Moderní dům s jedinečným výhledem 

Liberec | Lukášov | Šafránová

VIDEO PROHLÍDKA

Moderní dům s jedinečným výhledem

Nabízím k prodeji novostavbu rodinného domu z roku 2021, navrženou předním libereckým architektem, o ideální dispozici 4+KK. Jedná se o klidnou lokalitu na kraji města Liberce zvanou Lukášov. Z domu je krásný výhled do okolních zelených kopců a lesů. Na první pohled Vás zaujme moderní design domu, který kombinuje světlá fasáda s šedou střechou, prosklený roh v obývacím pokoji a architekty navržená zahrada od studia EuroGarden. Navíc je dům plný moderních technologií, které zvyšují standard bydlení a snižují měsíční náklady. 

Dispozice a výměra

Dispozice 4+KK | dvě koupelny | 110 m2

Zahrada | 1.128,2 m2

Interiér

Jedná se o přízemní zděný dům (Porotherm, zateplení 28 mm polystyren) se sedlovou střechou. Celkový interiér navrhla designová architektka Ing. Petra Indruchová do skandinávského stylu. Denní část (obývací pokoj s kuchyní) je oddělena noční části (pokoje a koupelna) posuvnými dveřmi.  Podlaha bytu je pokryta v obytných místnostech plovoucí podlahou, v koupelnách a vstupní místnosti je dlažba. Obývací pokoj s kuchyní má zvýšení strop a přiznané nové trámy, které interiéru dodávají jedinečnou atmosféru. Kuchyňská linka, od společnosti Hofman, v kombinací barev bílé, mramoru a dřeva vypadá velmi nadčasově a je kompletně vybavena vestavěnými spotřebiči. Z jídelního prostoru je krásný výhled do okolí skrze velkoformátové rohové francouzské okno. Z obývací části je možný vstup na terasu. Celkově skvělý dojem z interiéru podtrhují designová svítidla. 

V první koupelně je sprchový kout, připojení pro pračku se sušičkou a nábytek na míru od truhláře. Ve druhé koupelně je sprchový kout i vana. V ložnici se nachází vestavěná skříň, možnost vstupu na terasu a střešní okno, ze kterého můžete pozorovat v noci hvězdy. V pracovně je dostatek světla, vestavěná skříň a nabízí se zde možnost vytvoření druhého dětského pokoje. Poslední místností je prostorný dětský pokoj, který je prostorově skvěle využit. 

Všechny místnosti jsou neprůchozí a každý prostor v domě je maximálně chytře využit. Vestavěné skříně jsou od firmy Indeco, interiérové dveře dodala firma Sapeli

Technické údaje

V domě je dále nainstalována rekuperace vzduchu od firmy Jablotron (Futura). Rekuperační jednotka slouží v zimě jako hlavní zdroj vytápění, v létě můžete zase přepnout do režimu klimatizace. Celoročně však slouží jako automatické čistění vzduchu, kdy není nutno v domě větrat - jedná se o maximální komfort vnitřního prostředí. Díky tepelnému čerpadlu Toshiba, které systém pohání, se jedná o velmi úsporné řešení, které oceníte právě v době vysokých cen energií.

Jako sekundární zdroj tepla je v celém domě elektrické podlahové vytápění, které pouze zvyšuje celkové dojem pohodlí v interieru. V obývacím pokoji je příprava na krbová kamna. Kolem celého domu je nainstalován kamerový systém, bezpečnostní systém je pak v interiéru od značky Jablotron.  

Dům je napojen na vlastní studnu studnu z Harcovského potoka. Dále disponuje vlastní nezávislou čističkou odpadních vod. Střecha domu má jižní sklon s půdní přípravou na fotovoltaickou elektrárnu. 

Zděný dům (porotherm) zateplení domu 28cm polystyren, mezikrokevní strikana PUR pěna (zateplení strechy) od společnosti Chytrá pěna. Okna - trojska

Informace

Dům je k nastěhování ihned. V případě financování úvěrem poskytujeme našim klientům bezplatnou konzultaci a srovnání nabídek jednotlivých bank.  Energetická náročnost budovy je B, téměř na hranici pasivity a má velmi nízké provozní náklady.

Fotografie 

Interiér

Lokalita a doprava

Jedná se o zcela klidnou lokalitu mezi Libercem a Jabloncem nad Nisou, kde byl dříve lázeňský a rekreační resort. Kousek od domu se nachází dvě autobusové zastávky a možnost nájezdu na rychlostní silnici Liberec <-> Jablonec. Do centra města se dopravíte za 5 minut jízdy autem. 

Detaily zařízení

Cena

13.490.000 Kč

Postup prodeje

Domluvení termínu prohlídky

Domluvte si s makléřem termín prohlídky, který Vám vyhovuje.

Prověření bonity

Budete hradit z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotečního úvěru?

Rezervace

Po prověření bonity podepíšeme rezervační smlouvu, uhradíte rezervační zálohu a budete mít čas na vyřízení financování.

Kupní smlouva a úschova financí

Jakmile budete mít zajištěny finance, můžeme přistoupit k podpisu kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově financí.

Katastr nemovitostí

Návrh na vklad vlastnického práva vložíme KN po zaslání celkové kupní ceny do advokátní úschovy. Poté běží lhůta 20+9 dnů

Jste novým majitelem

Jakmile budete na LV zapsán(a) jako nový majitel, zašle advokát finance z advokátní úschovy ve prospěch bankovního účtu prodávajícího.

Předání nemovitosti

Společně se domluvíme na termínu předání nemovitosti a zapsání stavů měřidel do předávacího protokolu.

Přepis energií

Zajistím za Vás přepis vody a elektřiny.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?