Moderní byt v centru města

Liberec | Staré Město | Na Perštýně

Vytvořte si domov dle svých představ

Nabízím Vám ke koupi vzácný byt 3+KK v projektu Nový Perštýn, který byl kompletně vyprodán a byt tohoto typu již není aktuálně v nabídce. Nachází se v předposledním (4.NP) patře nově postaveného bytového rezidenčního projektu v centru města Liberec. Exteriér domu je architektonicky povedený a to stejné platí i o společných prostorách a interiérech. Součástí koupě je garážové stání se sklepem. Z obývacího pokoje orientovaného na jižní stranu je pěkný výhled na Ještědský hřeben a částečně na centrum města.

Dispozice a příslušenství

Dispozice bytu je 3+KK + balkón, garážové stání, sklep

Výměra bytu 72,2 m2 | Balkón 8,1 m2

Nachází se ve 4. NP

Orientace J

Standardy a interiér

Při vstupu do bytu se ocitnete ve velkorysé předsíni, kde je prostor pro téměř třímetrovou šatní skříň a věšák s botníkem. Výhodou jsou neprůchozí místnosti a pěkně navržená dispozice. Po celé ploše bytu je plovoucí podlaha v tmavším odstínu dřeva. V koupelně je pak šedá dlažba. Interiérové dveře mají nadstandardní výšku 210 cm a dodala je společnost Sapeli. 

Dětský pokoj má výměru 9,87 m2 a je z něj vstup na menší balkónek s designovým zábradlím. V ložnici je dostatek prostoru pro manželskou postel, komodu, noční stolky a rohovou šatní skříň. Výměra pokoje je komfortních 16,2 m2. Ve všech místnostech jsou francouzská okna s přípravou na elektrické venkovní podomítkové žaluzie. 

V koupelně se nachází prostor pro pračku a sušičku (nad sebe), vana, závěsné WC, žebříkové topení a umyvadlo. Vedle koupelny je samostatná toaleta. 

V obývacím pokoji s kuchyňským koutem jsou připraveny zásuvky pro všechny kuchyňské spotřebiče včetně možnosti napojení na odsávání digestoře. V této hlavní místnosti o výměře 26,8 m2 je dostatek prostoru pro velikou kuchyni, jídelní kout a obývací část. Po celé šíři jsou francouzská okna se vstupem na balkón o výměře 8,1 m2. Je zde prostor pro sezení s grilem a zároveň je balkón zastřešen a lze ho tak libovolně využívat i při nepříznivém počasí. 

Technické údaje

Vytápění a ohřev vody zajištěno dálkově. V suterénu domu jsou garážová stání za automatickou bránou na dálkové ovládání. Přímo za garážovým stáním je nadstandardně prostorný sklep. Ve všech místnostech je možnost připojení internetu přes kabel a připojení k TV. V bytě se platí nízké měsíční náklady.

Informace

V případě financování hypotečním úvěrem Vám rád pomůže náš hypoteční specialista s dvanáctiletou zkušeností na trhu. Energetická náročnost budovy je B.


Lokalita a doprava

Ulice Na Perštýně se nachází v samém centru města na kopci zvaném Perštýn. Jedná se o jednu z nejlukrativnějších částí města Liberec. To především díky své poloze a zároveň klidnému bydlení. Za 5 minut pěší chůzí budete na náměstí u radnice, za 15 minut pěší chůzí u přehrady. Autem se dopravíte za 3-5 minut na rychlostní silnici. V pěší vzdálenosti máte k dispozici kompletní občanskou vybavenost (supermarkety, poštu, restaurace, kavárny, kino a další).

Cena

8.630.000 Kč

Postup prodeje

Domluvení termínu prohlídky

Domluvte si s makléřem termín prohlídky, který Vám vyhovuje.

Prověření bonity

Budete hradit z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotečního úvěru?

Rezervace

Po prověření bonity podepíšeme rezervační smlouvu, uhradíte rezervační zálohu a budete mít čas na vyřízení financování.

Kupní smlouva a úschova financí

Jakmile budete mít zajištěny finance, můžeme přistoupit k podpisu kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově financí.

Katastr nemovitostí

Návrh na vklad vlastnického práva vložíme do KN po zaslání celkové kupní ceny do advokátní úschovy. Poté běží lhůta 20+9 dnů

Jste novým majitelem

Jakmile budete na LV zapsán(a) jako nový majitel, zašle advokát finance z advokátní úschovy ve prospěch bankovního účtu prodávajícího.

Předání nemovitosti

Společně se domluvíme na termínu předání nemovitosti a zapsání stavů měřidel do předávacího protokolu.

Přepis energií

Zajistím za Vás přepis elektřiny.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?