Nadstandardní byt v jedinečné lokalitě

Liberec | Ruprechtice | Neklanova

Nadstandardní byt v jedinečné lokalitě

Nabízím Vám ke koupi největší byt v projektu Neklanova 1366 v libereckých Ruprechticích. Jedná se o moderní bytový projekt v klidné a velmi žádané lokalitě s dobrou dostupností do centra města, ale i běžeckému areálu Bedřichov, Lesnímu koupališti a přírodě. Z velkorysého balkónu, orientovaného na jižní stranu, je krásný výhled na Ještěd a celé město. Samozřejmostí jsou dvě parkovací stání.

Dispozice a příslušenství

Dispozice bytu je 4+KK + kryté parkovací stání, venkovní stání, sklepní kóje

Výměra 89,68 m2 + lodžie 6,38 m2

Standardy a interiér

Nabízený byt je největší z celého projektu Neklanova 1366, a navíc se nachází v posledním patře. Zaujme vás nejen na metry velkorysými místnostmi, velkým množstvím úložných prostor, ale i moderním designem s nadstandardní kvalitou použitých materiálů.

Při vstupu do bytu Vás na první pohled zaujme světlá velkoformátová dřevěná podlaha a benátský štuk, který byl použit i v obývacím pokoji a ložnici. Interiér je navržen ve skandinávském stylu a budete se zde cítit jako doma. 

Dominantou jednotky je velkorysý obývací pokoj s prostornou kuchyňskou linkou Oresi - Livanza do tvaru U s vestavěnými spotřebiči (lednice s mrazákem, myčka, horkovzdušná trouba, mikrovlná trouba, pračka, indukční deska a digestoř) a napojeným jídelním stolem. Z obývacího pokoje je vstup do lodžie s jižní orientací a přímým výhledem na Ještěd. Povrch podlahy je osazen exotickým dřevem. V ložnici Vás zaujme velká vestavěná skříň přes celou délku místnosti od firmy Indeco. Dále se zde nachází dva dětské pokoje, které bohatě stačí jak pro menší děti, tak pro dospívající. V nadstandardně prostorné koupelně se nachází dvě umyvadla, zrcadlo, nábytek na míru, žebříkové topení, atypická rohová vana a otevřený sprchový kout. Všechny baterie jsou od firmy Hans Grohe. WC je samostatné. V předsíní se dále nachází další dvě vestavěné skříně od firmy Indeco. Interiérové dveře dodala společnost Porta. 

Technické údaje

K dispozici je klimatizační zařízení LG umístěné v kuchyni a působí jako designový prvek, díky možnosti barevného LED osvětlení. V bytě byl dále nainstalován centrální vysavač, na který je napojen i vysavač robotický. Ve všech oknech jsou osazeny žaluzie a v obývacím pokoji zatemňovací rolety. K dispozic je sklepní kóje a dvě parkovací stání (jedno kryté). Okna jsou izolační trojska z německých profilů Schüco.

Tento rok došlo nově k vybudování fotovoltaické elektrárny s fototermikou na střeše domu, která šetří náklady domácnosti.

Informace

Kolem domu je k užívání společní dvůr a sezení. Vjezd do krytých parkovacích stání je za automatickou branou na dálkové ovládání. Energetická náročnost budovy je B.


Lokalita a doprava

Ulice Neklanova se nachází u náměstí v oblíbené čtvrti Ruprechtice. Za 5 minut jízdy autem se dopravíte do centra Liberce. Za 10 minut na Stadion Bedřichov a za 5 minut do nákupní zóny. Autobusová zastávka je minutu do domu. V blízkosti je dětská školka a základní škola. 

Materiály a vybavení


Cena

10.796.800 Kč

Postup prodeje

Domluvení termínu prohlídky

Domluvte si s makléřem termín prohlídky, který Vám vyhovuje.

Prověření bonity

Budete hradit z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotečního úvěru?

Rezervace

Po prověření bonity podepíšeme rezervační smlouvu, uhradíte rezervační zálohu a budete mít čas na vyřízení financování.

Kupní smlouva a úschova financí

Jakmile budete mít zajištěny finance, můžeme přistoupit k podpisu kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově financí.

Katastr nemovitostí

Návrh na vklad vlastnického práva vložíme do KN po zaslání celkové kupní ceny do advokátní úschovy. Poté běží lhůta 20+9 dnů

Jste novým majitelem

Jakmile budete na LV zapsán(a) jako nový majitel, zašle advokát finance z advokátní úschovy ve prospěch bankovního účtu prodávajícího.

Předání nemovitosti

Společně se domluvíme na termínu předání nemovitosti a zapsání stavů měřidel do předávacího protokolu.

Přepis energií

Zajistím za Vás přepis elektřiny.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?