištěny finance, můžeme přistoupit k podpisu kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově financí.

Katastr nemovitostí

Návrh na vklad vlastnického práva vložíme do KN po zaslání celkové kupní ceny do advokátní úschovy. Poté běží lhůta 20+9 dnů

Jste novým majitelem

Jakmile budete na LV zapsán(a) jako nový majitel, zašle advokát finance z advokátní úschovy ve prospěch bankovního účtu prodávajícího.

Předání nemovitosti

Společně se domluvíme na termínu předání nemovitosti a zapsání stavů měřidel do předávacího protokolu.

Přepis energií

Zajistím za Vás přepis elektřiny.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?