Rodinná oáza klidu

Nová Ves u Liberce | Nová Ves

Rodinná oáza klidu

Nabízím Vám ke koupi nebývale velkorysý rodinný dům o dispozici 6+1, který se nachází v naprostém klidu v obci Nová Ves u Liberce. Po vstupu do domu se zde budete cítit během prvních okamžiků jako doma, a to je opravdu výjimečné. Krásně zpracovaný interiér, i přes velkou plochu a počet místností, působí útulně. To vše doplňuje téměř dokonale opečovávaná zahrada s perfektním trávníkem, okrasnými záhony a vzrostlými stromy. V letních dnech si budete moci užívat kvalitní bazén a dvě zastřešení terasy pro rodinné sešlosti a grilování. Tento dům má vše, co si dokážete představit pod pojmem klidné rodinné bydlení.

Dispozice a příslušenství

Dispozice domu je 6+1, 3 koupelny a garáž

Obytná plocha 171 m2 | Garáž 29,73 m2 | Terasa 9,41 m2 | Lodžie 9,48 m2 | Pozemek 2.130 m2

Standardy a interiér

V přízemí domu proběhla velice zdařilá rekonstrukce, která dodala domu moderní vzhled, a přitom pocit útulného bydlení. Nachází se zde obývací pokoj s otevřeným stropem v zadní části do galerie ve druhém patře. Dále další místnost propojená s obývacím pokojem, jídelna se vstupem na terasu, kuchyně, komora, koupelna a veliká garáž.

Podlaha domu v přízemí je pokryta moderní dlažbou v šedém odstínu, který designové doplňují tmavě hnědé dřevěné trámy a dřevěný nábytek. Obývací pokoj je krásně prosluněný díky velkému počtu francouzských oken a vzdušnému prostoru. Nachází se zde i krbová kamna. Jídelna je dostatečně prostorná pro rodinné sešlosti a je spojena s kuchyňským koutem. Kuchyně je kompletně vybavena spotřebiči a je barveně sladěna k přiznaným trámům. 

V koupelně je sprchový kout s LED osvětlením, závěsné WC, umyvadlo s nábytkem a zrcadlo. V předsíní je na míru vyrobena vestavěná šatní skříň. Garáž je přístupná jak z venku, tak i z chodby. 

Do druhého patra se dostanete po dřevěných schodech. Jsou zde 4 samostatné pokoje. Dva mají přímý vstup na balkón s krásným výhledem na perfektně udržovanou zahradu. Hlavní ložnice o výměře 25 m2 má i vlastní koupelnu a šatnu. Na předsíň je napojena otevřená galerie, která může sloužit jako pracovna nebo jako hrací prostor pro děti. Nachází se zde i hlavní koupelna s rohovou vanou.

Zahrada domu je jako z časopisu. Skvěle udržovaný hustý trávník, okrasné záhony a vzrostlé stromy, které dodávají pozemku maximální soukromí. Před dvěmi roky byl nákladně vybudován velkorysý bazén. 

Technické údaje

Vytápění domu je řešeno pomocí tepelného čerpadla s vrtem v kombinaci s  komfortním podlahovým vytápěním v přízemí a otopnými tělesy ve druhém podlaží. Měsíční náklady na provoz domu jsou 4.000 Kč. Ohřev vody je zajištěn rovněž přes tepelné čerpadlo. Kanalizace je řešena pomocí čističky odpadních vod. K domu je vydlážděná příjezdová cesta, kde pohodlně zaparkuje větší počet aut při rodinných sešlostech. Na pozemku vedle bazénu je možné vybudovat další garáž s přístavbou, kde může vzniknout například pěkný byt s přímým vstupem k bazénu a na zahradu. Lze ho využít jako dům pro hosty, člena rodiny nebo na získání financí z pronájmu.

Informace

V případě financování hypotečním úvěrem Vám můžeme zdarma poskytnout konzultaci s hypotečním poradcem. Energetická náročnost budovy je C.


Lokalita a doprava

Nová Ves je v posledních letech velmi vyhledávanou lokalitou a vyrůstá zde mnoho nových moderních domů. Důvodem je rychlá a bezproblémová dostupnost do Liberce, a především klidné bydlení v přírodě. Za 15 minut jízdy autem se dopravíte do centra Liberce. Za 10 minut budete v nákupní zóně u Globusu, či na rychlostní silnici směr Praha. Zároveň je v blízkosti Mníšek, Chrastava či Žitava. 

Cena

15.990.000 Kč

Postup prodeje

Domluvení termínu prohlídky

Domluvte si s makléřem termín prohlídky, který Vám vyhovuje.

Prověření bonity

Budete hradit z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotečního úvěru?

Rezervace

Po prověření bonity podepíšeme rezervační smlouvu, uhradíte rezervační zálohu a budete mít čas na vyřízení financování.

Kupní smlouva a úschova financí

Jakmile budete mít zajištěny finance, můžeme přistoupit k podpisu kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově financí.

Katastr nemovitostí

Návrh na vklad vlastnického práva vložíme do KN po zaslání celkové kupní ceny do advokátní úschovy. Poté běží lhůta 20+9 dnů

Jste novým majitelem

Jakmile budete na LV zapsán(a) jako nový majitel, zašle advokát finance z advokátní úschovy ve prospěch bankovního účtu prodávajícího.

Předání nemovitosti

Společně se domluvíme na termínu předání nemovitosti a zapsání stavů měřidel do předávacího protokolu.

Přepis energií

Zajistím za Vás přepis elektřiny.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?