Nadstandardní byt v jedinečné lokalitě

Liberec | Ruprechtice | Neklanova

Nadstandardní byt v jedinečné lokalitě

Nabízím Vám ke koupi největší byt v projektu Viladům Neklanova v libereckých Ruprechticích. Jedná se o moderní bytový projekt v klidné a velmi žádané lokalitě s dobrou dostupností do centra města, ale zároveň v těsné blízkosti přírody na úpatí Jizerských hor. Z velkorysé lodžie, orientované na jižní stranu a téměř celodenně osluněné, je krásný výhled na Ještědský hřeben a celé město. Lodžie je doslova relaxační oázou tohoto bytu. Samozřejmostí jsou dvě soukromá parkovací stání.

Dispozice a příslušenství

Dispozice bytu je 4+KK + 2 parkovací stání (1 kryté a 1 venkovní), sklepní kóje

Výměra 89,68 m2 + lodžie 6,38 m2

Standardy a interiér

Nabízený byt je největší z celého projektu "Viladům Neklanova" a nachází se v nejvyšším patře. Zaujme vás nejen na metry velkorysými místnostmi, velkým množstvím úložných prostor, nábytkem na míru od firmy Indeco ve všech místnostech, ale i moderním vzdušným designem s nadstandardní kvalitou použitých materiálů.

Při vstupu do bytu Vás na první pohled zaujme světlá velkoformátová plovoucí podlaha Egger a benátský štuk, který byl použit i v obývacím pokoji a ložnici. Interiér je navržen ve skandinávském stylu (kombinace barev bílé a šedé doplněné dřevěnými dekory) a budete se zde cítit jako doma. 

Dominantou jednotky je velkorysý obývací pokoj s kuchyňským koutem vybaveným prostornou kuchyňskou linkou Oresi řady Livanza do tvaru U s vestavěnými spotřebiči (chladnička s mrazákem, myčka, horkovzdušná trouba, mikrovlná trouba, pračka, indukční deska a digestoř) a napojeným jídelním stolem ve stejném designu. Z obývacího pokoje je vstup do lodžie s jižní orientací a přímým výhledem na Ještěd. Povrch podlahy je osazen nadstandardním dřevěným dekorem. V ložnici Vás zaujme velká vestavěná skříň přes celou délku místnosti od firmy Indeco. Dále se v bytě nachází dva dětské pokoje, které bohatě stačí jak pro malé, tak pro dospívající děti. V nadstandardně prostorné koupelně se nachází dvě umyvadla, velkoformátové zrcadlo, nábytek na míru, žebříkové topení, sušička, atypická rohová vana a velký otevřený sprchový kout. Všechny baterie jsou od firmy Hans Grohe. WC je samostatné taktéž vybavené nábytkem na míru. V předsíní se dále nachází další dvě vestavěné skříně, polovina skříně u vchodových dveří je navržena jako prostorný botník. Interiérové dveře s krásným kováním dodala společnost Porta Doors a design dveří je sladěn s designem skříní a topných těles v celém bytě.

Technické údaje

Pro příjemný komfort v letních měsících je v obývacím pokoji k dispozici klimatizační zařízení LG, které zároveň působí jako designový prvek díky možnosti barevného LED osvětlení v různých barvách. V bytě je nainstalován centrální vysavač, na který je zároveň napojen i robotický vysavač, což zpříjemňuje úklid. Ve všech oknech jsou osazeny žaluzie a obývací pokoj zatemnit roletami Alurol. K dispozic je sklepní kóje a dvě parkovací stání (jedno kryté). Okna jsou izolační trojska z německých profilů Schüco.

Nově došlo k vybudování fotovoltaické elektrárny s fototermikou na střeše domu pro výrobu elektřiny a ohřev vody. Tyto technologie šetří náklady domu a domácnosti.

Informace

Kolem domu je k užívání velký společný dvůr, sezení a zahrádka s dětským hřištěm. Vjezd do dvora a krytých parkovacích stání je za automatickou bránou ovládanou dálkovým ovládáním nebo telefonem. Energetická náročnost budovy je B.


Lokalita a doprava

Ulice Neklanova je přímo napojena na náměstí Míru v oblíbené čtvrti Ruprechtice. Za 5 minut jízdy autem se pohodlně dopravíte do centra Liberce, za stejný čas do nákupní zóny a za 10 minut na Stadion Bedřichov. Vše potřebné pro kvalitní a pohodlný život je však doslova pár kroků od domu - obchody, základní škola, školka, autobusová zastávka, kostel, lékaři, velký lesopark Ruprechtický lesík pro klidné procházky přírodou a nástupní body na turistické trasy Jizerských hor včetně cyklistických tras.

Materiály a vybavení


Cena

Prodáno

Postup prodeje

Domluvení termínu prohlídky

Domluvte si s makléřem termín prohlídky, který Vám vyhovuje.

Prověření bonity

Budete hradit z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotečního úvěru?

Rezervace

Po prověření bonity podepíšeme rezervační smlouvu, uhradíte rezervační zálohu a budete mít čas na vyřízení financování.

Kupní smlouva a úschova financí

Jakmile budete mít zajištěny finance, můžeme přistoupit k podpisu kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově financí.

Katastr nemovitostí

Návrh na vklad vlastnického práva vložíme do KN po zaslání celkové kupní ceny do advokátní úschovy. Poté běží lhůta 20+9 dnů

Jste novým majitelem

Jakmile budete na LV zapsán(a) jako nový majitel, zašle advokát finance z advokátní úschovy ve prospěch bankovního účtu prodávajícího.

Předání nemovitosti

Společně se domluvíme na termínu předání nemovitosti a zapsání stavů měřidel do předávacího protokolu.

Přepis energií

Zajistím za Vás přepis elektřiny.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?